Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 w zeszłym sezonie końcówkę też mieliśmy z tak dziurawą obroną jak teraz tylko atak dowoził. przecież Mbappe i tak nam 3 władował na wiosne, a i tak to przegrali
3
@BorzyKrzys ciekawe czy ma takie znajomości by ktoś jej załatwił pracę w Koloni
4
@Kgorecki2500 zdecydowanie wolę ciemno o 9 ale żebym miał jasno jak wyjdę z roboty po 16. Co zmienia to jak rano i tak mam noc a jak wychodzę z roboty też mam noc. W Hiszpani (oni też powinni być w innej strefie) bardzo w zimie mi się podobało że 18 i jeszcze jasno bo dopiero zachód słońca
0
Były już requesty na bilety z Brugia? Czy przegapiłem już bo nie widzę na stronie. Chodzi mi o te na wyjazd dla socio
4
Flick czerwo, Araujo na ataku i strzela na 2:1 18 drużynie ligi, nasi świętują jakby wygrali LM - przecież to tak daje Xavim xD
5
Raphinia jaki skitrany, jakby portfel komuś zajumał
1
Yamal dlaczego na trybuny do Nikoli nie biegł
10
ale ten Rooney coś tam potrafi trzeba przyznać
0
Araujo Araujo Araujo
2
Flick jak Xavi xDDD ale to daj vibe sezonu 2023/24
1
przydałby się taki Luk de Goat pod główki
3
przeciw nam by gwizdneli
3
Fermin z takiej pozycji to jak Suarez czy Eto trzeba po dlugim z prawej rogala
4
Rooney juz wiecej niz Nikola przez 60 minut
8
Cubarsi za tydzień tak
1
dobrze, ze nam nie władowali do przerwy bo tak może spuchną w drugiej
0
xDDD nie ma sensu grac tak wysoką obroną, bo dwa powroty i nasi już nie mają sił ganiać, dziwne ze Flick tego nie widzi
1
@Szymemdymek chuja gra
0
Robben taka wali z polwoleja po długim
0
@Szmulek gdyby jeszcze chociaż potrafił strzelać jak Robben to by można to przeżyć ale gość totalnie w bramke nie potrafi trafić xD
5
niech tan Rashford bije te wolne bo widać że ma kopyto
0
@SelloutCrowd no juz Kompany rok temu to zrobili bo Kane tak nas gubił
3
ale Mbappe będzie nam uciekał za tydzień
1
dobra takiego Kounde to będzie trzeba w lecie opchnąć
4
ale Rashford nie kuma czaczy xD
1
xDDDDDDDD to ten co wasilewskiego połamał?
1
ale się chłop zabrał z piłka xD
0
@Frimpong Doue zagrał dobry mecz w finale LM i od tamtej pory nic
1
@malypuzon tak z pocałowaniem ręki
3
Dobra brać 200 baniek od psg bo za kilka lat zostaniemy z nim jak fatim