Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na 3 obrońców będą grać?
1
James nas będzie robił tak jak Eriksen
0
Powinniśmy grać z pomocnikiem za Milika bo to wgl nie ma kontroli w środku boiska.
3
Ci najlepsi to się cofną, spróbują rozegrać, a Lewy to serio tylko nogę dostawia
0
Ja pie****
1
Co ten Milik terez zrobił
0
Polakom rodakom
4
Polakom by się przydał rozgrywający z prawdziwego zdarzenia. Ktoś w stylu Xaviego najlepiej
48
Snoop Dog na ławce
2
Lewandowski jaka błyskawica
1
Wybrali go tylko dlatego że szatnia go lubi.
0
Chodziło mi że w studio pokazywali xD nie mają już co robić to czas na fryzury piłkarzy
2
Jak ostrzyc się na Błaszczykowskiego xD
0
Tomaszewski jak się ubrał
0
Czas leczy rany wtf
0
Bardziej to wygląda na podwojony kąt niż kwadrat
1
Jeżeli to prawda to ma plusa xDD
1
Masz to że zamiast f1 itd jest funkcyjny i żeby mieć f1 trzeba kombinacje?
0
Pewnie walnął szczura przed wywiadem
3
Czemu ty każdego atakujesz. On tylko przedstawił swoje zdanie
1
Zagrałem i też gówno xD
7
Żurawski znowu komentarzem bije na głowę Iwańskiego
0
Same
5
Myślałem że strzeli wolnego jak z PSG
3
Neymar co po angielsku gada
1
Iwański o Ronaldo to będzie przez cały mundial gadał, nawet jak Portugalii już nie będzie
21
Czemu ten dziad Iwański komentuje. Jak on wgl komentatorem został
2
O kur*** co urwał
0
Nieczysto uderzył Paulinho
1
Draxler ssie pa** w tym meczu