0

@esem91 w zeszłym sezonie końcówkę też mieliśmy z tak dziurawą obroną jak teraz tylko atak dowoził. przecież Mbappe i tak nam 3 władował na wiosne, a i tak to przegrali

3

@BorzyKrzys ciekawe czy ma takie znajomości by ktoś jej załatwił pracę w Koloni

4

@Kgorecki2500 zdecydowanie wolę ciemno o 9 ale żebym miał jasno jak wyjdę z roboty po 16. Co zmienia to jak rano i tak mam noc a jak wychodzę z roboty też mam noc. W Hiszpani (oni też powinni być w innej strefie) bardzo w zimie mi się podobało że 18 i jeszcze jasno bo dopiero zachód słońca

0

Były już requesty na bilety z Brugia? Czy przegapiłem już bo nie widzę na stronie. Chodzi mi o te na wyjazd dla socio

4

Flick czerwo, Araujo na ataku i strzela na 2:1 18 drużynie ligi, nasi świętują jakby wygrali LM - przecież to tak daje Xavim xD

5

Raphinia jaki skitrany, jakby portfel komuś zajumał

1

Yamal dlaczego na trybuny do Nikoli nie biegł

10

ale ten Rooney coś tam potrafi trzeba przyznać

0

Araujo Araujo Araujo

2

Flick jak Xavi xDDD ale to daj vibe sezonu 2023/24

1

przydałby się taki Luk de Goat pod główki

3

przeciw nam by gwizdneli

3

Fermin z takiej pozycji to jak Suarez czy Eto trzeba po dlugim z prawej rogala

4

Rooney juz wiecej niz Nikola przez 60 minut

8



Cubarsi za tydzień tak

1

dobrze, ze nam nie władowali do przerwy bo tak może spuchną w drugiej

0

xDDD nie ma sensu grac tak wysoką obroną, bo dwa powroty i nasi już nie mają sił ganiać, dziwne ze Flick tego nie widzi

1

@Szymemdymek chuja gra

0

Robben taka wali z polwoleja po długim

0

@Szmulek gdyby jeszcze chociaż potrafił strzelać jak Robben to by można to przeżyć ale gość totalnie w bramke nie potrafi trafić xD

5

niech tan Rashford bije te wolne bo widać że ma kopyto

0

@SelloutCrowd no juz Kompany rok temu to zrobili bo Kane tak nas gubił

3

ale Mbappe będzie nam uciekał za tydzień

1

dobra takiego Kounde to będzie trzeba w lecie opchnąć

4

ale Rashford nie kuma czaczy xD

1

xDDDDDDDD to ten co wasilewskiego połamał?

1

ale się chłop zabrał z piłka xD

0

@Frimpong Doue zagrał dobry mecz w finale LM i od tamtej pory nic

1

@malypuzon tak z pocałowaniem ręki

3

Dobra brać 200 baniek od psg bo za kilka lat zostaniemy z nim jak fatim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?