1

Ronaldo to nawet Bereszynski wyłączył z gry a tak serio to parę meczów Cancelo widziałem na PO i nie zawsze tak dobrze grał, więc jedna jaskółka wiosny nie czyni. Roberto też nam się wydawało ze najlepszy PO w historii a na dłuższą metę okazało się, ze to jednak nie to

12

1. Stoch
1. Kubacki
1. Kot
1. Żyła

Tak to widzę :D

17

W końcu przyszedł trenera, który wyciąga z nich maksa, mimo że jestem za Legia to cieszy mocny Lech, bo to dobrze rokuje na Europejskie Puchary

4

Po raz kolejny oglądam Las Palmas i Jonathan Viera to jest dla mnie przekot, taki Iniesta dla ubogich. Tyle co on dziś sytuacji stworzył i ogólnie przez cały sezon to nasi pomocnicy razem wzięci tyle nie mają. Świetnie się go ogląda.

30

Moim zdaniem tam nie przejdzie, jest zadeklarowanym fanem Barcy obiecał ojcu, ze zagra w barwach Dumy Katalonii i to zrobił a teraz przeszedłby do największego wroga? Nie chcę mi się w to wierzyć

0

Błagam odejdzie stąd jak najszybciej. Jak Messi nie podpisze to powinni Cię na taczkach stamtąd wywieźć...

7

+jak mu się nie poprzewraca w głowie

2

akurat w to jestem wstanie uwierzyć :D

0

nie oszukujmy się Leicester nie stać na więcej niż środek tabeli, ale widocznie właściciele myślą, że co rok będzie mistrzostwo a minimum Puchary i to o to jest największy żal, że go wywalili, bo chłop im zrobił sukces historyczny, którego długo nie powtórzą i nawet nowy trener nie pomoże a środek tabeli to maks

43

Jovetic:
"Messi jest najlepszy, nikt nie jest taki jak on. Gdy na niego patrzysz wszystko wydaję się takie proste. On jest najlepszym piłkarzem wszechczasów."

20

Rakitic 5,5 ? Liczba podań Umtitiego i Mathieu wiele mówi o naszej dyspozycji i braku środka pola

2

I nie zapominajmy, ze on ma 4 Złote Piłki a reszta ani jednej

12

No ja pierdziele oby nic poważnego...

1

Kubacki jest stworzony do takich skoczni, leci wysoko i tu przynosi to efekty

7

Jest przecież Palencia, gorszy od tego Juanfrana? Zacznijmy w końcu korzystać z Rezerw...

1

Kurna specjalnie Włączyłem na karne i Celta musiała strzelić... Ehhh

2

Spokojnie, jutro się odkujesz xD

5

i tak nadal więcej od United

16

Ktoś dobrze napisał: "Lepiej jakby nie wygral w tamtym sezonie mistrzostwa to by utrzymał robotę w tym roku"

21

Niektórzy myślą że jak wróci Munir to będzie strzelał 20 bramek, ciężko siedząc na ławce będzie mu bramki strzelać, tak samo jak Paco

0

I co dziś się o tym dowiedzieli? Przecież przez cały sezon dostają od każdego wpierdziel, myśleli że wczoraj nastąpi cud i rozwala Sevillę 10:0?

1

Tak to jest jak się Kapustki nie wystawi;strasznie niezrozumiała decyzja, czemu go przed LM nie wywalili? Tylko po meczu z Sevilla, gdzie wynik nie jest taki zły

0

Sidibe to PO, pomyliło Ci się pewnie z Mendym również z Monaco

0

transfer marzenie, ale jakoś wątpię w to, prędzej Perez sobie rękę odetnie niż tą samą ręką nam go odda

0

to jeśli przejdą Ajax to znaczy, że nie są tacy słabi jak ich opisujesz

13

Real też ich pyknął a Ronaldo 5 hattrickow strzelił...

6

Laporta:
"Odrobienia strat z PSG? Musimy stworzyć historyczną atmosferę aby to zrobić. "

0

a co do 2 pytania to chyba dobrze mówisz, bo jakby Sevilla wygra LM to Kolodziejczk, będzie w protokole ze swoim numerem

52

"Florentino Perez monitoruje sytuację Leo Messiego. Prezes Realu Madryt uważa, że transfer do jego drużyny byłby możliwy"
[El Confidencial ]

Czego to już nie wymyślą... Prędzej słoń przejdzie przez ucho igielne niż Leo pójdzie do Realu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?