1

@bartekvisca Może jestem dziwny, ale jakoś bardziej czekam na Mafię. Oczywiście na GTA też czekam, ale nie czuję jakiegoś wielkiego hype'u jak wiele innych osób.

1

@ViscaelBarca2007 Śmiem twierdzić, że ten sezon jest już kluczowy. Jeżeli Arsenal nic nie wygra i da się na dodatek wyprzedzić Liverpoolowi i Chelsea z nowymi trenerami, to będzie bardzo źle.
Żeby było śmieszniej to najgorsze United od lat pod względem trofeów nie wygląda dużo gorzej od najlepszego Arsenalu od lat.

1

@Krystian1588 Na Rule 34 jest świetna, więc cieszę się z tego wyboru.

2

@BezglutenowyPedri Wiedźmin ma ogólnie to do siebie że jest znacznie lepszy po polsku.

0

@Salchent Ale za to ma piękne łydki.
Ta cecha rekompensuje wszystko inne.

1

@PIWOSZ89 Gratuluję mózgu dzieciak.
Lecisz na bloka, pyk, pyk, pyk, pyk.

2

@Lola120 Wystarczy żyć skromniej i po problemie.
Widzę, że wam od dobrobytu już w głowie się pomieszało

1

@fcbarcafan19 Biorąc pod uwagę sytuację tego regionu, to relatywnie szybko może się ponownie zmienić.

0

@GeneralXavi Prime Hazard był spektakularnie grającym zawodnikiem.
Oczywiście jeżeli chodzi o całokształt to Salah jest lepszy, ale mimo to, wybieram Hazarda.

1

@BorzyKrzys Ten soundtrack będzie na zawsze w moim serduszku.


2

@Kapitan hawk Mój wielbłąd się nie zatrzymuje ♡ ♡ ♡.

1

@Kgorecki2500 Znacznie bardziej rozbudowane Diablo. W uproszczeniu.
Drzewko rozwoju potrafi bardzo przytłoczyć swoim rozmachem.

2

@Kgorecki2500 Chłop ma już 71 lat. Szczerze mówiąc w mojej głowie myślałem że jest znacznie młodszy.

1

@Astad Tak patrzę się na flashscore i widzę tylko jeden interesujący dla mnie wybór, a jest to Milan z Atalantą.

0

@barcanawieki A to nie zawsze tak było?
W mojej historii kibicowskiej to normalne, że osoba strzelająca bramkę/bramki ma większy rozgłos. nawet jeżeli słabo taki piłkarz grał przez większość meczu.

1

@brd42 A ja się cieszyłem jak odchodził.
Z tego typu piłkarzami trudno coś sensownego budować.
Ale żeby być uczciwym, to w największych snach sobie nie wyobrażałem, że Rapha aż tak wystrzeli z formą.

1

@KamQiX Moja koza.


0

@Commando Mogliby Francuzi chociaż szubienice odkurzyć i zrobić z nich użytek. Byłoby przynajmniej zabawnie.

1

@Criss18Barca Antony vs Mudryk.

0

Od razu mówię, że nie oglądałem meczu, ale teraz oglądam niektóre skróty i Mbappe na nich porusza się jak oldboy. Tak jakby chciał, a nie mógł. Coś tam ewidentnie nie funkcjonuje, ale nie będę narzekał.

1

Może nie być widoczny przez większość meczu, ale wystarczy jeden moment i gol.
To jest rasowa 9. Lewus ufam tobie.

1

Podnieciłem się, a więc oznacza to że Barca Flicka wróciła. Pora na piłkarskie święto (lub schowanie się do jaskini, jeżeli przegramy).

2

@Popitek12 Mój pradziadek był Argentyńczykiem, więc mam dobre CV.

1

@takisobiektos Po pierwszej połowie odpuściłem ten mecz. Niesamowity spektakl.

1

@Popitek12 Mogę być w twoim sztabie?

0

Widzę, że klątwa łysego oszusta przeniosła się do City. Równowaga w naturze musiała zostać utrzymana, po odejściu Ten Haga.

1

Ale Milan z Juventuem to żałosny mecz. Przełączam na City, bo widzę że jest znacznie zabawniej.

0

@Cule2013 Alternatywą jest jeszcze Firefox.
Zaleta jest taka, że nie jest to przeglądarka na silniku chromium (dla niektórych może to być wada)

6

@Stinger_ Janusz Tracz był sigmą, zanim to było modne.
Obejrzałem wszystkie sceny z jego udziałem i do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu jak udało im się przemycić taką postać, w serialu takim jak "plebania".

2

@MesQueUnClub_87 Ja ogólnie współczuję ludziom w gastronomii i może ogólnie ludziom którzy na co dzień mają kontakt z wieloma losowymi ludźmi.
Ja prędzej dokonałbym masowych czystek, niż wytrzymał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?