Damian11
Dołączył/a: kwiecień 2013
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jestem na wakacjach w Katalonii, jutro zwiedzanie Barcelony i być może już chwalenie się oficjalnie Polakiem rodakiem :D
5
@Lionel_Messi10 A jest jeszcze Eric Garcia.
1
Pozdro z El Prat, Raphini ani Lewego jeszcze nie widziałem
0
@Emhyr A jeszcze jest Ansu Fati czy Aubameyang, gruba kadra by była
0
Stihl czy Husqvarna?
3
Co za jeb*** pogody, koniec maja, a piździ jak w marcu, grilla nie idzie zrobić ani nic
0
Jakiej firmy traktorek ogrodowy do koszenia polecacie?
1
@Hosh Mają już 2, a walczą w sumie o wszystkie możliwe czyli 4
0
Co się stało z Araujo?
9
Nikt tak nie umie grać z Realem jak Barcelona i nikt tak nie boi się Barcelony jak Real. Mimo, że kopiemy się po czole z ogórkami, to nikt nie ma takiego respektu przed pojedynkiem z nami jak kibice Realu.
1
Najlepsze jest to, że prowadzi ich chłop co przez całą karierę kopał się po czole i teraz ma sezon życia xD Potwierdzeniem tego jest to, że nawet nie muszę pisać nazwiska, a każdy wie o kogo chodzi.
0
Benzema na 3-1, można iść spać
2
Leży Johnnie Walker, Szpaku xD
0
@ProMILs A w mojej okolicy jedni do bloku sobie kupili. Taki pies będzie się raczej męczyć?
9
Thiago to jest kozak, chyba nigdy nie przeboleje tego że Barca go straciła
2
Tam jest połowa ludzi do wydupcenia w lato. Taki Busquets, Dest, de Jong czy ter Stegen, to są ludzie wypaleni i za słabo na Barcelonę
0
Ferran powinien spróbować być przesunięty na 9tke, a Dembouz zmieniać skrzydła w trakcie meczu aby kręcić rywalami. To by chodziło, ale na pełnej pompie
1
de Jong tragiczny, Dest to nie poziom Barcelony, on nigdy nie zagrał kapitalnego meczu, nie ma kompletnie nic ten piłkarz
0
@AmigoBlancos Tak samo Ty nie jesteś w stanie przewidzieć co by było gdyby oni byli. Fakty są takie, że dostaliście 4kę w dupkę i bardzo dobrze
3
Przy 0:2 w Sevilli człowiek się uśmiecha i cieszy, ciul sreal wygrywa jak zawsze, Barca wdupia z ogórkiem 0:1, mam tego psychicznie dosyć
0
Może Aubie ta ławka dobrze zrobi i coś ukluje jak wejdzie za Depaya
2
@leonek160 Hazarda też mieli, spokojnie.
3
Kinder czekoladki? TOP!
8
Najpierw PSG, potem Chelsea, teraz Sevilla. Mój Boże, ja po prostu nie wiem, nie rozumiem, dlaczego zawsze tak jest. Teraz przejdą City i pokonają Liverpool w finale. Nienawidzę tego klubu, a los zawsze przechyla się na ich korzyść, mam na prawdę serdecznie tego dosyć
5
Miód na moje oczy. Brawo Sevilla, doebać im jeszcze!
31
Villa... AAAAAAA to jest David Villa!
Wspomnienia mnie naszły. Marzy mi się, żeby Ferran był naszym Villą v2
3
@juzefiniopsyhinio David Villa był jedyny w swoim rodzaju. Uwielbiałem tamten "hiszpański" zespół
2
@PodkarpackiKibic XD
2
@Kgorecki2500 Dembele również. Ansumanne i Ousmane pochodzący z zachodniego wybrzeża Afryki to czarnoskórzy muzułmanie.
1
Kibicem się jest a nie bywa. Zimny prysznic musiał w końcu nadejść. Visca el Barca! Jedziemy dalej!