Danger204
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ukaszz spoko, opinie tutaj zmieniają się dosyć szybko, jeszcze przed meczem większość dała by dużo za Roberto i Carlesa w środku.
1
@sero10 jak to czym? zobacz sobie komentarze tutaj po ogłoszeniu składu
0
@Nihas podpisał już umowę ze sky
0
@p3rshing czyli Alcacer miał grać kosztem Suareza? Zarówno w Valencii jak i w BVB jest pierwszym wyborem. Jeśli już szukasz winnych tego że Valverde znalazł się na ławce to wiń prezesa i zarząd a nie trenera, czego innego się spodziewano biorąc trenera o takiej charakterystyce, tak samo prowadził poprzednie kluby.
2
@Sebix897 źle zadane pytanie, otóż transfer De Jonga i Griezmanna oznacza odejście Coutinho.
0
@Gaucho ale jak to, przecież Busi i Ivan na ławce :o
0
@dawidor9 myślę że to dlatego że najlepiej wyglądali na treningach
1
@PatrychoO w drugiej połowie jak trwoga to do Ivana i elo
0
@notev dzwoń do Ceferina niech zmienia zasady losowanka
0
@mekston Felisz, Kualiarella, Raszford, Alkaser y Dembelee
0
@Koqsu21 przecież Busi jest jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji nie dlatego że jest szybki, to jest facet od czarnej roboty, na którą często nie zwraca się uwagę, plus zawsze daje coś ekstra do przodu.
0
@Nolife1899 polecam Swiss Army Man, film piękny a muzyka jeszcze piękniejsza, aczkolwiek film nie jest dla każdego.
0
@Lares facepalm
zobacz najpierw na pierwszy post i kogo on dotyczy.
0
@geass Moim zdaniem to z mrowieniem na plecach jest tak samo naciągane, ale wyjaśnione jak to co się działo z Gotenem i Trunksem, tzn. na tym samym poziomie "abstrakcji".
A tak w ogóle to nie czepiałbym się jakoś bardzo tego wyjaśnienia z tymi plecami, po pierwsze to są niby Saiyanie, ale tak naprawdę zupełnie inni Saiyanie, ewoluowali do tego stopnia że nie ma śladu po ogonach, nigdy nie opuścili planety Sadala jak ich odpowiednicy w 7 wszechświecie. Tak naprawdę mało o nich wiemy.
0
@GeraltzKatalonii nima parcia, niech się nie rwie do roboty za szybko
0
@Lares pierw posiedź dłużej w internetach, a nie głupoty wypisujesz.
0
@Chwytliwy ja wziąłem LenovoP2 bo jedyne na czym mi zależało to duża bateria xd
1
@SeeleyBooth nein nein nein nein nein
0
@geass no chyba w Zetce podtarto sobie nią tyłek gdy 7 i 8 latki osiągają go od tak.
1
@Kamilos84 ten z czelsi to jest typowy jugol to widać więc pulisič
0
@Blomqvist raj podatkowy
0
@BlaseR9
2
@insp1re katalońska to Crackovia, madrycka też miała swoją ale słabe
Edit: fun fact kilka lat temu Michał Pol zapytany o Crackovię mówił że oglądał i bardzo mu się podobało, mówił też że byłby za tym aby ogarnąć coś takiego w Polsce a sam chętnie zagrałby Zbigniewa Bońka
4
@brzozz nie
4
@TR3YWAY a tam nie chodziło o cudzą rękę?
0
@BarcaInfo musisz być jak Tommy Lee Jones w ściganym
0
@Grzesior667 mi się fajnie pyka
0
@gumaz jakbyś napisał po francusku to byłoby bardziej wiarygodne
0
@Remi1899 sorry, ale już nie pamiętam o czym rozmawialiśmy
1
@Cvzx Klopp coś mówił że kilka tygodni przerwy