0

@konrad1661 Bardziej się obawiam czy mamy piłkarzy do takiej gry Pep miał drużyne która grała ze sobą można powiedzieć 20lat rozumieli sie na boisku jak nikt inny

3

Xavi skończy jak Guardiola albo Zidane ...Oby.

0

Może się okazać że to Xavi będzie zbawieniem dla Barcy a nie Laporta

0

@fortunate_son Dokladnie u Barcy Pepa ruch bez pilki odbywal sie caly czas, byla wymiennosc pozycji i ciagly presing

0

@Kengo Jakby wrzutka nie poszła w poprzeczke to chyba byłoby jeszcze piękniej

1

Normalnie mega tydzień, we wtorek odebrałem nowe autko a tu dzis jeszcze takie piękne informacje z rana :):)

0

Jestem teraz ciekaw jak to bedzie z Depayem przeciez przyszedł tutaj po części ze względu na Koemana

0

Xavi Xavi nas zbawi !!!

5

Laporta zachowuje się trochę jakby miał wyje*ane w ten klub a przyszedł tu tylko żeby się ustawić na stare lata

1

Udowodniliśmy że nie jesteśmy gorsi od Realu Madryt Xd

0

@ZelekBARCA Laprta musi znaleźć trenera który popracuje za darmo ;)

1

Kończ waść.....

0

*uj z tym karnym jak i tak gramy gówno

0

Puig >Coutinho .....

0

"Jesteśmy smutni chcieliśmy wygrać ale wciąż jeszcze dużo meczy przed nami..

0

Granada, Cadiz, Rayo wpisujcie kolejne wtopy ciekawe ile tego jest

0

Luuk Drew Jong !!!!

8

Jprd Roberto to jest mega parodia on każdą piłke cofa do tyłu !

1

Niby człowiek wiedzioł a jednak wiedzioł

1

Czy my wszyscy tutaj lubimy BDSM ??? Bo oglądanie Barcy Koemana pod to pochodzi

0

Dest = Semedo .........

0

Moja Barca taka piękna

0

@BART97 Śledzisz tą lige ?

0

Ta fifa 22 to taka za**bista jest ale się usmiałem hehe



0

Erik Ten Hag faworytem do objęcia Newcastle United.
Holender miałby zarabiać w nowym klubie aż 11 mln funtów rocznie, a gdyby praca przynosiła efekty w postaci sukcesów, pensja szkoleniowca mogłaby sukcesywnie wzrastać.

Dla porównania najwięksi trenerzy Premier League, czyli Pep Guardiola (Manchester City) zarabia obecnie 20 mln funtów rocznie, a Juergen Klopp (Liverpool) otrzymuje 15 mln funtów rocznie.

0

Moim zdaniem z tym Lewym coś może być na rzeczy bo Boniek sie "wychylił" chyba nie bez powodu

3

Do historii to już przeszliście ale na pewno nie za sprawą PsG

2

Carlo w pełni popiera Koemana bo dzięki niemu będzie w lidze nad Barceloną

1

@Batys Bo Dembuś kosztował tyle hajsu że nie mogą się z tym pogodzić że przepłacili

1

@Momals11 A tutaj taktyka Koemana.
https://tenor.com/Ra1M.gif

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?