Dani Alves_FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A kadry ubywa... znowu ciężki sezon przed nami a mamy tylko na razie 19 zawodników w 1 składzie :(
0
To jest jak z Ronaldo xD też mówili ze nie odejdzie itd ze wazny element i ze go chca :) a Ronaldo chciał odejść i odszedł xD
0
w Poniedziałek od początku zagra pewnie Jeffren albo Pedro za Messiego
0
A Arjen Robben 2 bramki dla Bayernu w debiucie i to wszedł w 46 minucie i to jeszcze z Wolfsburgiem :)
0
W mojej opinii po 3 meczach rozegranych przez Ibrahimovica (tj. Manchester City, Athletic i Szahtar) stwierdzam, że zaprezentował się w miarę dobrze, szczególnie w SH chociaż Guardiola pracuje nad tym aby mu wbić do głowy Team Play oraz odciągnąc go od egoizmu... ja myślę że to co zagrał w tych 3 meczach to był dla niego presezon i myślę, że zacznie grać na swoim normalnym poziomie już od poniedziałkowej potyczki ze Sportingiem.
Co do meczu to hmmmm, nic więcej się nie dało zrobić na tej murawie, a poza tym zawodnicy nie mogą wkładać całego serca w taki mecz, przecież to tylko i aż Superpuchar ale o kontuzje w świecie piłki łatwo.
Czy Barcelona jest w formie z ubiegłego sezonu ? odpowiedz przyjdzie bardzo szybko w potyczkach z Atletico Madryt i Interem Mediolan.
Według mnie po przyjściu Chrygyjskiego powinniśmy kupić jeszcze jakiegośm ofensywnego gracza albo przesunąć Jeffrena do pierwszego zespołu.
0
http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,6957064,Barcelona_z_Superpucharem_Hiszpanii__wideo_.html
tu macie gole tylko usuncie spacje w linku xD
0
sędzia coś z głową ma
0
http://sport.onet.pl/0,1248704,2030016,,,puyol_wciaz_nie_podjal_decyzji,wiadomosc.html
hahaha to się uśmiałem xD
0
TO NIE BYŁ OFICJALNY MECZ WIĘC W CZYM PROBLEM. W TOWARZYSKIM MECZU DAJE SIĘ SZANSĘ WSZYSTKIM I MOŻLIWIE SIĘ POŻYTKUJE CZAS NA RÓŻNE WARIANTY. IBRA GRAŁ PRZY OBROŃCACH BO I TAK MUSIAŁ TAK GRAĆ PONIEWAŻ LINIA OBRONY MC I LINIA POMOCY TWORZYŁA TAK JAKBY JEDNĄ. BYŁ KIMŚ W RODZAJU OBROTOWEGO W RĘCZNEJ. SPOKOJNIE OGARNIE SIĘ, OGRA i BĘDZIE DOBRZE. ZOBACZYMY W NIEDZIELE I ŚRODĘ.
0
Niech się wypowiadają tylko CI co mecz oglądali :)
haha wacha19 no no Barca słabo grała co na livesports tak wyczytałeś?
0
Ogólnie przewaga Barcy ale nie zawsze się wygrywa :) Ibra miał kontuzje nie grał w presezonie, musi się ograć po prostu i zaadaptować xD a dzisiaj MC grał w stylu Chelsea 2 mecz także jest ok, według mnie :)
0
denerwuje mnie ten sedzia ;/
0
Hleb gola strzelił dla Stuttgartu :)
0
stifler111
ale weź pod uwage taki fakt ze Barcelona rozegra mnóstwo meczów w tym sezonie, a obrońcy: Pique, Puyol, Marquez to w tych meczach nie beda grali raz za razem, nie daliby rady, dlatego uzupelnienie mlodymi ale mlodzi tylko na Puchar Króla albo na lige ze sredniakami, a jakby Vidic przyszedł to wtedy wzrasta konkurencja i od razu sie robi konkurencja z prawej bo Alves jakby coś tam za kartki musial siedziec czy cos to wtedy gra Puyol na prawej i sie zwalnia miejsce w srodku :)
0
nie wiem jak wy ale Arde Turana bym sciągnał, dorzucił bym do tego Felipe jak może nawet za darmo bo wtedy Maxwell mógłbym robić za skrzydłowego ewentualnie. Poza tym co z tym Kompanym w końcu kurde tyle co się nazwisk przewinęło. I w ogóle nie wiem po co daliśmy Keirissona do tej Benfici jak on jest lepszy od Bojana teraz.
