0

To chyba coś z murawą jest xd no niemożliwe że oni z pierwszej nie potrafią podać do nogi

0

@Jordi10 cały sezon taki ma, już końcówkę rok temu taka miał

0

Ktoś dzisiaj od nas podał celnie z pierwszej? Jak nawet Pedri tego nie potrafi xD

0

@barcowy1899 zobacz jakie mu strzały rok temu wchodziły. To z Bayernem to dzisiaj on by nic z tego nie trafił

1

Pedri też kiepsko dzisiaj

0

@kamilop ale przeciez rok temu bylo to samo tylko ze wtedy kończył 80%. Z gry to było tylko bieganie bo nikogo nie potrafił minąc

0

@ja8215 Bo Martin lepiej gra na SO, Cancelo na LO. Araujo na SO to strzał w stopę

0

Araujo przez te 6 czy 7 lat u nas nie zrobił progresu z grą z piłką. Wydaje mi się że jest jeszcze gorszy niż był

0

@626 on od początku jest przeciętny tylko rok temu mu wchodziły strzały tak z gry impactu nie było

0

Lagi Araujo to jest inny poziom

0

Dobra Raphinia thank you and good luck ale się ktoś w lecie może nabierze na 2024/25 i wpadnie hajs

0

Za szybkie tempo i napastnik nawet do pola karnego nie może dobiec

1

Raphinia widzę klasyk poprzedni sezon wypadek przy pracy

0

Raphinia ladujemy z każdej pily bo rok temu wchodziło xd

0

Garcia pol roku treningów z łysym widać robi robotę

1

Na mecze gdzie jest taki młyn Fermin się totalnie nie nadaje. Tu potrzeba kogoś kto potrafi się z piłką utrzymać a nie wszystko na aferę

0

@Maoao oni nie potrafią uspokoić xd

2

Araujo chłopie siedź tam z tyłu, nie przekraczaj połowy

15

Serio nie potrafimy zagrać meczu gdzie jest spokój przez pierwsze 10 minut? Na taką karuzelę nas wrzucili że jak zaraz dostaną to się posypie wszytko

0

Pedri też by mógł podać a nie się kiwa. Z Bilbao to samo pod koniec odjebal

1

Jak nam szybka wbija to będzie powtórka z Atleti

4

Araujo w pierwszym to chyba klasczyny wieczór w LM się szykuje

5

Tragedia mecz do oglądania. Reklamy pilce to raczej by nie zrobiło

1

Nie no ten Ferran to jest zdrowo popierdolony

0

@ZuczekFCB1899 no podobno ale teraz podobno wyrwał Ester a to zdrowa dziewczyna jest

0

@barteq szkoła dla elit

1

Jak to prawda to szacunek


1

jak tam spalonego nie bylo xD

0

2

jak on to zlapal xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?