D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lepsza niż Ter Stegen.
1
Ewa Swoboda na skrzydełko by się przydała.
1
@Comentateiro Julian
1
Ta Brand nawet ładna.
0
@takisobiektos no tak xD
6
Już drugi Polak ściągnięty przez Raków, co oni z tym klubem robią?
0
Na TVP Sport w YouTube jest Superbet Poland Darts Masters.
5
To nie jest dobry dzień dla nas...
8
Pomyliłem się tylko z długością kontraktu.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15820437#comment-15820437
0
@FabianekMrozek tylko, że to prawoskrzydłowy z lewą nogą, więc tak średnio na naszą lewą strone
1
@FabianekMrozek kim jest regen Neymara?
1
@Eklerek w sumie to twoi, chyba cześciej tam byli, ale tam talentów przepadło przez kontuzje
4
@Eklerek oni zawsze takiego mają, kiedyś był Vermaelen
0
@Faro Zero Tituli
8
@FabianekMrozek to twój post nie ma sensu, bo teraz piszesz, że piłkarz gra dla kasy i trofeów a wczesniej, że chce zostać legendą Bilbao.
plus porównywanie Milanu do Barcelony, przecież obecnie Milan nie ma żadnego podjazdu do największych klubów w Europie.
18
@FabianekMrozek czym? Marką, nadal sama nazwa Barcelona robi wrażenie na piłkarzach, zaineresowanie jego osobą, wzrosło by kilkukrotnie.
1
@Hadziuk 1. Może faktycznie w sercu ma Bilbao
2. Dostał dobrą pensje
3. Gra z bratem w drużynie
4. Wieczne problemy Barcelony z rejestracją
12
Wojtas ostro o Williamsie.
1
@GeneralXavi pewnie jakiś Niemiec przyjdzie, nic dziwnego, że Ter Stegen tyle tu siedzi i się rządzi...
14
bo @Kessie to wspaniały człowiek.
0
a taki był spokój, niech wróci już ta polityka na La Ramble.
3
chciał z 10 u nas grać, a Yamal mu zabrał.
0
@arda widocznie chce, więc nie rozumiem tego hejtu na niego, bo Barcelony nie wybrał.
3
@BorzyKrzys ten Fruit dla mnie GOAT.
0
chyba Romero się pomyliło i chciał napisać 15% a nie 150%.
10
Klasyk xD
https://x.com/WalasiakDawid10/status/1940644451439071598
2
@FcPortoFan1999 kolega ogląda.
9
Nie każdy bohater nosi peleryne.
12
@Eto'o9 R10 في مرحلة قد تعرف النجاح - niepokoi mnie to.
6
@Pedri16Future w lipcu upał, kto to widział.