Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Arbeloa podziwia 15 Lig Mistrzów przed meczem.
https://tiny.pl/qtp-356kv
2
@urbipl Cóż.
4
@Kessie Trzeba obmyślić strategię na przyszły rok.
2
@Kgorecki2500 Kacper, znajdź drogę i cel w swoim życiu. Nie wiem, popełniaj zbrodnie wojenne na pacyfiku, w Hearts of Iron.
Dokonuj masowych czystek całych ras kosmitów, w stellaris.
Aranżuj śluby z rodziną i morduj swoich bliskich, w Crusader Kings.
Zniewalaj całe wioski, w Minecraft.
Wycinaj narządy wewnętrzne oponentów, w Rimworld... mogę tak wymieniać.
No ale nie FIFA, nie to zepsucie...
4
@Luciano99 Coś za miło, podejrzane.
4
@fotohobby Messi, to najlepszy ofensywny piłkarz w historii i nie należy oczekiwać od kogokolwiek, że wejdzie na ten poziom. Pewnie prędzej czy później komuś się uda, no ale należy tonować nastroje.
Yamal mi dużo bardziej przypomina Neymara i to jest znacznie lepsze porównanie, niż do Messiego.
Sam Neymar w prime to również absolutnie wybitny piłkarz, także przed Yamalem wciąż dużo pracy.
0
@Slawelli "Badanie skierowane jest do osób w wieku 18-35 lat, które kiedykolwiek były aktywne seksualnie."
Niestety ta druga część mnie dyskwalifikuje, ale życzę powodzenia przyjacielu.
6
Wnoszę wniosek formalny o unieważnienie quizu.
28
@Who_you_mam Kto by nie chciał ugniatać Messiego. Marzenie.
16
@Eoren: "dużo dzisiaj będzie o rowerach".
Przytyk w kierunku @Kessie
2
@ViscaelBarca2007 Woke nonsens ten quiz.
2
@ranger3120 nie oszukuj
3
@Encore Za dużo graczy United.
3
@Comentateiro szacun. Wiedziałem że masz dobry gust.
1
@Luciano99 Może do tortu użyli twojej sławnej polewy i się zraził chłopak.
3
@Eoren A będziecie mieć buty i skarpetki? Tak tylko pytam.
2
@Arden U nas i tak nie pogra, bo Olmo i Fermin są przed nim, więc w takim scenariuszu i tak by się nie rozwinął.
Może będzie dobry, może nie. To już nieważne dla nas, bo siedząc na naszej ławce, na pewno nie byłby dobry.
30
Dro, gość który praktycznie kompletnie nie grał, a tu płacz jakby Pedri odchodził.
Nie da się każdego utrzymać i nie możemy mieć 10 młodzików w zapasie na każdej pozycji.
6 milionów za kogoś, kto po prostu był, to dobra oferta.
1
Gdyby Flick miał możliwości finansowe, takie jak daje City i inne kluby Premier League... Jezus Maria, przerażająca perspektywa dla wszystkich naszych wrogów. Maks do czerwca bylibyśmy pod Wołgogradem.
Wyobraźcie sobie tylko tą orkę na wszystkim co istnieje.
2
@BojanKriKicz Porównywanie jabłek do pomarańczy.
7
@ViscaelBarca2007 Cherki i Guehi kosztowali łącznie w sumie chyba coś koło 50 milionów, jak dobrze kojarzę. Oczywiście nie liczę tutaj potencjalnych ukrytych kosztów, ale to wiadomo.
United kupiło tylko Hojlunda za jakieś 70 milionów, który to nie wiem czy strzelił 10 goli w serie A.
Kupować też trzeba umieć, już abstrahując od sukcesów City w porównaniu do innych klubów, które wydają także duże pieniądze.
6
@Luciano99 Jak rekin ma lepsze staty od wielu tych rzekomo wymiataczy i zbawicieli.
Tutaj pozwolę sobie oznaczyć @ViscaelBarca2007 i wspomnieć również o choćby Alvarezie i porównać go z naszą rybą.
7
Tak całkowicie na poważnie, moi przyjaciele. Mbappe i Vinicius, co o nich sądzicie?
https://zapodaj.net/plik-lEYzQhc5WC
8
Nie oglądam ligi włoskiej, ale widzę że przynajmniej znają się na literaturze.
https://zapodaj.net/plik-Qz9qbAlYO4
14
Nie zamierzam płakać na razie o ten mecz, bo aktualnie nie ma o co. No ale całościowo Balde jest piłkarzem, który mnie najbardziej irytuje w tym sezonie. Ani dobry z przodu, ani z tyłu. O tym, że wiatr robi też nie można powiedzieć. W sumie niewiele dobrego o nim mogę powiedzieć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Eklerek @Luciano99 @Kessie @Bocheno1 zablokujcie numer telefonu.
6
Jak to 21:15. Czuję się oszukany. Czuję rozgoryczenie. Czuje gniew. Czuję niepokój. Czuję irracjonalnie potężną złość.
3
@Kessie A ja Happy Nation, bo jestem szczęśliwy.
3
@Safrani Ja przygotuję jakąś imprezę dla wszystkich zainteresowanych.
Jako ród Bolton, gwarantuję że nikomu nie stanie się krzywda i wszyscy się będą świetnie bawić. Nawet orkiestrę ogarnę. Macie moje słowo.