0

ZA TAKIE SYMULKI KLUB POWINIEN UKARAĆ TYCH "ZAWODNIKÓW" A NA TEGO NEYMAR TO JUŻ PATRZEĆ NIE MOGĘ

1

Neymar dziś robił tak dziecinne błędy ze glowa mala Suarez znowu piach to potegi szkoda to komentowac. Zasluzenie odpadamy.

1

Zachował sie jak gwiazdeczka, jak dziecko. Mowie to z bolem ale musi teraz za to zaplacic. Niech sie oduczy gwiazdorzenia bo tylko nas oslabia.

1

Widze ze na tej stronce zero obiektywizmu tylko jedna słuszna racja :/

2

Jezu ludzie nie ma co na siłe bronić Pique. Zachował sie jak pajac ale to juz normalne. Niech se go w Realu cisna. Moim zdaniem nie powinno sie reagować na jego wypowiedzi

0

Tak odrazu kazdego wychowanka niech odkupują... Posprzedawali ich za marne grosze to teraz mają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?