1

@Khajio macie racje, moglem napisac, ze chodzilo mi o tych bardziej znanych, medialnych.

1

@TheGoldenEleven Puig, "Delofeu"

0

@Don Lucas ;) .

0

@Barca1992 Z tym Bestem fajnie szydlo

0

@puyol_presidend5 niewykonalne, wiec podam jednych z ulubionych
Anglia - Gazza
Brazylia - Romario
Argentyna - Riquelme
Francja - Pires
Portugalia - Deco
Polska - Dembinski
Holandia - Gullit
Wegry - Kiraly

0

Kto ulozy reprezentacja z najtrudniejszych do wymowy lub najczesciej zle wymawianych nazwisk pilkarzy?

1

@NaFazieHitman tak, ten Bloom to troche tez Cusack mogl byc.

1

"Coś mnie ukąsiło, to musiał być sam diabeł"



#pearlJam

1

@kuz 4 nietrafiona, o 6 musisz spytac @Danny Gaucho , a 11 tak to Perry, dawno nie ogladlem Top Guna (czy ja go w ogole ogladalem???) i chyba tam gral obok Vala i Toma

0

@Hiacynk to przeciez Luis Suarez po pierwszym roku w La Masia.

0

@NaFazieHitman tak, troche tez Liam Neeson.
@TheNekro94 hehe

0

@TheNekro94 jako ekspert od BB nie mogles nie trafic.

1

@mr_robot 11 patrz @ghottti

3

@Hushovt Chodz opowiem ci o Sarumanie.

2

Do trzech razy. Odgadnicie te znane osoby? Poziom begginer.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@guru43 no nie tylko, bo jeszcze Szogun da cieplej sake lyk, a gdy nie lubisz sake to : cieplej mate lyk.

0

@Colon @boixos1944 Sting tutaj tez byl, prawda.

0

@rocky5 patrz wyzej u @ProMILs

2

Chleba i igrzysk (łac. bułek i debat).


0

@NeroTFP na pewno tak, ale ktos popierajacy Trzaskowskiego napisal tu niedawno, zeby sie tak nie denerwowac, bo klamstwo i manipulacja to czesc politycznej gry i trzeba sie nauczyc w nia grac, by cos ugrac. Oczywiscie pisal to, gdy chodzilo o wybielenie wlasnych pogladow.
PiS robi to, bo moze, to szczyt taki "umiejetnosci", nikt im nic nie zrobi - oprocz dosadnej krytki oczywiscie.

4

1F Y0U C4N R34D 7H15, 74X4710N 15 7H3F7

3

Andrzej Trzaskowski przyomnial dzis o jazzie, a to wywolalo skojarzenie z filmem, w ktorym jazz i alkohol graja duza role. Nicola Cage - swietna rola alkoholika, ktory chce sie zapic na smierc. "Zostawic Las Vegas"

Tuta scena z zapytaniem o imie
Sarah, with an "H"? Sera: With an "E". S-E-R-A. Sera.


7

Z przymruzeniem oka i nie na serio.
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń jest przypadkowe.

Przekonuja mnie od rana
Lepszy Osiol od Barana
Ta roznica tak doniosla
Jak glosowac, to na Osla
Ale inna grupa zgrana
Agituje na Barana
Wyswietlila transparenty:
Osiol zlodziej, Baran swiety!
Baran wiecej da w korycie
I polepszy wszystkim zycie
To jest Baran patriota
Przekonuje mnie idiota
Otoczony idiotkami
z Barana podobiznami

Metlik w glowie mi sie robi
Jakby kijem mnie kto obil
Widze jedno rozwiazanie:
Nie isc na to glosowanie

Nic mi nie trza od Barana
Z Oslem sprawa taka sama
Niech wybiera se holota
Jak rozpiera ja ochota

W. Zarzycki

0

@payn100 dobry muzyk

0

@Chakalaka tylko Andrzej (T)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?