Busi5
Dołączył/a: marzec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chciał bym żeby Ney grał całą karierę dla nas,mam nadzieje że nie skończy jak R10 :)
0
Ale to trzeci komplet nie pierwszy...
7
Ja bym chciał żeby Villa wrócił ;) Chyba każdy kibic Barcy by się cieszył :P
0
Ale powiedział że kończy karierę reprezentacyjną więc wraca :)
6
Jeśli ktoś przewinął tylko do komentarzy polecam przeczytać :)
5
Ale by Zaza deptał :D
27
Myślę że Neymar na IO namówi Gabriela Jesusa żeby przeszedł do Barcy :)
0
Mógłby zostać zmiennikiem,mógłby grać na prawym i lewym skrzydle.Pieniądze na zmiennika dla MSN można by przeznaczyć na Bellerina :)
0
Jeszcze zmiennik dla MSN i Bellerin i każdy kibic Barcy powinien być w niebie :)
3
Zdecydowanie Samper.Trzeba stawiać na wychowanków :)
1
Mi się tam podobają :)
0
Według mnie Messi powinien zakończyć karierę po następnym CA,ale to jego decyzja.
0
No i fajnie :v
0
Najlepiej było by go sprzedać :)
0
Powinien dostać zawieszony na kilka meczów ale na przyszły sezon ;)
0
Świetny pomysł i jeszcze za darmo :)
0
Dobrze że odrzucił :) Ja bym go dopiero sprzedał za rok lub 2 :v
0
Fajnie jak by na nowym stadionie a nawet teraz zrobić jedno piętro tak jakby "Żyletę" na Barcelonie ;)
0
Moim ulubionym zawodnikiem z Barcy jest właśnie Neymar ale za takie zachowanie powinien siedzieć na ławce przez kilka meczy ;)
0
Jeśli miał by być w Styczniu to wysłał bym zawodników którzy mniej grają i zawodników z Barcy B i Juvenili A :)
13
Ja bym sprzedał
Mathieu,Masipa,Douglasa,Songa i Montoye ;)