Ciaps93
Dołączył/a: luty 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Enrique wygrywal bitwy ale to Diego Simeone wygral wojne ostatnim starciem z Barcelona...
24
Co jak co dzis solidnie, Masche i Gerard "sciany" i Ter Stegen Genialny ! Tylko Alves powinien dostac po glowie. Brawo Blaugrana !
2
Pan Pele chyba ma jakies kompleksy ;)
45
Do hogwartu chodzi i dostal -50 dla grifindoru
1
prosze Verratti :)
2
spokojnie kolego wyrazam tylko swoje zdanie na temat Ter Stegena chlopak bardzo dobry, perspektywiczny i wgl git ale te jego wyjscia sa czesto niebezpieczne
2
Gdyby Ter Stegen stal w tych 50 spotkaniach to by wpadlo 50 % takich bramek, niech sie chlopak nauczy ze nie jest Neure'em ;)
0
B i D Chyba najciekawsze grupy ;)
19
Verratti pasuje o wiele bardziej do Barcelony niz Pogba moim skromnym zdaniem i juz od dluzszego czasu licze ze Marco dolaczy do Barcy :)
0
pier...enie puchar jest nasz !
2
Pytanko nie zwiazane z tematem ale czy orientuje sie ktos czy instnieje jakas liga fantasy ligi BBVA?
5
Goscia nigdy nie poznalem slowa z nim nie zamienilem ale wiem ze bedzie mi go brakowalo! Mam nadzieje ze odejdzie z trypletem nasz MAESTRO XAVI!
11
3 razy wpuscil pilke do siatki ale jego interwencje byly swietne a najlepsza chyba ta przy strzale bodajze Mullera w okienko baja ! Brawo Marc!
2
Mecz z Atletico jest o prestiz
3
Po pierwszej polowie nikt chyba nie spodziwal sie takiego wyniku ja osobiscie nie ;) ale dasz Leo troche przestrzeni i masz juz 3-0 cos pieknego
1
pierwsza polowe tylko w jeden sposob mozna podsumowac "wiecej szczescia niz rozumu"
0
Taka bramke jaka pierwsz strzelil Luis oglada sie z czysta przyjemnoscia warta tych 80mln i interwencja Ter Stegena bajka wybronic taka petarde to cos co napawa optymizmem na przyszlosc ;)
0
Co jak co ale widze glownie komentarze tycza sie ze pedro na zolto i ze styl barcy niby nie widowiskowy... e tam, Sergi Roberto bardzo solidny mecz godny pochwaly i kolejna bramka ze stalego fragmentu w wykonaniu Bartry (osobiscie ubolewam ze chlopak malo gra) i co mnie cieszy najbardziej kolejne 3pkt ;)
0
Moze i tak ale z innej beczki Messi pod koniec to jakby sie wylaczyl o co kaman?
0
Co ty gadasz Bartra gral z dobymi rywalami i gral dobrze dzis cala druzyna niemrawo grala to ze sprezentowal karnego to sie zdarza, zagral slabo ale dzis dobrze tylko zagral Ivan i Luis ;)
4
Rakitic dzis MVP jak cholera ;) Fajnie ze Ivan sie powoli sie rozkreca i szkoda ze Luis zostal zmieniony a nie np Ney bo Messiego to Lucho by nie sciagnal z boiska ;)
0
Dobra Dani popelnil blad okej zdarza sie kazdemu ale zeby przez 82min nie strzelic bramki na wlasnym stadionie ;d Enrique nie popisal sie i to kolejny raz tak samo jak bodajrze bylo z Celta albo to innym mecz byl tracimy bramke na samym poczatku meczu... Zamiast sprobowac wariantu z strzalami z daleka to pchamy znowu pilke pod bramke bez rezultatu... Messi zagral troche bezbarwny mecz mimo paru dobrych wrzutek ale nie mozna caly czas polegac na jednym zawodniku :) no coz kolejna sytuacja zmarnowana by wyjsc na czolo tabeli stracona
1
Czyzby Alves zaliczyl nawet dobra wrzute przy podaniu do Messiego ktora niestety Leo spalil ? czy mi sie tylko snilo ?
1
Najlepsza decyzja w jego karierze ;D
2
Zubi zostal zwolniony nie daletgo ze byl zlym dyrektorem sportowym tylko dlatego za barca tnie koszty bo i tak transferow nie mozemy robic ;D
0
Nie wiem co Lucho mial w glowie przed meczem i w trakcie ale to musiala byc czysta abstrakcja...
0
Wedlug mnie najlepsze bramki tego sezonu to bramka Messiego VS Espanyol gdyz co tu duzo mowic swietny zryw w lewo i ta gebialnie dokrecona pilka i golasoooo ! Drugim wyborem jest bramka Neymara VS PSG dlatego ze no poprostu geniusz zachownie zobaczyl troche miejsca i uderzyl pieknie ;) No i trzecia to Bramka Ivana Rakiticia ktora poprostu jest tym czego Barcaw pewnych monetach potrzebuje czyli silnego strzalu z dystansu ktory ma zaskoczyc. Wybralem je daltego ze pewnie jak widac sa to bramki za pola karnego ktore chcial bym czesciej widywac bo mamy do tego predyspozycje ;)
0
moge na kogo chce zaglosowac nawet na Sandro ;) kazdy bierze pod uwage inne aspekty i moze dla kogos on jest najlepszym pilkarzem 2014 ;p
2
Pokladam nadzieje w Sandro. Chlopak ma cos fajnego w sobie cos co mzoe sie przydac w przyszlosci w Barcelonie, zachwycil mnie napewno bardziej niz Munir bo ten gosciu BUM na poczatku sezonu a potem biegla po tym boisku jak by nie wiedzial co ma ze soba zrobic... Ale i tak dalem glos na Leo ;)
0
Ma ktos link do tej akcji przerwanej w koncowce meczu ?