ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U nas w klubie to wszyscy są kontuzjowani. Szkoda, bo kiedyś kluczowi zawodnicy zawsze byli zdrowi i gotowi do gry.
0
Szkoda, grał coraz lepiej w Evertonie.
0
Bayer lub Arsenal. Jednak jeśli chodzi o najłatwiejszego rywala to oczywiście Olympiacos.
0
Bayer albo Arsenal, tak mi się wydaje
0
Jeśli do tego co gra dorzuci jeszcze kolejne bramki to będzie wyśmienicie.
0
Niestety, Cuenca i Tello nigdy mnie nie przekonywali. Może początek mieli w porządku, bo byli nowi i obrońcy nabierali się na ich zagrania, lecz teraz są bardzo łatwo powstrzymywani. Co do Afellay'a-nic już z niego nie będzie przez kontuzje.
0
Miki, Ty potrafisz napisać coś normalnego. Jestem miło zaskoczony.
0
Wyjść młodzikami, po co się forsować przed ligą skoro awans mamy już pewny.
0
Szkoda czasu na czytanie tego madryckiego ścierwa.
0
Czy naprawdę grają bardzo dobrze? Z Celticiem może i tak, szczególnie Alexis i Neymar, ale dziś nie było tak kolorowo. Wynik bardzo przeciętny, szczególnie jak na to, że graliśmy na Camp Nou.
0
Niestety Martin nie zagrał dzisiaj dobrego spotkania.
0
Cieszą kolejne 3 punkty, 2 bramki Neymara oraz asysta Alexisa. Oby Atletico dzisiaj się potknęło z Valencią.
0
Cesc powinien grać na swojej nominalnej pozycji, na "9" już nawet lepiej Alexisa dać.
0
Neymar-Messi-Alexis, to musi wypalić! Brawo Barca, oby ten atak pod tym kątem się kształtował na długie lata.
0
Liczę, że trafimy na Leverkusen.
0
Trzeba iść z biegiem czasu. Sentymenty są dla słabych ;)
0
Mamy silną prawą stronę obrony jeśli chodzi o grę do przodu, ale z obroną Alves i Montoya nie radzą sobie już tak dobrze. Z mocniejszymi drużynami będzie znowu problem.
0
Panowie mnie dzisiaj bardzo pozytywnie zaskoczyli. Czekam na powtórkę z Villarreal!
0
To co dzisiaj gramy to jest miodzik. Oby w drugiej połowie chłopaki nie odpuścili!
0
Fabregas już powinien na stałe grać za Xaviego. Z Cesciem na boisku nasza gra przyspiesza, lepiej rozumie się z Messim. Generałowi już dziękujemy!
0
W gimnazjum Cię tego nauczyli idioto?
0
Trzeba to wygrać, derby to zawsze ważne mecze. Tym bardziej, że gramy u siebie. Vamos!
0
Brawo Barca, oby to nie był pierwszy i ostatni wygrany klasyk w tym sezonie. Pierwsza połowa była naprawdę wyborna!
0
Cieszę się, że współpraca Alexis-Neymar się rozwija. Szczególnie uszczęśliwiły mnie bramki Alexisa. Oby tak dalej.
0
Kiedyś Messiego kosili, szarpali itp i nic chłopakowi nie było. Nie potrafią doprowadzić do porządku jakiegoś pieprzonego problemu z udem? Rozumiem jakby to było kolano.. Lepiej niech doprowadzą to do końca, lepiej później wrócić i potem grać co kolejkę.
0
Oby podczas naszej serii Real tracił jak najwięcej punktów. Wtedy mamy ich na widelcu, i kolejny rok liga jest nasza. Vamos!
0
Brawo za kolejny wygrany mecz. Niestety spotkanie było baardzo nużące. No cóż, takie to mecze z takimi "ekipami" jak Almeria. Do wtorku Cules!
0
Niewiarygodne emocje na szczęście z happy endem.
0
Oby razem z nami wyszedł Ajax! Chociaż jak teraz stracą Eriksena to cienko to widzę :(.
0
Mam nadzieję, że w rewanżu będzie dużo lepiej. Atletico niestety tylko się broniło, jak wszystkie zespoły które z nami grają. Potem takie mecze są naprawdę nudne.