0

Dobra nie było tematu, dla niektórych jest zbyt trudne pomyslec

1

Nawet jeśli to nie jest wart 20milionow, jeszcze ten jego wiek...

0

Czy coś takiego napisałem? Podałem ile straciła bramek Valencia z Mathieu w skladzie...

0

Valencia z Mathieu straciła 53bramki w lidze, dla porównania zajmujące 16miejsce w lidze Elche straciło 50bramke....

0

Nawet jeśli do nas przyjdzie to mamy tyko 3obroncow i tak...

0

Chyba że tak, no w sumie trzeba już się pocieszać bo transfer wydaje się nie unikniomy. Swoją drogą ciekawe czy ktoś przyjdzie na jego prezentację xD

0

Dlatego jest wart 20baniek i miejsca w Barcelonie, jedyny obrońca który strzelił Realowi bramke

5

Tym transferem tylko pokażemy jak łatwo można Barcelonę bez urazy ale ruchac na transferach... Damy 20baniek, dostaniemy sredniaka 31letniego

0

Ronaldo rok temu wrócił do Man United xD

1

Już rok temu był w Man City i PSG

0

Większość portali pisze że Messi rozważa transfer do Arsenalu :o jeden puścił fame i teraz każdy lyka

1

nas nie boli ten transfer, myślę że nikomu z tych co wygadują na Jamesa nie chodzi o jego samego tylko o to ile kasy za niego Real dał, bo każdy ma gdzieś Jamesa, nie jest wart swojej ceny, może to i dobry gracz, ale nie jakaś wielka gwiazda, chociażby w porównaniu do Suareza 3x lepszego i pewniejszego gracza ogranego w lidze Angielskiej. Szału Real nie zrobił tym transferem

0

o tak, taki Mathieu to warty jest max 7-8 melonów

0

mnie cieszy nawet ten transfer i tak Perez nie przebił transferu Suareza, James może Luisowi jedynie buty myć przed meczem

2

za dużo się youtube naoglądałeś.

0

0



Do tego Liga Francuska vs Liga Angielska. Może troszkę inne pozycje, jednak jeśli cena jest porównywalna to czemu by nie porównać piłkarzy. Chyba odpowiedz jest jedna :D

0

nawet na suchara się nie nadaje

0

James w Realu hehe :D dobrze :P Już bałem się że kupią nam Reusa może lub coś :D Teraz tylko czekać aż Di Maria odejdzie :P

0

I tak to co zrobili ostatnio z Borussia to frajerstwo

0

Reus chce odejsc do Bayernu Monachium... A mówił że nigdy do nich nie pójdzie... Drugi Fabregas?

0

A my jeszcze mu zapłacimy za to że odchodzi

0

To ostatni sezon Zubiego?

1

Rafa Márquez kończ karierę i wracaj do Barcy za Zubiego :D

1

tak samo Fabregas do Chelsea

2

możesz napisać coś więcej, o co dokładniej z tym chodzi?

0

Mnie już to wkur... Ile można czekać na stopera pewniaka? Aż wykupią nam wszystkich?! Hummels 20mln a my kupimy jakiegoś drewniana za 20 w dodatku starego... Nie kumam tego jak można być tak tępym...

0

"Kataloński dziennik podaje, że tylko niespodziewany splot okoliczności mógłby pokrzyżować plany Czerwonych Diabłów, a stoper mistrzów świata ma kosztować około 20 milionów euro. " !!!

0

I co, za darmo?

1

Chyba nigdy nie doczekamy się pewniaka na obronie i typowego obrońcy wartego zainteresowania. Dla mnie blind może przyjść oczywiście jeśli nie będzie to jedyny transfer na dwfensywe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?