Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Colon Se sam odpowiem, bo nie chce mi sie oznaczac wszyskich..
Kasia Bates i James Caan - Misery?
20
@l0Messini @MarioVeB!
0
Ulubiony film / serial na podstawie powiesci S.Kinga, to...
0
@Kettger nie pzesadzaj
1
@Lares "It's too bad she won't live. But then again, who does?”
1
Fajny wstep do recenzji Ajona jedenascie.
antyweb
1
Stay negative!
Who will save the sane (Sane)?
Peter Steele (ur. jako Petrus T. Ratajczyk 4 stycznia 1962 w Nowym Jorku, zm. 14 kwietnia 2010) – amerykański muzyk, kompozytor i basista. Wieloletni członek grupy muzycznej Type O Negative. Steele współpracował ponadto z takimi zespołami jak Carnivore, Repulsion, Fallout i Aggression. Znany też pod pseudonimami Jolly Green Giant, Herman, Gorilla, Green Man i Lurch
6
Polacy dzielą się na nauczycieli ("Ja pana nauczę"), ekshibicjonistów ("Ja panu pokaże!") oraz nieznanych ("Pan nie wie, kto ja jestem!").
0
@ranger3120 co to szungit?
0
@Odesseiron o serio ?
0
@banann16 nie znam, ale wygląda na Nie tanią
1
@Lamora bez gazu to kranowa, z gazem to jakaś Muszyna. Kiedyś miałem jeszcze baniak z miękką woda na herbatkę , ale już tego nie robię i używam twardej z kranu.
1
@ksobi moje marzenie
0
Jaka wodę pijecie? Butelka (plastik, szkło) , kran, gazowana, bez gazu, źródlana, mineralna?
1
@Lamora pozdro :)
1
@Lamora Nie pękaj, czuwamy
1
Dzis rano bylo o kosmosie.
Nasuwa sie taki troche psychodeliczny ambient, zapomnianej juz polskiej grupy Klandestien.
Swietna muza, momentami wprowadzajaca niepokoj, ale kto wie jaki ten kosmos jest.
Planeta Tiger
1
@borys27 To bylby przeciez niesamowity kurs.
1
@kerouac pewnie prawda jest jak zwykle po srodku. Przypadek moze tez jest zlym slowem. Ja lubie uzywac slowa - celowosc lub powod, przyczyna.
0
@kerouac Nie ma przypadkow..sa tylko znaki
0
@puyol_presidend5 Dzis Niesilowski powiedzial , ze czuje obrzydzenie do tasiemca (czytaj Schetyny)
0
@kerouac jak sie nazywa to, co sie teraz stalo?
0
@kerouac Wyglada na to, ze ja PiS wykreowal. Zawsze jakies takie dziwne rzeczy dzieje sie tuz przed wyborami.
0
@Danny Gaucho Tak jest. Dobry?
0
Ile filmow sie przegapilo.
Wlasnie wiedze, ze mam do obejrzenia film i teraz zagadka, co to za tytul.
Pacino, tyton, Mann. No i czy dobry?
1
I tak fajnie, ze mamy tak swietna reprezentacje. Ogolnie nie ogladam siaty na poziomie np. ligowym, tym bardziej cieszy taka ekipa Polakow na tak wysokim szczeblu.
Fajnie, ze sa dyscypliny sportowe, gdzie potyczki narodowe oglada sie lepiej niz klubowe.
0
Ordem e Progresso czy Live Long and Prosper?
0
@Hushovt Barca? .
0
@magic10 obydwa kapitalne
10
@DonMatteo901 w końcu się zobaczy, kto kibic prawdziwy, a kto udawana chorogiewka.