1

Sprzedać!

0

@gumaz Ja ja

1

Barca ładnie się starała wczoraj, ale gdzie tam jej do potężnego Bayernu, który wygrał aż 3:1 z silniejszym angielskim zespołem.
W tej chwili starcie Flicka z Potężną Maszyną Bawarską skończyłoby się klęską Barcy.

0

@wyrek Z kolei brak jakiejkolwiek wyobraźni strategicznej u Ciebie, to jakie działania? To nie jest tak, że jak Ziutek spod sklepu 24h sobie coś wyobrazi, to znaczy, że to opisuje realia życia w prawdziwy sposób.


Kolejny konserwatysta, który widzi świat prosty jak konstrukcję cepa.

1

@Roobo Mam po raz kolejny wrażenie, że u kolegi i innych kolegów konserwiaków kuleje mocno myślenie strategiczne.
Bardzo wąskotorowo pojmujecie interesy Polski czyli jeśli nie przywiozą do Polski i nie zostanie u nas w kraju, to znaczy, że nam się nie opłaca. To wręcz amatorszczyzna w postrzeganiu skomplikowanej rzeczywistości.

15

A ostrzegałem, że Newcastle będzie prowadzić 3:0 do przerwy, ale na szczęście Flick potraktował mój wpis poważnie i Barca wyszła na mecz skupiona. Aż strach myśleć co by było gdybym tego nie napisał.

5

Barca mnie dziś mimo wszystko miło zaskoczyła, w końcu to wyjazd do Anglii. Gole Rashforda to miód na moje serce i oczy, a Garcia to bramkarz na lata.

Rewelacyjny czwartkowy wieczór.

1

@blakkudium Hansi miał radochę z trenowania potężnego Bayernu, ale potem doszła niezgoda z Salhamidziciem w sprawie transferów, a zarząd opowiedział się za działaczem, a nie trenerem.

Hansi odżył po tragicznym epizodzie w reprezentacji Niemiec, gdzie niewątpliwie nadwątlił swoją reputację. Teraz nie dość, że ją odbudował, to styl gry Barcy budzi powszechne uznanie, a sam Hansi uwielbia pracę z młodzieżą Barcy. Widać, że tę radość ma wypisaną na swojej niemieckiej twarzy.

2

Gdyby nie Garcia byłaby tragedia. Garcia daje nam tlen, ale Anglicy o 3 klasy lepsi.

0

Makabra, nie istniejemy

1

Tragedia, to się źle skończy

3

Fatalnie, bardzo źle na razie

1

@Pawel13sz Będę optymistą - daję remis. A Ty

0

@lucca87 Dlatego ogląda się mecze a nie statystyki. Fragmentami Liverpool nie wiedział co się dzieje w 1 połowie, a Newcastle powinno prowadzić min 2 bramkami.
Ciekawe czy tak docisną Barcę?

1

@gumaz Kes i Luc są zbyt mało niemieccy

1

Jak Newcastle siądzie na Barcę jak na Liverpool w lidze, to będzie 0:3 do przerwy.
Liverpool obronił się niezłą organizacją defensywy, ale te dziury w obronie Barcy nie wybaczą.
Ale może w 2 połowie Barca strzeli 4 gole, więc nie ma się co martwić przesadnie.

0

I co tam Barceloniarze, ja siedzę z kubańskim cygarem po imponującym 3-1 potężnego Bayernu z niepokonanym w lidze Chelsea.
A Wy pewnie czekacie zestresowani, żeby uniknąć łomotu.

0

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 Nein nein. Hende hoch, Katalonische!!!

2

Einishe Potężnische Bawarishe Machinische - FC Bayern Munchen.

Nikt nie ma do tej potężnej maszyny podjazdu.

2

@OBSERWATOR2021 Konfederacja - kwintesencja polskości inaczej.

1

@macio_944 Nie mam pojęcia. To ktoś inny napisał

3

@Luciano99 Zwycięstwo Chelsea nad potężnym Bayernem? Lucek, daj sobie szansę wytrzeźwieć. No nie mogię.

5

@draxidox Nie rozumiem trzymania tej Wysockiej w TVP. Przecież ona jednoosobowo robi koszmarny PR, a nie wiem Tuskowi wydaje się, że wyborcy liberalni lubią słuchać tego babiszona?
Niepojęte.

1

@Roobo Tak coś czułem. Dzięki za słowa prawdy.

18

Czy tam prezesem jest Kurski, bo te obłąkańcze, propagandowe narracje brzmią znajomo?

6

Co to za strona? Co ja tu robię? O czym tu się pisze?

2

@Kgorecki2500 @blakkudium Sam bym lepiej nie wybrał.

3

@YeastMoss Jeśli to jedyna ewentualność, którą przyjmujesz, to chyba muszę założyć, że masz więcej kiepskich dni ostatnio.

Czyli Jackowski jednak. Teraz ewidentnie widzę, że uważasz swoje domniemania i niedopuszczalne w poważnej dyskusji psychologizowanie, za pełnoprawną broń w rozmowie.

Jesteś na tyle inteligentny, że zdajesz sobie sprawę, że to oznacza zupełną bezradność. Syndrom oblężonej twierdzy najwyraźniej wygrywa z rozsądkiem. Chciałoby się powiedzieć, gdzie ten YM z tamtych dyskusji?

4

@YeastMoss Ty już ostatnio dałeś popis - jak nie idzie perfekcyjnie w merytoryce, choć jak zauważyłeś nasza różnica w zdaniu była niewielka, to zacząłeś robić studium psychologiczne moich emocji online, dodam o zerowej wartości.

Nie rób więc z siebie świętszego od papieża, bo sam niezadowolony z nieuznania swojego zdania za święte i objawione, zdradziłeś paskudne cechy, robiąc z siebie Jackowskiego La Rambli.

Sam podałeś ostatnio argument oparty o nic (dokładnie o nic poza własnym przekonaniem), a wymagasz od innych rzetelności. Sam lubisz czasem podyrdymalić, daj podyrdymalić innym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?