0
Na takie stanowisko jak on trzeba kogoś zdecydowanego a nie takie podchody pod 10 graczy i fiasko i fiasko. Skupić się na jednym maksymalnie 4-5 dni i go zakupić. Akurat starczy czasu na 2-3 wzmocnienia. Jakby się postarał to by kupił.
0
Ja już się nie udzielam na ten temat. Tyle co od początku okienk transferowego przewinęło się nazwisk i tyle ile transferów zostało zrealizowanych to sami wiemy. Dlatego ja tylko czekam na oficjalne informacje w sprawie zakupu jakiegoś zawodnika. Nienormalna jest kolejna saga na temat ewentualnego wzmocnienia.
0
Ledesma to jest Perdo. Tak brzmi jego nazwisko :)
0
Ja sie zastanawiam cały czas czemu Barca się nie chce zainteresować konkretniej Davidem Silvą ;) i Matą dajemy 40-50 mln i mamy obydwóch w cenie Fabregasa xD
0
no możliwe możliwe xD ale trzeba też kupić takich zawodników z klasą, wydajnych ale niekoniecznie gwiazdy :) i właśnie Mata ma taki profil. Dobra są 2 tygodnie jeszcze i 3 dni zobaczymy co się stanie xD
0
teraz Vicotr Sanchez, jutro Jeffren a pojutrze np Pedro pojda na wypozyczenie i tak bedzie xD
0
teraz Vicotr Sanchez, jutro Jeffren a pojutrze np Pedro pojda na wypozyczenie i tak bedzie xD
0
ta pewnie sprzedajmy jeszcze kilku zawodników i zostawmy sobie krótką ławkę. Zamiast tego Fabregasa w tym roku to bym sciągnał za tę cenę Turana i Mate i by starczyło jeszcze na Vermalena a nie .... Fabregas odszedł do Arsenalu i teraz go mamy sciągać za 50 mln - załosne... rozumiem, że jest wart tej ceny ale nie płaci się tyle za wychowanków xD
0
Lepiej Mate i Turana ;) a Fabregasa za rok xD
0
Nani jest jak Ronaldo tylko źle się stało, że razem grali w MU bo CR go przyćmił i nie miał aż tylu szans co on do gry... teraz będzie miał to myśle że nadrobi xD
0
A czy dla klubu to jest łatwe? Utrudnianie przeprowadzenia transferu i jakieś widzi mi się :)
0
Dobra ja rozumiem, że każdy ma prywatną opinię na ten temat i chce ja przedstawić ale poczekajcie z ocenami rok.
0
Ja to bym dał Eto'o do Sevilli i dopłacił 5 mln za Luisa Fabiano ;)
0
Ludzie w KAMERUNIE nie mają na jedzenie i wode a on chce 5 mln,... eh
0
Mam szacunek do Eto'o za jego gre, bramki i w ogóle. Naprawdę jak przyszedł do Barcy to był dobry i grał. Teraz rozegrał fantasyczny sezon strzelając 30 bramek w lidze, ale mógł strzelić i 50. Guardiola dawał mu szanse przed finałem LM i nie dawał odpoczywać specjalnie po to bo Eto chciał zdobyć Pichichi jednak zachłanność nie przełożyła się na skuteczność. Dobrze, że w Rzymie strzelił :)
Patrząc na historie i w ogóle to napastnik rzadko kiedy powtarza swój wyczyn na boisku w następnym sezonie. Zresztą jakby Eto spojrzał w oczy Guardioli, Puyolowi czy Xaviemu a nawet Messiemu po tych wszystkich żądaniach i kontrowersjach :)