Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Batys My sobie rozmawiać możemy, ale kolega arasz1819, nabił sobie głowę pewnymi interpretacjami i obsesyjnie nie akceptuje tego, że styl obecnej Barcy może się komuś nie podobać. Oczywiście ani Ty nie napisałeś nigdzie, że nie akceptujesz Koemana, ani ja go nie zwalniałem w połowie sezonu, a tym bardziej nie kończyłem sezonu.
Kolega arasz1819 już we wcześniejszych wpisach potrafił kłamać pod swoje tezy (np, że nigdy nie piszę po wygranych meczach - i został wyjaśniony) i robi to dalej.
Zatem umówmy się, że przy następnej dyskusji, będziemy naszego niekonstruktywnego kolegę ignorować.
0
@kamilop Messi, Pedri, Busquets. Jeszcze myślałem o Albie, a czynnik decydujący przy ocenie to równa (relatywnie) wysoka forma.
1
@juliacicha w tytule zmień, proszę na decydujący bo razi
7
Czyli jeśli przegramy z Atleti, to nie będzie decydujące? Hmm, coś z ludźmi się dzieje ostatnio niedobrego
0
@Wilczeq Nie zgadzam się.
2
@JordiElNino Zdecydowanie tak. Bullsi zaczynali się i kończyli na Jordanie.
Różnica jest taka, że Jordan był potworem mentalnym, który budził potężny respekt u rywali, sędziów oraz kolegów ze składu.
Ale też pamiętajmy, że inaczej wywiera się wpływ gdy w zespole jest 5 graczy, a inaczej przy 11. W koszykówce idzie bardziej zdominować mecz indywidualnie.
4
@jakub1906 Otóż to. Spore tu ataki na Pedriego ostatnio a w moim przekonaniu wywiązuje się ze swoich obowiązków tak jak należy. A nawet grupo ponadto, patrząc na jego wiek.
1
@Kengo Tylko niech ten cały Inter wreszcie wykona kolejny krok w Europie. Trudno poważnie traktować klub, który nie osiąga etapu 1/8 LM.
1
@arasz1819 Nazwałem Cię żulem, he he? No coś w Twoim stylu dyskutowania o Barcy jest żulowatego, niestety. Na post nie odpowiadam, bo nie ma na co.
Na inne tematy bardzo chętnie, bo tam rozumu Ci nie odbiera.
1
@Batys Na rynku obecnie jest bieda. Moi ulubieńcy to Niemcy - Tuchel, Flick i Klopp, Nagelsmann. Ktokolwiek z nich by się zjawił u nas, dałbym mu kontrakt na 3/4 lata i czekał spokojnie na efekty. Co do Koemana on może dać radę ogrywać drobnicę i średniaków, ale nie wzniesie zespołu na wyższy poziom, bo nie ma na to papierów. Jest taktycznie bardzo ograniczony.
Wyżej wspomniani trenerzy to inna półka, a dostępny jest tylko Flick. I jego pomysł na piłkę jest cudny. Uwielbiam patrzeć na obecny Bayern. Dałbym mu wolne rękę w przebudowywaniu zespołu i skonsultował ewentualne transfery.
1
@Batys Nie martw się, ja cały sezon pokutuję patrząc na tę Barcę. Mi skrzydła podcięła decyzja o zatrudnieniu Koemana. I jeszcze okaże się, ze w wyścigu zółwi Barca wygra i Koeman zostanie na następny sezon , co by mnie załamało doszczętnie (to że zostanie, a nie mistrzostwo) . Choć zatrudnienie Xaviego mogłoby okazać się jeszcze gorszym krokiem. Nie podoba mi się gra Barcy, męczę się strasznie przed ekranem.
1
@Batys Nie w tym sezonie, każdy z czołowych zespołów może jeszcze zaliczyć wpadkę. Mecz trwa 90 minut a nie 88. Poczekajmy do końca sezonu, wtedy okaże się czy mecz z Granandą zdecydował o naszej klęsce czy nie.
1
@Batys Na odwrót. Rzadko kto jest konsekwentnie nie zadowolony, tak jak ja.
1
@VenoM W takim razie nie przestanę, lubię zanudzać.
0
@Quavosk Rzut wolny z gry to już w ogóle ekwilibrystyka.
50
Właśnie obchodzimy 2-minutnicę wygranej z Valencią.
2
@adambądkowski93 Się zapodziały.
Geografia jest świetna, najzwyczajniej niezwykle ciekawa.
0
Powtórka przed maturą z geografii:
Kopulacja Polski liczy 38 milionów członków
0
@saczers438 Ale w lidze ma zaledwie 6 goli i 7 asyst. Myślę, że asystuje ładnie, ale tych bramek mógłby mieć z 15. Przyszedł Tuchel więc obstawiam, że będzie tylko lepiej, choć w meczu z Realem Werner nie błyszczał i do odzyskania formy będzie potrzebował czasu.
0
W takich warunkach rodzą się przyszli mistrzowie w Polsce - cieszynka tygodnia po bramce dla Gromu Prace Małe:
0
@LuisSalvano Jak przypomnę sobie pierwszy mecz, to nie jestem pewien. Oni potrafią z nami grać
0
Czy Barca jest faworytem meczu z Valencią?
0
@VenoM Nie chcę Cię dobijać całkowicie ale Granada grała w bardzo okrojonym składzie...
2
@MesQueUnClub96 Brawo, matura na poziomie podstawowym zdana na 100%. A teraz czas złożyć papiery na studia.
3
Rozgrzewka maturalna:
40% z 5 swoich ostatnih meczów w klubie, Koeman obejży z trybun.
Matma: ile meczów trener obejrzy z trybun?
Język polski: wskaż błędy ortograficzne oraz zidentyfikuj elementy wskazujące na pesymizm podmiotu lirycznego.
2
@Chakalaka Tak, tak. Powierzymy Koemana opiece najświętszej Panienki, która razem z Jezusem dzielnie króluje naszemu jedynemu słusznemu narodowi.
4
@Chakalaka Tak, tak, właśnie poleruję taborecik, he he
1
@arasz1819 A choroby to śmierć ...
120
Właśnie obchodzimy 77-godzinnicę klęski z Granadą.
0
@koksik2700 Ja Koemanowi nie ufam ...