0

@karolup Zgłoś go. Aborcja komentarzy to ulubione zajęcie tutejszej grupy trzymającej władzę.

0

0

@semafor Cóż, Q.E.D. :)

0

@esem91 Font do Laporty: Bo Ty ciągle coś wpier.....

4

@L4ngusta A nie lepiej prościej? "Miałeś, chamie, złoty róg..."

1

@semafor Ale Ty jesteś niemądry. Nikt nigdy tak nie wsparł Zielonego Ładu. Te czuby z Ostatniego Pokolenia dawno powinny się tam poprzyklejać do materaców i stworzyć nawodną blokadę cieśniny.

1

@LAMC_10 Baxton jak zwykle kłamie. Natana zawinięto dla jego własnego dobra. Chciał pewnie wracać do Dubaju, a wiadomo, jak tam teraz jest.

0

@directedbyfcb Bez jaj. Nie oceniam Xaviego, bo nie wiem, w co grają, ale że Laporta kręci, to pewne. I to od dawna.

0

@Sulimo Jakoś mi tego biednego Feio nie szkoda. FAFO.

0

@tbas Co ten gość pierd... Bezpiecznie? W Łodzi? On widział kible na stadionie Widzewa po ataku irańskich dronów? Celem najwidoczniej była ta serwerownia.


0

@pablotojo To jest jakieś podchwytliwe pytanie?

0

@Consigliere Czyli na ten rok już się nastrzelał.

2

@FcPortoFan1999 Ten bramkarz przy golu to się zachowywał, jakby widział podwójnie. Może oni tam ćpają przed meczami?

2

@Luciano99 Aplikuj do KPO, tam dają na każdą głupotę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FcPortoFan1999 Dobry napastnik, tylko nie strzela.

1

@Safrani Czyli trener znalazł wreszcie dla niego pozycję.

1

@Arden Komentarze z Weszło:

"Ach ta pruska mentalnosc. Wpasc do rywala zrujnowac mu siedzibe, a potem za to nie zaplacic."

"Pewnie chcieli się wykąpać ale wszyscy na raz się nie zmieścili."

"Może powstał pakt antypisuarowy."

"biało-czerwone barwy znowu sprowokowały 'patriotów’ z poznania"

"Zacofany Poznań nie wie do czego służy łazienka to na widok pisuarów zgłupieli. Chcieli ocalić ludzkość przed obcą formą życia"

"Myślę, że w związku z tym wydarzeniem nie powinniśmy wpuszczać kibiców Wisły."

Obśmiałem się jak norka.
Podobno najbardziej agresywny był - jak zwykle zresztą - @Comentateiro :)


0

@Herato Jeśli oni nie będą po czymś takim razem...

2

Brawo. Prawdziwi zwycięzcy!

2

@goldmetaxa Myślał indyk o niedzieli...

0

Komentarz usunięty

13

@EzioAuditoreDF Pewnie by nie trafił.

5

@macio_944 Dla mnie to proste: Wszystkie cele i mecze są ważne. Nie ma kaczki wybieraczki, bo to jest durne myślenie, które prowadzi donikąd.

2

@BulaKG Z połączenia tych ich mocy powstałby konkretny kozak.

0

Trener Lecha mnie rozwala. Mówi na konfie pomeczowej:
" „Nie wiem czy nasze zmiany miały wpływ na grę. To był nasz 4 mecz w ciągu 10 dni, dlatego część zmian była wymuszona. Jestem zadowolony ze zmian, w tym z gry nowych zawodników czy rezerwowych. Mieliśmy jeden dzień mniej na przygotowania, musieliśmy zrobić zmiany. Mimo tych zmian byliśmy blisko jednego punktu. Kiedy zobaczyliśmy skład Widzewa, to wiedziałem, jak zagra przeciwnik. "

"(...) byliśmy blisko jednego punktu." Pozazdrościć drużynie ambitnych celów. Poza tym wiedział, ale chyba nie powiedział, skoro dostali w trąbę.

0

@messi564 Kopali piłkę. Yamal strzelił. Koniec.

0

@Jacob1899fcb W kolejnym bloku banki i środki na potencję.

1

@GeneralXavi Tak jak ten wczorajszy Thou. Dużo szczęścia mają te hiszpańskie drużyny.

1

Lech tradycyjnie, stanął na wysokości zadania. Każdemu da się przełamać, taki jest zgodny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?