D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ronaldo to nawet Bereszynski wyłączył z gry a tak serio to parę meczów Cancelo widziałem na PO i nie zawsze tak dobrze grał, więc jedna jaskółka wiosny nie czyni. Roberto też nam się wydawało ze najlepszy PO w historii a na dłuższą metę okazało się, ze to jednak nie to
12
1. Stoch
1. Kubacki
1. Kot
1. Żyła
Tak to widzę :D
17
W końcu przyszedł trenera, który wyciąga z nich maksa, mimo że jestem za Legia to cieszy mocny Lech, bo to dobrze rokuje na Europejskie Puchary
4
Po raz kolejny oglądam Las Palmas i Jonathan Viera to jest dla mnie przekot, taki Iniesta dla ubogich. Tyle co on dziś sytuacji stworzył i ogólnie przez cały sezon to nasi pomocnicy razem wzięci tyle nie mają. Świetnie się go ogląda.
30
Moim zdaniem tam nie przejdzie, jest zadeklarowanym fanem Barcy obiecał ojcu, ze zagra w barwach Dumy Katalonii i to zrobił a teraz przeszedłby do największego wroga? Nie chcę mi się w to wierzyć
0
Błagam odejdzie stąd jak najszybciej. Jak Messi nie podpisze to powinni Cię na taczkach stamtąd wywieźć...
7
+jak mu się nie poprzewraca w głowie
2
akurat w to jestem wstanie uwierzyć :D
0
nie oszukujmy się Leicester nie stać na więcej niż środek tabeli, ale widocznie właściciele myślą, że co rok będzie mistrzostwo a minimum Puchary i to o to jest największy żal, że go wywalili, bo chłop im zrobił sukces historyczny, którego długo nie powtórzą i nawet nowy trener nie pomoże a środek tabeli to maks
43
Jovetic:
"Messi jest najlepszy, nikt nie jest taki jak on. Gdy na niego patrzysz wszystko wydaję się takie proste. On jest najlepszym piłkarzem wszechczasów."
20
Rakitic 5,5 ? Liczba podań Umtitiego i Mathieu wiele mówi o naszej dyspozycji i braku środka pola
2
I nie zapominajmy, ze on ma 4 Złote Piłki a reszta ani jednej
12
No ja pierdziele oby nic poważnego...
1
Kubacki jest stworzony do takich skoczni, leci wysoko i tu przynosi to efekty
7
Jest przecież Palencia, gorszy od tego Juanfrana? Zacznijmy w końcu korzystać z Rezerw...
1
Kurna specjalnie Włączyłem na karne i Celta musiała strzelić... Ehhh
2
Spokojnie, jutro się odkujesz xD
5
i tak nadal więcej od United
16
Ktoś dobrze napisał: "Lepiej jakby nie wygral w tamtym sezonie mistrzostwa to by utrzymał robotę w tym roku"
21
Niektórzy myślą że jak wróci Munir to będzie strzelał 20 bramek, ciężko siedząc na ławce będzie mu bramki strzelać, tak samo jak Paco
0
I co dziś się o tym dowiedzieli? Przecież przez cały sezon dostają od każdego wpierdziel, myśleli że wczoraj nastąpi cud i rozwala Sevillę 10:0?
1
Tak to jest jak się Kapustki nie wystawi;strasznie niezrozumiała decyzja, czemu go przed LM nie wywalili? Tylko po meczu z Sevilla, gdzie wynik nie jest taki zły
12
xD
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/16939288_642562422593797_5185118733597705297_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=cf044a2d286565403e350de8cdab7cf8&oe=594649F5
0
Sidibe to PO, pomyliło Ci się pewnie z Mendym również z Monaco
0
transfer marzenie, ale jakoś wątpię w to, prędzej Perez sobie rękę odetnie niż tą samą ręką nam go odda
0
to jeśli przejdą Ajax to znaczy, że nie są tacy słabi jak ich opisujesz
13
Real też ich pyknął a Ronaldo 5 hattrickow strzelił...
6
Laporta:
"Odrobienia strat z PSG? Musimy stworzyć historyczną atmosferę aby to zrobić. "
0
a co do 2 pytania to chyba dobrze mówisz, bo jakby Sevilla wygra LM to Kolodziejczk, będzie w protokole ze swoim numerem
52
"Florentino Perez monitoruje sytuację Leo Messiego. Prezes Realu Madryt uważa, że transfer do jego drużyny byłby możliwy"
[El Confidencial ]
Czego to już nie wymyślą... Prędzej słoń przejdzie przez ucho igielne niż Leo pójdzie do Realu..