Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marusek nie był to faul na czerwień ale fakt , hiszpański sędzia mógł dać czerwień . No bo kto mu zabroni
2
@Pawlak1992 sędziowanie było absolutnie skandaliczne a sędzia powinien honorowo zrezygnować z gwizdana meczów
1
Myślę że po pół meczu zawieszenia w zawieszeniu to będzie kara należna piłkarzom Realu . Czy oni nie wiedzą że miliardy ludzi oglądają ten mecz a federacja ośmiesza hiszpańską piłkę faworyzując Real ???
0
@gukwa proszę cię…. Ilość błędów jakie wczoraj wysmażył ten ciul była gigantyczna . Pominął jeden karny ( Ferran ) , czerwo dla Touchamena i kilka żółtych . To nie był mecz tylko rzeźnia . Nawet Szpakowski dostrzegł faul Toucha
0
@Turio tak ten sam . 1 celny strzał w meczu - bramka . 13 strat
2
Szczerze to jakiś żart . Faceta przez 80 min nie było na boisku podobnie jak Raphy , w jednej akcji błysnął . A Pedri piękna bramka i genialna gra do zejścia . Ci co przyznali MVP meczu byli pijani . Lub z rodziny Torresa - innej możliwości nie widzę
4
Tak naprawdę Ferran przez cały mecz był kompletnie poza grą . Ale w tej jednej akcji błysnął . Utrzymał Barce w grze . I za to muszę go pochwalić
2
Dobrze że dostał czerwień ale dlaczego czerwieni nie dostał męczennik, który protestował jeszcze mocniej i wbiegł na boisko??? To kolejny błąd żenująco słabego sędziego . No kurczę , tyle błędów co ten facet popełnił , w takim meczu ….. To Marciniaka czepiali się za zbyt szybkie odgwizdanie spalonego . A hiszpański mistrz gwizdka zrobił grubych błędów z 10 , średnich z 10 a małych nie zliczę
21
Real grał w 12 a i tak przegrał . Chwała Wielkiej Barcelonie i szefowi Flickowi
4
Torres MVP? Ale chyba nie tego meczu ….. MVP meczu jak zwykle Pedri , natomiast Rapha dramatycznie słabo . Dobrze że Barca wygrała bo powiedziałbym że Rapha był architektem klęski . Sędzia tak dramatycznie słaby że brak słów . Jego jedyna dobra decyzja to odwołanie karnego a całą resztę pominę milczeniem
7
Dramat sędziowski . Ale chyba najgorsze co pierdolą polscy sprawozdawcy . Przed chwilą jeden powiedział że szacun że sędzia odwołał karnego . Fakt karnego nie było . Problem w tym że chwilę wcześniej był najbardziej oczywisty karny wszechczasów na Ferranie . I sędzia nic ! var nic ! Czerwoną dla Touchmena oczywista. Sędzia żółta , var nic . Aż się nie chce takiego sędziowskiego kloca oglądać a dogryweczka skutecznie wykończy Barce przed Interem
39
To najgorszy sędzia jakiego w życiu widziałem . Karnego na Raphie nie było a faul Rudigera był oczywisty chwilę wcześniej . Gdzie był var ? To hiszpańskie drukowanie niszczy futbol
2
No i dobrze. Co nie zmienia faktu że Laporta celowo i świadomie wszystkich oszukał. Z drugiej strony od roku poznaję Hiszpanów osobiście i tak na oko uczciwy jest 1 na 10
0
@BonusKiller oczywiście masz rację
0
@krol211 wczoraj było 40 strzałów - 1 bramka . Z Interem tych strzałów będzie 10 razy mniej . Ile może paść bramek ?
3
Tak absurdalny artykuł, że aż wstyd komentować . Flick trzyma kciuki za wyzdrowienie obu zawodników . Brak szybkiego Balde jest dużym kłopotem , brak Lewego we wczorajszym meczu był również niezwykle widoczny. I Real i Inter będą strasznie cisnąć lewą stroną Barcy
1
@MagdJanko życie pokaże. Jeszcze kariera przed nim . Ale tez po wczorajszym meczu widać jak łatwo krytykować napastnika przy tak broniącej drużynie . Szanujmy Lewego póki gra bo jak przestanie …… to się wszystkim narzekaczom w Polsce oczy otworzą
0
@prestigiacomo Podsumuję : Olmo to geniusz małej gry , gry między liniami . Jest fenomenalny . Ale także bardzo podatny na kontuzję . Wierzę że Herr Flick znajdzie sposób by wzmocnić Olmo
8
@Macior79 żeby też nie zajeżdżać Żarłacza . Wczorajszy mecz pokazał jak ciężko się gra napastnikowi przeciwko totalnej obronie . Łatwo krytykować Lewego a Ferran wczoraj pokazał bezradność przy takim stylu. Dlatego na Inter wyjdzie Olmo który jest geniuszem w takim stylu grania
8
@danijacek ze wszystkim się zgadzam oprócz tych 4-5 goli . Lewy by nie strzelił bo Yamal by nie podał . Olmo jest geniuszem małej gry i na Inter chyba zagra na 9 tce . Ferran z Interem nie będzie miał co grać
0
@Rarenzio sądząc po wczorajszym meczu lepiej być nie może . Olmo daje nadzieję
0
@Rarenzio zagrał , biegał , ok . Ale miał asystę ? Kluczowe podanie ? Rapha kontra Fati - jak myślisz kto zagra w najbliższych 2 meczach ?
16
To był mój błąd . Flick - trenerski geniusz . A byli tacy, którzy kręcili nosem na niego . Ja do dziś się śmieje ze Salihamidzic pozbył się go z Bayernu. I gdzie jest dziś ten wielki Bayern ? I ma już kolejnego trenera
41
Fajna wypowiedź . Taka z prawdziwym duchem sportu …. Sympatyczna
3
Lewego wczoraj nie było więc nie ma na kogo zwalić nieskuteczności . A żarłacz biały był ? Ja życzę wszystkim zawodnikom Barcy jak najlepiej , Ferranowi również ale ten mecz pokazał jak trudno gra się napastnikom przeciwko nisko broniącym drużynom. A coś czuję, że tak będzie z Interem. Co którzy twierdzili że Żarłacz zjada Lewego na śniadanie mają odpowiedz…. No i trzeba przyznać że w takiej grze świetnie odnajduje się Olmo. Geniusz małej gry
0
@korn234 a dziś bez Lewego Rekin był na boisku ? A był , zepsuł jedną akcję .
0
@korn234 Lewy zawsze z dużej …. Z szacunku ps gdyby nie Lewy, którego pilnowało 2 obrońców Rekin nie miałby nawet pozycji do strzału
6
Zwycięstwo cieszy! Czy Żarłacz biały był na boisku ??? Wszyscy ci którzy twierdzili że Lewy dobij do pustej już teraz wiedzą że to też sztuka . Niestety nie wszyscy piłkarze Barcy ją opanowali . Cieszy Fati , Fort , Olmo świetnie . Jeden dzień więcej odpoczynku od Realu też się przyda
0
A tak zupełnie szczerze …. Laporta wydymal Tebasa z kontraktem Olmo. W sumie oszukał ale zrobił z Tebasa głupka . Dlaczego ktoś liczy że teraz Tebas pójdzie Barcie na rękę ??? Został wydymany , jest kibicem Realu i zrobi wszystko Barcie pod górę . Ale ktoś go wybrał …. A cała sprawa równie źle świadczy o Laporcie który oszukał wszystkich z lożami. Nas kibiców też
3
W sumie czemu nie , albo otworzymy szeroko oczy ze zdziwienia albo on zamknie się na zawsze