1

@Batys My sobie rozmawiać możemy, ale kolega arasz1819, nabił sobie głowę pewnymi interpretacjami i obsesyjnie nie akceptuje tego, że styl obecnej Barcy może się komuś nie podobać. Oczywiście ani Ty nie napisałeś nigdzie, że nie akceptujesz Koemana, ani ja go nie zwalniałem w połowie sezonu, a tym bardziej nie kończyłem sezonu.
Kolega arasz1819 już we wcześniejszych wpisach potrafił kłamać pod swoje tezy (np, że nigdy nie piszę po wygranych meczach - i został wyjaśniony) i robi to dalej.

Zatem umówmy się, że przy następnej dyskusji, będziemy naszego niekonstruktywnego kolegę ignorować.


0

@kamilop Messi, Pedri, Busquets. Jeszcze myślałem o Albie, a czynnik decydujący przy ocenie to równa (relatywnie) wysoka forma.

1

@juliacicha w tytule zmień, proszę na decydujący bo razi

7

Czyli jeśli przegramy z Atleti, to nie będzie decydujące? Hmm, coś z ludźmi się dzieje ostatnio niedobrego

0

@Wilczeq Nie zgadzam się.

2

@JordiElNino Zdecydowanie tak. Bullsi zaczynali się i kończyli na Jordanie.
Różnica jest taka, że Jordan był potworem mentalnym, który budził potężny respekt u rywali, sędziów oraz kolegów ze składu.
Ale też pamiętajmy, że inaczej wywiera się wpływ gdy w zespole jest 5 graczy, a inaczej przy 11. W koszykówce idzie bardziej zdominować mecz indywidualnie.

4

@jakub1906 Otóż to. Spore tu ataki na Pedriego ostatnio a w moim przekonaniu wywiązuje się ze swoich obowiązków tak jak należy. A nawet grupo ponadto, patrząc na jego wiek.

1

@Kengo Tylko niech ten cały Inter wreszcie wykona kolejny krok w Europie. Trudno poważnie traktować klub, który nie osiąga etapu 1/8 LM.

1

@arasz1819 Nazwałem Cię żulem, he he? No coś w Twoim stylu dyskutowania o Barcy jest żulowatego, niestety. Na post nie odpowiadam, bo nie ma na co.

Na inne tematy bardzo chętnie, bo tam rozumu Ci nie odbiera.

1

@Batys Na rynku obecnie jest bieda. Moi ulubieńcy to Niemcy - Tuchel, Flick i Klopp, Nagelsmann. Ktokolwiek z nich by się zjawił u nas, dałbym mu kontrakt na 3/4 lata i czekał spokojnie na efekty. Co do Koemana on może dać radę ogrywać drobnicę i średniaków, ale nie wzniesie zespołu na wyższy poziom, bo nie ma na to papierów. Jest taktycznie bardzo ograniczony.

Wyżej wspomniani trenerzy to inna półka, a dostępny jest tylko Flick. I jego pomysł na piłkę jest cudny. Uwielbiam patrzeć na obecny Bayern. Dałbym mu wolne rękę w przebudowywaniu zespołu i skonsultował ewentualne transfery.

1

@Batys Nie martw się, ja cały sezon pokutuję patrząc na tę Barcę. Mi skrzydła podcięła decyzja o zatrudnieniu Koemana. I jeszcze okaże się, ze w wyścigu zółwi Barca wygra i Koeman zostanie na następny sezon , co by mnie załamało doszczętnie (to że zostanie, a nie mistrzostwo) . Choć zatrudnienie Xaviego mogłoby okazać się jeszcze gorszym krokiem. Nie podoba mi się gra Barcy, męczę się strasznie przed ekranem.

1

@Batys Nie w tym sezonie, każdy z czołowych zespołów może jeszcze zaliczyć wpadkę. Mecz trwa 90 minut a nie 88. Poczekajmy do końca sezonu, wtedy okaże się czy mecz z Granandą zdecydował o naszej klęsce czy nie.

1

@Batys Na odwrót. Rzadko kto jest konsekwentnie nie zadowolony, tak jak ja.

1

@VenoM W takim razie nie przestanę, lubię zanudzać.

0

@Quavosk Rzut wolny z gry to już w ogóle ekwilibrystyka.

50

Właśnie obchodzimy 2-minutnicę wygranej z Valencią.

2

@adambądkowski93 Się zapodziały.
Geografia jest świetna, najzwyczajniej niezwykle ciekawa.

0

Powtórka przed maturą z geografii:

Kopulacja Polski liczy 38 milionów członków

0

@saczers438 Ale w lidze ma zaledwie 6 goli i 7 asyst. Myślę, że asystuje ładnie, ale tych bramek mógłby mieć z 15. Przyszedł Tuchel więc obstawiam, że będzie tylko lepiej, choć w meczu z Realem Werner nie błyszczał i do odzyskania formy będzie potrzebował czasu.

0

W takich warunkach rodzą się przyszli mistrzowie w Polsce - cieszynka tygodnia po bramce dla Gromu Prace Małe:

0

@LuisSalvano Jak przypomnę sobie pierwszy mecz, to nie jestem pewien. Oni potrafią z nami grać

0

Czy Barca jest faworytem meczu z Valencią?

0

@VenoM Nie chcę Cię dobijać całkowicie ale Granada grała w bardzo okrojonym składzie...

2

@MesQueUnClub96 Brawo, matura na poziomie podstawowym zdana na 100%. A teraz czas złożyć papiery na studia.

3

Rozgrzewka maturalna:

40% z 5 swoich ostatnih meczów w klubie, Koeman obejży z trybun.

Matma: ile meczów trener obejrzy z trybun?
Język polski: wskaż błędy ortograficzne oraz zidentyfikuj elementy wskazujące na pesymizm podmiotu lirycznego.

2

@Chakalaka Tak, tak. Powierzymy Koemana opiece najświętszej Panienki, która razem z Jezusem dzielnie króluje naszemu jedynemu słusznemu narodowi.

4

@Chakalaka Tak, tak, właśnie poleruję taborecik, he he

1

@arasz1819 A choroby to śmierć ...

120

Właśnie obchodzimy 77-godzinnicę klęski z Granadą.

0

@koksik2700 Ja Koemanowi nie ufam ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?