0

Też to miałem xDDD

0

ta

0

Potrafi ktoś napisać program który wypisuje podzbiory zbioru n-elementowego? rekurencyjnie

0

ale to co podales to chyba gotowa funckja , a ja mam uzyc rekurencji

0

c++

0

jak wypisać stringa od tyłu za pomocą rekurencji?

0

Spróbuj może pobrać przez Qnapi

27

Busi 78 drybling, 79 podania xDDDDDD

1

Jak się jest niedzielnym fanem Twin peaks to nic dziwnego.

2

Wiadomo co z Mbappe?

6

Znowu klon Ćwiąkały w studio

2

Delefele kur***

0

O gościu. Graty

9

Delefele xD

0

Ale Roberto to jest kocur

4

Gomes kur*****

0

Potrafi ktoś zrobić układ sekwencyjny odliczajacy czas?

0

Potrafi ktoś zrobić układ sekwencyjny wyświetlający litery?

0

po kolei szedł pozycjami i PS było przed N

0

cały czas w to nie wierze

1

w weekend przerobiłem przed kolosem koło 200 zadań i wyłożyłem się na najprostszych

0

obejrz sobie film Snowden

4

Digne jaki jest wolny. Do Alby się przyzwyczaiłem

0

To Dembele czy Semedo na ławie?xD

0

Co Messi zrobił? Coś mówili że żółtą powinien dostać.

17

Podczas egzaminu mi noga breakdance tańczyła

0

Co to było xD

1

Verma asysta? xD

0

Luisitooooooooooo

1

Trochę mi przypomniało bramę Villi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?