Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karolup Zgłoś go. Aborcja komentarzy to ulubione zajęcie tutejszej grupy trzymającej władzę.
0
@Fog_W_1899 Tak.
0
@semafor Cóż, Q.E.D. :)
0
@esem91 Font do Laporty: Bo Ty ciągle coś wpier.....
4
@L4ngusta A nie lepiej prościej? "Miałeś, chamie, złoty róg..."
1
@semafor Ale Ty jesteś niemądry. Nikt nigdy tak nie wsparł Zielonego Ładu. Te czuby z Ostatniego Pokolenia dawno powinny się tam poprzyklejać do materaców i stworzyć nawodną blokadę cieśniny.
1
@LAMC_10 Baxton jak zwykle kłamie. Natana zawinięto dla jego własnego dobra. Chciał pewnie wracać do Dubaju, a wiadomo, jak tam teraz jest.
0
@directedbyfcb Bez jaj. Nie oceniam Xaviego, bo nie wiem, w co grają, ale że Laporta kręci, to pewne. I to od dawna.
0
@Sulimo Jakoś mi tego biednego Feio nie szkoda. FAFO.
0
@tbas Co ten gość pierd... Bezpiecznie? W Łodzi? On widział kible na stadionie Widzewa po ataku irańskich dronów? Celem najwidoczniej była ta serwerownia.
0
@pablotojo To jest jakieś podchwytliwe pytanie?
0
@Consigliere Czyli na ten rok już się nastrzelał.
2
@FcPortoFan1999 Ten bramkarz przy golu to się zachowywał, jakby widział podwójnie. Może oni tam ćpają przed meczami?
2
@Luciano99 Aplikuj do KPO, tam dają na każdą głupotę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FcPortoFan1999 Dobry napastnik, tylko nie strzela.
1
@Safrani Czyli trener znalazł wreszcie dla niego pozycję.
1
@Arden Komentarze z Weszło:
"Ach ta pruska mentalnosc. Wpasc do rywala zrujnowac mu siedzibe, a potem za to nie zaplacic."
"Pewnie chcieli się wykąpać ale wszyscy na raz się nie zmieścili."
"Może powstał pakt antypisuarowy."
"biało-czerwone barwy znowu sprowokowały 'patriotów’ z poznania"
"Zacofany Poznań nie wie do czego służy łazienka to na widok pisuarów zgłupieli. Chcieli ocalić ludzkość przed obcą formą życia"
"Myślę, że w związku z tym wydarzeniem nie powinniśmy wpuszczać kibiców Wisły."
Obśmiałem się jak norka.
Podobno najbardziej agresywny był - jak zwykle zresztą - @Comentateiro :)
0
@Herato Jeśli oni nie będą po czymś takim razem...
2
Brawo. Prawdziwi zwycięzcy!
2
@goldmetaxa Myślał indyk o niedzieli...
0
Komentarz usunięty
13
@EzioAuditoreDF Pewnie by nie trafił.
5
@macio_944 Dla mnie to proste: Wszystkie cele i mecze są ważne. Nie ma kaczki wybieraczki, bo to jest durne myślenie, które prowadzi donikąd.
2
@BulaKG Z połączenia tych ich mocy powstałby konkretny kozak.
0
Trener Lecha mnie rozwala. Mówi na konfie pomeczowej:
" „Nie wiem czy nasze zmiany miały wpływ na grę. To był nasz 4 mecz w ciągu 10 dni, dlatego część zmian była wymuszona. Jestem zadowolony ze zmian, w tym z gry nowych zawodników czy rezerwowych. Mieliśmy jeden dzień mniej na przygotowania, musieliśmy zrobić zmiany. Mimo tych zmian byliśmy blisko jednego punktu. Kiedy zobaczyliśmy skład Widzewa, to wiedziałem, jak zagra przeciwnik. "
"(...) byliśmy blisko jednego punktu." Pozazdrościć drużynie ambitnych celów. Poza tym wiedział, ale chyba nie powiedział, skoro dostali w trąbę.
0
@messi564 Kopali piłkę. Yamal strzelił. Koniec.
0
@Jacob1899fcb W kolejnym bloku banki i środki na potencję.
1
@GeneralXavi Tak jak ten wczorajszy Thou. Dużo szczęścia mają te hiszpańskie drużyny.
1
Lech tradycyjnie, stanął na wysokości zadania. Każdemu da się przełamać, taki jest zgodny.