Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fart co to za ekipa? Pewnie obence i byle gwiazdy plus jacys goscie. Chyba nikogo nie znalem, damn. A ta babka?
ps. fajne w stol przyje...
0
@Jersi Podobno w piatek na miltonaliach
http://miltonalia.pl/#plan
8
W Austriackim Forum Kultury trwa prapremiera filmu "Human Action" ("Ludzkie Działanie") o wybitnymi ekonomiście i myślicielu Ludwigu von Misesie. Film stworzyła Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości.
@patry295 @jacobFCB @Nano22 @michal26
0
Dwoch wariatow. Monfils i Bublik.
4
@FCBKUBANO co sie stalo?
0
Wild Life. Paul McCartney and Wings
1
@Coutinho007 Urlich sie w ogole nie zna :) Ja lubie ten utwor.
4
@damianex10 FDJ nie podaje - to byl ten moment, w ktorym Griezman sobie pobiegl (zwalniacac do krok temp) w prawie w pole karne przeciwnika z glowa do gory i wyrazna frustracja?
6
@Chakalaka gigant, co plyta to lepsza
1
Wisla Krakow - Real Saragossa 4-1.
2
Gdy wlaczysz rzutnik bez pomocy studenta.
https://pbs.twimg.com/media/Ei9Ls42WoAEq8B5?format=jpg&name=900x900
4
@MesQueUnClub96 no troche robi wrazenie.
@MarioVeB! @mekston @JimMorrisonFCB niedawno czytalem, ze Kurerten, byl jednym z prekursorow naciagow poliestrowych i uzywal nieznanych wtedy, a bardzo popularnych teraz naciagow firmy Luxilon (big banger alu power).
1
@Janiama widziałem to w jednej takiej sytuacji, gdy właśnie nie dostał prostopadlej od de Jonga , duża frustrację u Grieza, że nie doszło do tego podania , a Holender zdecydował się ostatecznie na mniej ryzykowne rozwiązanie. Nie wiem nawet czy go widział , bo telewizor pokazuje inna perspektywę
0
Nad ranem mial miejsce grubo ponad dwugodzinny koncert tytana muzyki ambientowej i etniczej Steve Roacha.
Nocny czas z pustyni w okolicach Tuscon Arizona oraz domowe studio Timeroom.
https://i.pinimg.com/originals/aa/99/b6/aa99b6386a7cb2b6a2cba199ecefe730.jpg
@Ermitano @FearTheBeard
0
@cchesterr43 swietny utwor.
@covidout tak jak uwielbiam LZ, to jednak Schody do Nieba rozpczynaja sie dopiero pod koniec 4 minuty ...
2
@emeu to elegancko
1
Ale dzisiaj duzo bramek padlo. A co tam w M. City sie stanelo?
1
Man of the match, to Budwisera do kamery powinien otwierac.
14
LR zamiera .
1
@cchesterr43 zaraz sobie wlacza portugalski YT.
0
Ta wymowa Trincao nie jakas przesadzona?
0
@Misanthrope szaman . "words with the shaman"
0
Dawac Jugola. .
2
Reklamy De Walta na stadionie przypomnialy mi pewna dyskusje.
@fcbarcafan19 @emeu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8517050#comment-8517050
0
fajne to zagranie
0
@ddanioofcb widac, ze LR nie czytaja
0
Kuman stworzyl potwora. Moj ulubiony trener.
1
Messi ale pompowal przed wykonaniem karnego
2
Bedzie tryplet.
0
Ale mi sie nasze koszulki podobaja i to nawet pomijajac porownanie z krata.