0

U nas w klubie to wszyscy są kontuzjowani. Szkoda, bo kiedyś kluczowi zawodnicy zawsze byli zdrowi i gotowi do gry.

0

Szkoda, grał coraz lepiej w Evertonie.

0

Bayer lub Arsenal. Jednak jeśli chodzi o najłatwiejszego rywala to oczywiście Olympiacos.

0

Bayer albo Arsenal, tak mi się wydaje

0

Jeśli do tego co gra dorzuci jeszcze kolejne bramki to będzie wyśmienicie.

0

Niestety, Cuenca i Tello nigdy mnie nie przekonywali. Może początek mieli w porządku, bo byli nowi i obrońcy nabierali się na ich zagrania, lecz teraz są bardzo łatwo powstrzymywani. Co do Afellay'a-nic już z niego nie będzie przez kontuzje.

0

Miki, Ty potrafisz napisać coś normalnego. Jestem miło zaskoczony.

0

Wyjść młodzikami, po co się forsować przed ligą skoro awans mamy już pewny.

0

Szkoda czasu na czytanie tego madryckiego ścierwa.

0

Czy naprawdę grają bardzo dobrze? Z Celticiem może i tak, szczególnie Alexis i Neymar, ale dziś nie było tak kolorowo. Wynik bardzo przeciętny, szczególnie jak na to, że graliśmy na Camp Nou.

0

Niestety Martin nie zagrał dzisiaj dobrego spotkania.

0

Cieszą kolejne 3 punkty, 2 bramki Neymara oraz asysta Alexisa. Oby Atletico dzisiaj się potknęło z Valencią.

0

Cesc powinien grać na swojej nominalnej pozycji, na "9" już nawet lepiej Alexisa dać.

0

Neymar-Messi-Alexis, to musi wypalić! Brawo Barca, oby ten atak pod tym kątem się kształtował na długie lata.

0

Liczę, że trafimy na Leverkusen.

0

Trzeba iść z biegiem czasu. Sentymenty są dla słabych ;)

0

Mamy silną prawą stronę obrony jeśli chodzi o grę do przodu, ale z obroną Alves i Montoya nie radzą sobie już tak dobrze. Z mocniejszymi drużynami będzie znowu problem.

0

Panowie mnie dzisiaj bardzo pozytywnie zaskoczyli. Czekam na powtórkę z Villarreal!

0

To co dzisiaj gramy to jest miodzik. Oby w drugiej połowie chłopaki nie odpuścili!

0

Fabregas już powinien na stałe grać za Xaviego. Z Cesciem na boisku nasza gra przyspiesza, lepiej rozumie się z Messim. Generałowi już dziękujemy!

0

W gimnazjum Cię tego nauczyli idioto?

0

Trzeba to wygrać, derby to zawsze ważne mecze. Tym bardziej, że gramy u siebie. Vamos!

0

Brawo Barca, oby to nie był pierwszy i ostatni wygrany klasyk w tym sezonie. Pierwsza połowa była naprawdę wyborna!

0

Cieszę się, że współpraca Alexis-Neymar się rozwija. Szczególnie uszczęśliwiły mnie bramki Alexisa. Oby tak dalej.

0

Kiedyś Messiego kosili, szarpali itp i nic chłopakowi nie było. Nie potrafią doprowadzić do porządku jakiegoś pieprzonego problemu z udem? Rozumiem jakby to było kolano.. Lepiej niech doprowadzą to do końca, lepiej później wrócić i potem grać co kolejkę.

0

Oby podczas naszej serii Real tracił jak najwięcej punktów. Wtedy mamy ich na widelcu, i kolejny rok liga jest nasza. Vamos!

0

Brawo za kolejny wygrany mecz. Niestety spotkanie było baardzo nużące. No cóż, takie to mecze z takimi "ekipami" jak Almeria. Do wtorku Cules!

0

Niewiarygodne emocje na szczęście z happy endem.

0

Oby razem z nami wyszedł Ajax! Chociaż jak teraz stracą Eriksena to cienko to widzę :(.

0

Mam nadzieję, że w rewanżu będzie dużo lepiej. Atletico niestety tylko się broniło, jak wszystkie zespoły które z nami grają. Potem takie mecze są naprawdę nudne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?