3

Ooo mamy następnego Pana "mam wiadomości z pierwszej ręki".

2

Powinniśmy stworzyć specjalną stronę do weryfikowania newsów tych dziennikarzy

0

No ok ale zachowanie Atletico i te wszystkie docinki, ostry język, memy - przecież to jest przedszkole. Ja bym już to zostawił. Niech idą po Mikela.

4

Ja to chyba teraz wolę Mikela.

0

Widzieliście jak grał z Atletico w Lidze Mistrzów? To polecam

0

@derus Masz problem rozpoznać język ojczysty? Ty z przedszkola klikasz? Przecinków stawiać nie umiesz a mnie pouczasz?

1

Panowie, nie wiedziałem, że musi być impet, żeby należała się zawsze czerwona. A ten argument, że to nie było intencjonalne? No slaby, bo można podpiąć pod to niemal wszystkie faule na czerwoną.

0

@derus Zastanów się nad sobą, swoim wnioskiem i swoją złośliwością

1

Komentarze pokazują, że tutejsi kibice mają duży problem z obiektywizmem. Silva ma prawo iść tam gdzie chce. Ludzie nie będą się zawsze kłaniać FC Barcelonie bo FC Barcelona. A tak byście chyba chcieli.

0

@replikant Wklej źródło gdzie mówi własnymi ustami o tym marzeniu. Nie przez dziennikarzy.

0

@Rifek Już nie o to chodzi. Ich ciągłe cytowanie pozwala myśleć, że są jacyś nieomylni. Z tego co mi wiadomo to kompetencji formalnych nie mają.

3

Oho, Archivo Var. Wyrocznia nad wyroczniami.

0

@MesQueUnClub_87 Zawsze mnie osłabia ta gadka o najemnikach. Piłkarz zarabia najwięcej do około 37 roku życia. Ma prawo iść tam gdzie dają mu więcej. Ciekawe czy sam całujesz logo własnej firmy.

0

@kajtasbiceps Nie no :D To, że sobie siedzi i się śmieje to akurat ma do tego prawo, znowu nie przesadzaj.

8

Liczby wykręcił niezłe, a że grał różnie? Co z tego? Jakby Barcelona ogłosiła teraz transfer gościa z takimi statystykami klaskalibyście uszami. Puszczał świetne asysty, dobrze bił rożne i wolne. Szkoda, naprawdę szkoda.

0

Wewnętrznie to chciałbym wiedzieć, czy to są Ci sami znawcy, co podpisali Williamsa w Barcelonie rok temu. Oni powinni mieć adnotację przy nazwisku.

0

Dobry napastnik, nawet bardzo ale po lekturze na tvp sport na jego temat wstrzymuje się od głosu.

0

Casado, De Jong, Pedri, Bernal, Gavi, Olmo, Fermin, Yamal, Raphinia, Roony, Rashford, Gordon. Nawet jeśli dwóch odejdzie jak Casado i Roony o czym wszyscy już plotkują to jest to po prostu transfer z czapy.

7

Oni wszyscy są tak wiarygodni jak Ci co mówili, że Nico już jest prawie w Barcy.

5

Flick ma rację! Pomoc jest obsadzona i to silnie. Potrzebny napastnik i obrońca.

0

@Luccas Nunez dobrej reklamy w Liverpoolu sobie nie zrobił.

1

@Eto'o9 R10 Nic dodać, nic ująć. Gol z końcówki meczu na terenie Espanyolu długo zapamiętam. Olmo jest kluczowy i wara od niego.

8

Nagadał się chłop. Analiza iście niesamowita.

5

Konate w życiu. Dobrego sezonu to on nie miał.

2

@kaamil1910 12 na 20 zespołów. Wszystko ok?

0

Kto u nas będzie ładował gole z główki?

9

Tuchel go powołał na MŚ ze średniego Newcastle nie bez powodu chyba.

0

A po co. Olmo, Pedri, Fermin. Bez sensu.

8

Niektórzy tutaj to nawet nie byli przekonani do Kvichy jak grał w Napoli xD

0

Już chyba wszyscy zapomnieli, że Virgili nie znalazł uznania w szeregach Barcy i go wypuścili do Mallorci. Tak bez powodu tego nie zrobili, prawda? Barcelona potrzebuje realnych wzmocnień a nie kolejnych młodych do uzupełnienia składu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?