DSDaniels
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przed kolejnym sezonem to przede wszystkim powinni sędziowie w końcu pokazać swoją klasę i zostać sterylni a nie że każdy dzwoni i ich opieprza i nalega na zmiany decyzji. I mówię to w szczególności o Toto. Powinni ustawić regulamin wraz z karami i się go trzymać. Do tej pory było na tyle różnych przypadków że większość z nich mogą ustawić w regulaminie i być sterylni bez tych durnych telefonów z ekip do nich.
1
Kolejne słuchawki rozwalone
0
@takisobiektos A dlaczego podjęli najpierw taka głupia decyzję? Może Toto dzwonił i tak doradził.
0
Wielkie brawa dla Checo także
0
@Rust_Cohle Bo to debile
0
@Hosh Srołt.......
0
Karmo I Love You
1
Max GOAT!!!!!!!!!!!!!
0
Hahahababba. Jest max królu
0
Hahaha co za durna decyzja. Brawo maFIA
0
@kejdzi Zalezy czy Toto dzwonił do mafi
2
@MesQueUnClub96 Toto by go zabił słuchawkami za to
1
@DSDaniels oczywiście rozrzucając na boki kawałki bolidu
2
@Drozdu7 Sam pójdzie tam posprzątać
0
Dawać czerwona flagę
0
Ale będzie płacz na opony pod koniec wyścigu.
0
@brains Cały płaczek
1
Oby w końcu ta karma rozwaliła oponę oponiarzowi
0
@Encore A kto to ten analfabeta rusin?
0
Bottas to jest jednak cienias. Tyle się męczyć a miał pełno okazji do wyprzedzenia LEC.
0
@michal26 I głupi
7
Toto kolejny płaczek. Mam nadzieję że już ma tytanowe słuchawki.
0
@Vold94 Genialna. Nawet jeśli nie pomoże to Checo the best
0
@Verema Bottas to tylko potrafi wjechać w inny bolid albo i dwa.
0
@Vold94 Coś mówiłeś?
0
@BorzyKrzys Debil i tyle. Oponiarz
0
@Encore Żałosny żul
0
@Xxxbarca4ever Czarny to oszust
0
Robert? Top!!!!!
0
@marcinK0000 Słuszne kartki