9

Jestem na wakacjach w Katalonii, jutro zwiedzanie Barcelony i być może już chwalenie się oficjalnie Polakiem rodakiem :D

5

@Lionel_Messi10 A jest jeszcze Eric Garcia.

1

Pozdro z El Prat, Raphini ani Lewego jeszcze nie widziałem

0

@Emhyr A jeszcze jest Ansu Fati czy Aubameyang, gruba kadra by była

0

Stihl czy Husqvarna?

3

Co za jeb*** pogody, koniec maja, a piździ jak w marcu, grilla nie idzie zrobić ani nic

0

Jakiej firmy traktorek ogrodowy do koszenia polecacie?

1

@Hosh Mają już 2, a walczą w sumie o wszystkie możliwe czyli 4

0

Co się stało z Araujo?

9

Nikt tak nie umie grać z Realem jak Barcelona i nikt tak nie boi się Barcelony jak Real. Mimo, że kopiemy się po czole z ogórkami, to nikt nie ma takiego respektu przed pojedynkiem z nami jak kibice Realu.

1

Najlepsze jest to, że prowadzi ich chłop co przez całą karierę kopał się po czole i teraz ma sezon życia xD Potwierdzeniem tego jest to, że nawet nie muszę pisać nazwiska, a każdy wie o kogo chodzi.

0

Benzema na 3-1, można iść spać

2

Leży Johnnie Walker, Szpaku xD

0

@ProMILs A w mojej okolicy jedni do bloku sobie kupili. Taki pies będzie się raczej męczyć?

9

Thiago to jest kozak, chyba nigdy nie przeboleje tego że Barca go straciła

2

Tam jest połowa ludzi do wydupcenia w lato. Taki Busquets, Dest, de Jong czy ter Stegen, to są ludzie wypaleni i za słabo na Barcelonę

0

Ferran powinien spróbować być przesunięty na 9tke, a Dembouz zmieniać skrzydła w trakcie meczu aby kręcić rywalami. To by chodziło, ale na pełnej pompie

1

de Jong tragiczny, Dest to nie poziom Barcelony, on nigdy nie zagrał kapitalnego meczu, nie ma kompletnie nic ten piłkarz

0

@AmigoBlancos Tak samo Ty nie jesteś w stanie przewidzieć co by było gdyby oni byli. Fakty są takie, że dostaliście 4kę w dupkę i bardzo dobrze

3

Przy 0:2 w Sevilli człowiek się uśmiecha i cieszy, ciul sreal wygrywa jak zawsze, Barca wdupia z ogórkiem 0:1, mam tego psychicznie dosyć

0

Może Aubie ta ławka dobrze zrobi i coś ukluje jak wejdzie za Depaya

2

@leonek160 Hazarda też mieli, spokojnie.

3

Kinder czekoladki? TOP!

8

Najpierw PSG, potem Chelsea, teraz Sevilla. Mój Boże, ja po prostu nie wiem, nie rozumiem, dlaczego zawsze tak jest. Teraz przejdą City i pokonają Liverpool w finale. Nienawidzę tego klubu, a los zawsze przechyla się na ich korzyść, mam na prawdę serdecznie tego dosyć

5

Miód na moje oczy. Brawo Sevilla, doebać im jeszcze!

31

Villa... AAAAAAA to jest David Villa!

Wspomnienia mnie naszły. Marzy mi się, żeby Ferran był naszym Villą v2

3

@juzefiniopsyhinio David Villa był jedyny w swoim rodzaju. Uwielbiałem tamten "hiszpański" zespół

2

2

@Kgorecki2500 Dembele również. Ansumanne i Ousmane pochodzący z zachodniego wybrzeża Afryki to czarnoskórzy muzułmanie.

1

Kibicem się jest a nie bywa. Zimny prysznic musiał w końcu nadejść. Visca el Barca! Jedziemy dalej!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?