17

Wszyscy jedziecie po chłopaku a ja go rozumiem. Flick nie daje pograć rezerwom . Spójrzcie na Ronego - chłop nie jest już dzieckiem , jest świetny i prawie nie gra. Dro popatrzył na to i ucieka . Roony też ucieknie bo co to za kariera bez grania . A Yamal sępi na złotego balona i gra wszystko od deski do deski . Także ja Dro rozumiem. Bernal Casado to też ludzie do ewakuacji bo niewiele grają. A ile można grzać ławę? Wojtkowi to nie przeszkadza ale młodzi po prostu chcą grać . Jedynie Ronald ma grę centralnie w pręcie

3

Kolejna kompromitacją Deco . Ktoś jeszcze chce bronić tego pacjenta ?

1

@Laza nie pisz takich rzeczy … ostatnio napisałem coś podobnego to Yamalowcy naskoczyli na mnie jak św inkwizycja na potencjalnych heretyków . Nie wolno krytykować Yamala - dla wielu jest on nietykalną świętością. Ps też uważam że od dłuższego czasu jest daleki od swojego prime z wiosny i chętnie bym zobaczył Roonego, który zagrał jeden mecz i mnie zachwycił

0

@4Fabregas4 wszedł ? Czy wystarczyło pomyśleć ?

3

Dlaczego nie gra Ronald ? Albo on się do czegoś nadaje ale niech idzie banany zrywać . Jak nie a takim meczu to kiedy ? Co to za zawodnik ? Męczy się psychiatrycznie , szuka drogi do domu , podnosi puchar jakby zasłużył a nie gra. Ja pierd…..

0

@addepti tu się z Tobą zgadzam. Zresztą nie wiadomo czy Niemcy takiej listy nie mają bo to strasznie słabe było

0

Nie chce sprzedawać bo dostanie tylko połowę kwoty. Celta powinna dożywotnio zostać wpisana na czarna liste Barcelony.

8

Mini bardzo dobrze. Transfer za nieduże pieniądze a może dużo dać. Zobaczymy jak Hansi wpasuje go do do zespołu. Cieszę się, że jest i że mu się chce

1

A ja mam wrażenie że to właśnie Mbappe spuścił Xabiego …. Tam gdzie Mupet tam problemy . Tak było, jest i będzie

1

@Grubson każdy ma prawo do swojej opinii. W zasadzie można oprzeć to o jeden mecz gdzie Roony zagrał . Tak , w mojej opinii tym meczem bił Yamala na głowę . We wszystkim oprócz dryblingów . Choć gdyby tak rozliczać dryblingi udane kontra udane to kto wie

0

@partymaker mam gdzieś twoje opinie . Typie

1

Dembele gra teraz na lewej stronie ? To wszystko robi się absurdalne . Daja 2 środkowych napastników pomijają skrzydłowych , dobrze ze nie ma 3 bramkarzy. Brak Raphy byłby kompromitacją.

0

@Soetietwierdze po hasłach w stylu : to ja przyniosę wam wielkie puchary i zdobędę splendory . To nie ja pisałem , to Yamal . Ojca jego w skromności swej pomijam

0

@Rupert_Haubica święta prawda . I oby grali

0

@partymaker strat. Tak to bardzo dużo

0

@Soetie akcja bramkowa poszła po bezsensownej akcji Yamala. Nie kompromituj się . Pisało o tym na tej stronie kilkadziesiąt osób . Wróć przeczytaj i znów wróć ze świeżym i trzeźwym spojrzeniem

3

@Rupert_Haubica to prawda. Niestety wkrótce złoty czas się skończy . Kolejne lata będziemy żyć z myślą, że kiedyś to dwóch Polaków grało w FC Barcelona

5

Siedzi i grzeje ławę . Choć wielu kibiców chciałoby go zobaczyć w akcji. Roony jest efektywny a Yamal efektowny. Zdecydowanie wolę tego pierwszego. Jest też znacznie dojrzalszy w swoich poczynaniach .

0

Jeśli ma siedzieć na ławce jak w ostatnich meczach to powinien odejść . Tak jak Messi czy Ronaldo , do słabszej ligi ale tam grać i dawać radość sobie i kibicom. Grzanie ławy dla takiego zawodnika to kiepskie zakończenie kariery. Nawet jeśli to ława w Barcelonie . Z wypowiedzi wynika, że wiosna zadecyduje ale mam wrażenie że Flick też delikatnie przechyla się w stronę, że czas Lewego w Barcelonie się kończy.

1

@DonAndresFCB głos rozsądku

3

@Soetie czasem logika jest pokrętna . Czy to nie Yamal oczekiwał zdobycia Złotej Piłki ? Dziś widzimy kogo rynek przecenił a kogo nie docenił .

3

@partymaker dla Yamalowcow zagrał doskonały mecz dla tych co trzeźwo patrzą miał kilka dobrych zagrań , mnóstwo strat i ta akcja z Mbappe jako żywo przypominająca końcówkę z Interem. W życiu trzeba uczyć się na błędach . Jak widać jednym się to podoba że odważny i szarżuje i inni pytają : a co z tego wynikło . Życie po prostu

5

Polemizowałbym cz Lewy źle przyjął piłkę od Yamala. Moim zdaniem przyjął dobrze, od razu skontrował, żeby oddać strzał ale obrońca piłkę wybił - to się zdarza . Co do Yamala - traktuje siebie jak Mistrza to musi grać jak Mistrz . Zagrał kilka dobrych piłek ale miał też mnóstwo przegranych pojedynków i niepotrzebnych strat. Ta w akcji z Mbappe - wypisz wymaluj końcówka z Interem . Czyli 18 latek nie uczy się na błędach i tylko cud sprawił że Real nie doprowadził do remisu.

6

Czyli następne żel Clasico będzie rzeźnią… dobrze że w Barcelonie bo Rudiger będzie biegał z maczetą po boisku

26

Mbappe i wszystko jasne …. Mącił w PSG, mącivw Realu. Moim zdaniem Xabi Alonso to fajny, kulturalny gość . Może za fajny na tych dwóch kaszaniarzy : Męczennika i Żółwia . Xabi powodzenia , może w Liverpoolu a wam gnomy z Madrytu niczego nie zycze . Nie zasługujecie

4

@4Fabregas4 Jasne . Ja wczoraj widziałem jak numer 9 strzelił genialną bramkę ….

0

@Plama serio. Ile razy zdobył LM ?

3

Sam poziom sportowy nie był
Najwyższy ??? Kto to napisał ??? Pierwsze 3 bramki palce lizać . Mnóstwo świetnych zagrań , w I połowie genialny mecz

1

@Azazel_Pazuzu 18 latek który kreuje się na Mistrza powinien być Mistrzem. W poprzednim
Sezonie zrobił to samo z Interem - jak się skończyło każdy wie

27

Cubarsi za ten mecz razem z Kounde po kolanach do Częstochowy dziękując Raphie i Lewemu, że im tyłki uratowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?