1

@Janiama solidne 2:0 dla Barcelonki :D

3

Uważam że postawienie Fatiego na ławce jest bardzo dobrą decyzją.
Trzeba go do gry wprowadzać stopniowo bo raczej nie chcemy żeby znowu wypadł na kolejny rok.

16

@korn234 i bardzo dobrze.Ansu trzeba wprowadzać stopniowo bo później znowu sie połamie na pół roku.

2

Czy tylko dla mnie dyskusje o sędziach w dłuższej perspektywie czasu nie mają żadnego sensu?
Przecież to oczywiste że raz na jakiś czas sędzia zagwizda z korzyścią dla drużyny X lub Y.

0

Real w drugiej połowie pyknie Betis he he

1

Co chłop wyciągnął

1

1:1 No i fenomenalnie :PPP

1

@swer2251 na ten moment w LL bardzo dobrze mu idzie.Wchodząc z ławki strzelił dwie bramki w trzech meczach.Uważam że jako Barcelona powinniśmy pokazać że nie jesteśmy już bolkami którymi można sobie od tak pomiatać.

3

Spokojnie...Wystarczy że wypadnie ktoś ofensywny to będą musieli na niego stawiać.

Btw. Jeśli nie dojdzie do 50% meczów to powinniśmy sprzedać go komuś innemu niż Atletico.

1

Chciałbym zobaczyć wreszcie Kessiego w pierwszym składzie kosztem Gaviego.Wiadomo chłopak zagrał dobry mecz z Valladolid ale uważam że przydałaby się rotacja w pomocy bo sezon jest długi i dobrze by było gdyby wszyscy zawodnicy powąchali murawy przed decydującym etapem sezonu.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 to i tak dużo tempa jak na srodkowego obroncę.

0

@JaroCoach mamy puchar Gampera :P

0

@eRsko87 akurat tu też chodziło o kwestie rodzinne,udanie się na wypożyczenie wiązałoby się z przeprowadzkami,zmianami klas u dzieci etc.
Poza tym temat Espanyolu pojawił się stosunkowo niedawno więc możliwe że wcześniej nie miał od nich propozycji.
Każdemu zawodnikowi należy się szacunek (no może poza figo),trochę Brait dał nam radości na twarzy a co najważniejsze był ogromnym profesjonalistą.

1

@Harnas2 teraz ma zarabiać 11mln euro brutto

7

@taris Boi się że po miesiącu spędzonym z drużyną będzie proszony o obniżkę pensji.

0

@Emhyr Zależy,uważam że powinien wtedy odejść ale z należytym pożegnaniem i godnym następcą.Teraz jest na siłę wypychany a jego następcą ma zostać przeciętny Alonso.

0

@michal26 i tak ten deal nie ma dla mnie kompletnego sensu.
1.Mamy pokrywać ponad połowę jego pensji
2.Idzie do bezpośredniego rywala w LM (w grupie śmierci)
3.W zamian ma przyjść po prostu Solidny Alonso,który jest nikim innym jak minaturką Alby.

1

@goldmetaxa nie powiesz mi chyba że ten deal jest jakkolwiek dobry dla barcy.
1.60% pokrywania pensji hiszpana w dodatku dla rywala z grupy śmierci w Lidze Mistrzów.
2.W zamian ma przyjść co najwyżej solidny Alonso który jest krytykowany za to co Jordi czyli braki w defensywie.

1

Totalnie nie rozumiem chęci odpalenia Alby do Interu na zasadzie pokrywania 60% kosztów jego pensji do rywala z grupy Śmierci w LM.Przecież on w poprzednim sezonie nadal pokazywał się na bardzo dobrym poziomie (szczególnie po przyjściu Xaviego.)
W zamian miałby przyjść ALONSO X D który jest gorszą wersją Jordiego w prawie każdym aspekcie.
I okej rozumiem ludzi którzy zarzucają brak umiejętności bronienia Jordiemu ale Alonso również nie jest świetny w tym aspekcie.
Zaś w ofensywie Jordi daje znacznie więcej od Marcosa.

Jak dla mnie ten ruch jest kompletnie bez sensu chyba że jest to jakaś Grande Strategia mająca na celu kupienie klasowego PO.
Ps.Jeśli ktokolwiek widzi plusy w tym dealu to proszę je tu napisać bo sam nie widzę żadnych.

1

@Kgorecki2500 Taaa,Alonso któremu jest zarzucany brak umiejętności w Bronieniu ma byc zastepca Alby ktory ma odejść ponieważ nie umie bronić.

3

Co do XDDDDDDDDDDDD

0

@Malibu to że nie ma Raioli to nie znaczy że jego rodzina nie dostanie tego przelewu.Zresztą nawet bez jego pensji kwota wyniosłaby +/- 170mln.
(A weź pod uwagę że na wszystkie dotychczasowe transfery wydaliśmy około 160mln.)

0

@bartekvisca @Malibu no mniej więcej tyle to wyniosło.
KWOTA TRANSFERU:
-75 mln kwoty stałej
-10 mln zmiennych
PENSJA ZAWODNIKA:
-23mln euro pensji brutto x5 lat (115mln euro)
PROWIZJE
50 mln dla Mino Raioli
30 mln dla Ojca Haalanda

(Jeszcze mówi się o zmiennych w pensji piłkarza w zależności od jego gry)

85mln+115mln+80mln=około 280mln euro.


0

@Hrzan ale trzeba mieć ogromny talent żeby zrobić coś tak pięknego.

1

@bartekvisca przecież cała operacja wynosiła 300mln euro. (wraz z bonusami dla rodziny zawodnika,kwotą dla BVB,Dodatkiem dla agenta i zmiennymi)

0

@Matix90 on nawet do szerokiej kadry się nie łapie.

0

@Kaamilos87 Jeśli Depay i Auba odejdą to już takiego dobrobytu nie będzie.

0

@ziomal62 otóż nie.
Brajtłajt rozwiązuje z nami umowę na 99.9%,a Dest odchodzi na wypożyczenie do Milanu.

0

Jak tak sobie myślę to taki Luuk Skywalker by się nam teraz przydał,i trochę szkoda że z nami nie został.
Idealny profesjonalista,nie marudzi że nie ma miejsca w składzie a w razie draki mógłby odciążyć Polaka Rodaka przy okazji mógłby coś tam ustrzelić.

0

@Emhyr Akurat Isco pod Lopetegim miał najlepszy okres w swojej karierze,Marcao jest bardzo ciekawym stoperem zaś Telles nie tak dawno temu wymiatał w porto.W ostatnim meczu zaliczył nawet asystę.
Nie skreślałbym tych transferów bo mogą co nieco pokazać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?