Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sprzedać!
0
@gumaz Ja ja
1
Barca ładnie się starała wczoraj, ale gdzie tam jej do potężnego Bayernu, który wygrał aż 3:1 z silniejszym angielskim zespołem.
W tej chwili starcie Flicka z Potężną Maszyną Bawarską skończyłoby się klęską Barcy.
0
@wyrek Z kolei brak jakiejkolwiek wyobraźni strategicznej u Ciebie, to jakie działania? To nie jest tak, że jak Ziutek spod sklepu 24h sobie coś wyobrazi, to znaczy, że to opisuje realia życia w prawdziwy sposób.
Kolejny konserwatysta, który widzi świat prosty jak konstrukcję cepa.
1
@Roobo Mam po raz kolejny wrażenie, że u kolegi i innych kolegów konserwiaków kuleje mocno myślenie strategiczne.
Bardzo wąskotorowo pojmujecie interesy Polski czyli jeśli nie przywiozą do Polski i nie zostanie u nas w kraju, to znaczy, że nam się nie opłaca. To wręcz amatorszczyzna w postrzeganiu skomplikowanej rzeczywistości.
15
A ostrzegałem, że Newcastle będzie prowadzić 3:0 do przerwy, ale na szczęście Flick potraktował mój wpis poważnie i Barca wyszła na mecz skupiona. Aż strach myśleć co by było gdybym tego nie napisał.
5
Barca mnie dziś mimo wszystko miło zaskoczyła, w końcu to wyjazd do Anglii. Gole Rashforda to miód na moje serce i oczy, a Garcia to bramkarz na lata.
Rewelacyjny czwartkowy wieczór.
1
@blakkudium Hansi miał radochę z trenowania potężnego Bayernu, ale potem doszła niezgoda z Salhamidziciem w sprawie transferów, a zarząd opowiedział się za działaczem, a nie trenerem.
Hansi odżył po tragicznym epizodzie w reprezentacji Niemiec, gdzie niewątpliwie nadwątlił swoją reputację. Teraz nie dość, że ją odbudował, to styl gry Barcy budzi powszechne uznanie, a sam Hansi uwielbia pracę z młodzieżą Barcy. Widać, że tę radość ma wypisaną na swojej niemieckiej twarzy.
2
Gdyby nie Garcia byłaby tragedia. Garcia daje nam tlen, ale Anglicy o 3 klasy lepsi.
0
Makabra, nie istniejemy
1
Tragedia, to się źle skończy
3
Fatalnie, bardzo źle na razie
1
@Pawel13sz Będę optymistą - daję remis. A Ty
0
@lucca87 Dlatego ogląda się mecze a nie statystyki. Fragmentami Liverpool nie wiedział co się dzieje w 1 połowie, a Newcastle powinno prowadzić min 2 bramkami.
Ciekawe czy tak docisną Barcę?
1
@gumaz Kes i Luc są zbyt mało niemieccy
1
Jak Newcastle siądzie na Barcę jak na Liverpool w lidze, to będzie 0:3 do przerwy.
Liverpool obronił się niezłą organizacją defensywy, ale te dziury w obronie Barcy nie wybaczą.
Ale może w 2 połowie Barca strzeli 4 gole, więc nie ma się co martwić przesadnie.
0
I co tam Barceloniarze, ja siedzę z kubańskim cygarem po imponującym 3-1 potężnego Bayernu z niepokonanym w lidze Chelsea.
A Wy pewnie czekacie zestresowani, żeby uniknąć łomotu.
0
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 Nein nein. Hende hoch, Katalonische!!!
2
Einishe Potężnische Bawarishe Machinische - FC Bayern Munchen.
Nikt nie ma do tej potężnej maszyny podjazdu.
2
@OBSERWATOR2021 Konfederacja - kwintesencja polskości inaczej.
1
@macio_944 Nie mam pojęcia. To ktoś inny napisał
3
@Luciano99 Zwycięstwo Chelsea nad potężnym Bayernem? Lucek, daj sobie szansę wytrzeźwieć. No nie mogię.
5
@draxidox Nie rozumiem trzymania tej Wysockiej w TVP. Przecież ona jednoosobowo robi koszmarny PR, a nie wiem Tuskowi wydaje się, że wyborcy liberalni lubią słuchać tego babiszona?
Niepojęte.
1
@Roobo Tak coś czułem. Dzięki za słowa prawdy.
18
Czy tam prezesem jest Kurski, bo te obłąkańcze, propagandowe narracje brzmią znajomo?
6
Co to za strona? Co ja tu robię? O czym tu się pisze?
2
@Kgorecki2500 @blakkudium Sam bym lepiej nie wybrał.
3
@YeastMoss Jeśli to jedyna ewentualność, którą przyjmujesz, to chyba muszę założyć, że masz więcej kiepskich dni ostatnio.
Czyli Jackowski jednak. Teraz ewidentnie widzę, że uważasz swoje domniemania i niedopuszczalne w poważnej dyskusji psychologizowanie, za pełnoprawną broń w rozmowie.
Jesteś na tyle inteligentny, że zdajesz sobie sprawę, że to oznacza zupełną bezradność. Syndrom oblężonej twierdzy najwyraźniej wygrywa z rozsądkiem. Chciałoby się powiedzieć, gdzie ten YM z tamtych dyskusji?
4
@YeastMoss Ty już ostatnio dałeś popis - jak nie idzie perfekcyjnie w merytoryce, choć jak zauważyłeś nasza różnica w zdaniu była niewielka, to zacząłeś robić studium psychologiczne moich emocji online, dodam o zerowej wartości.
Nie rób więc z siebie świętszego od papieża, bo sam niezadowolony z nieuznania swojego zdania za święte i objawione, zdradziłeś paskudne cechy, robiąc z siebie Jackowskiego La Rambli.
Sam podałeś ostatnio argument oparty o nic (dokładnie o nic poza własnym przekonaniem), a wymagasz od innych rzetelności. Sam lubisz czasem podyrdymalić, daj podyrdymalić innym.