D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
głupota, profesor 70+ a Ty będziesz gadał do niego po imieniu.
11
Messi chyba musiałby przestać grać żeby Lewy zdobył Buta.
17
" Bayern to inna półka. Czołowa druzyna, która rywalizuje z takimi drużynami jak Bayern, Real Madryt, Barcelona, Manchester United, Chelsea... Boca Juniors"
Hajto w formie xD
1
Dobra teraz trzeba się martwić o siebie, bo na nic się zdadza nasze liczenie, gdzie Real straci punkty, jak my dziś stracimy, a to dosyć prawdopodobne, bo Espanyol nóg dziś nie odstawi.
0
Co im ten Marcelo grę robi to nie mam pytań, ale i tak na końcu najlepszy piłkarz Ronaldo.
On się marnuje na Lewej obronie.
0
Parejo sorry, że Ciebie tak obrażałem w I połowie
4
Casemiro xDDDDDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Huehuehuehuehue
1
Casemiro żółta? Nie, no juz po Wielkanocy a cuda jednak się zdarzają...
3
Bo jak Real przegrywal to z druzynami z Top4 a my z totalnymi ogorami...
My jak Robin Hood, zabieramy bogatym a oddajemy biednym.
0
Mógł się na coś przydać w końcu, to wybrał rozwiązanie a'la Messi... Oj Munir
3
Ewidentna ręka, sędzia chyba reklamówki nie dostał, że nie zauważył...
1
4 mecze, ale minus Malaga i Granada, która już spadła, czyli 2 zostały prawdę mówiąc.
1
Trzeba się cieszyć, że Valencia nam Parejo nie opchnęła
2
No nie zgadniesz, bo po wrzutcce
15
Ktoś niżej napisał, "Ueaga, włączam zaraz CR strzeli"
I coś ty zrobil?!
0
Typowe...
4
Najlepszy Defensywy Pomocnik... Jakbym ja też mógł faulowac i nie dostawać za to kartek to tez bym był najlepszy...
5
No w kibica...
2
szybki, przebojowy, chociaż pewnie nie lepszy, ale wiek 19 lat daję mu jeszcze wiele do poprawy, moim zdaniem będzie lepszy od Alby kiedyś
0
Podam Ci przykład:
Ronaldo strzela 3 bramki Bayernowi i co grał dobrze? Moim zdaniem grał słabo.
0
Dzięki :)
4
Wszyscy zaslepieni bramkami Gomesa, a ja się obawiam, że dziś bez Andresa będzie wielka katastrofa, bo pewnie wielu osobom się naraże, ale Portugalczyk nic wielkiego jako pomocnik(brak prostopadlych podań) ze słabą Osasuna nie zagral a wątpię, że teraz będzie co mecz 2 bramki strzelał, obym się mylił.
3
a żebyś tak stał w wodzie i o pić prosił...
27
chyba po wojaku ten ranking...
4
często się z Tobą zgadzam, ale w tym wypadku nie, bo to tylko suche liczby a pod względem efektywności i robienia przewagi na boisku Bernardo to klasa wyżej od Rafinhii. Iniesta nie ma bramek i asyst a i tak nie wymieniłbym go na nikogo innego, bo to nie tylko o suche statystyki chodzi a Portugalczyk z Monaco jest genialny, wystarczy parę meczów obejrzeć w jego wykonaniu, można się zakochać w jego grze, przynajmniej ja się zakochałem.
30
+ Real bez żadnego Pucharu, sezon praktycznie idealny
1
Podobno tak, przynajmniej tam niżej ktoś podawał.