8

Ładną brameczke ustrzelił Milik wczoraj. Dla mnie to fanomen - w dużej mierze ukształtowany w Polsce, przebyte ciężkie kontuzje i strzela dla Juve. Szacun.

1

@Kgorecki2500 No i w teorii powinien dużo lepiej bronić. Alba już raczej szedł bardziej w ofensywe.

1

@Danny Gaucho Jak Govanni Dos Santos eksplodował formą to część osób nawet na tej stronie widziała go w składzie kosztem... Leo Messiego! Chyba największy talent z tej listy. Była nawet sonda kto ma być w 1 składzie - Leo czy Gio.

0

@Emhyr No ok, ale koniec końców są to kwestie finansowe. Jak ffp nie puszcza to jak ma zatrudnić dobrze opłacanych grajków? Nie twierdzę że Monchi jest jakiś super, ale ma związane ręce.

0

@P33ck Jak gra Big Sam?

0

@Emhyr A kogo ma sprowadzać, jak nie ma kasy?

0

@FCB_dimiC Kiedyś widziałem statystyki z uwzględnieniem tego czynnika i nadal meczyzni wypadali gorzej. Nie są gorszymi kierowcami, gubi ich agresja na drodze i brawura.

0

@TheNekro94 Jeszcze się człowiek nie obudził. Wybacz ;)

0

@TheNekro94 Mężczyźni powodują więcej wypadków.

0

@Janas11224 Pamiętam jak moja zdawała. Zamiast ja wspierać to musiałem iść na przysłowiową dwojeczke. Na szczęście zdała i cieszyliśmy się ze zdania i że się nie zesrałem w gacie bo niewiele brakło xD

6

@bartekvisca Szkoda tej Valencii. Guedes i Soler poza klubem. Pamiętam jeszcze czasy jak grali w finale LM. W. Składzie był Mendieta. Później przewijało się tam wielu fajnych grajków jak Villa czy Silva.

24

@Criss18Barca W lidze mistrzów jedna słaba połowa może kosztować Cię odpadnięcie. Czasem jeden błąd. W lidze jak jesteś regularny to nie ma tego problemu. Podejrzewam, że jakby liga mistrzów była w formie ligowej to City miałoby dużo większe szanse.

0

@kuz Przecież strongamni biorą tak samo jak bodybuilderzy xD Natural nigdy nie osiągnie takich rozmiarów jak sterydziarz.

1

@Sulimo Oj tak. Do tego łatwo zrobić swoją:) Kupujesz nasiona sezamu (można wcześniej uprazyc, ale nie wiem czy to nie powoduje zmiany struktury tłuszczów na szkodliwe), mielisz w blenderze na gładką masę, dodajesz miodu i mieszasz. Ugniatasz widelcem w naczyniu i dajesz do lodówki. Ja lubię z dodatkiem kakao:) Spotkałem się też ze stwierdzeniem (na kanale Bartosza Czekały) że lignany zawarte w sezamie obniżają poziom testosteronu przy regularnym spożyciu. Pewnie będę chciał sobie zbadać czy to prawda.

19

@gaq To Laporta kupił niepasującego Griezmanna i dałmu ogromną pensje, przez którą nikt nie chce go sprowadzać? Ciekawe.

2

@Borneo Generalnie to Lukaku jest w stanie przepchać każdego obrońcę, a Mbappe wygrać pojedynek biegowy z każdym defensorem.

1

@CiSSe Dobry tekst.

0

@Culer_1906 3 LO i brak PO. Desta nie liczę, a Roberto to nie prawy obrońca.

0

@Sulimo Ja widziałem. Ktoś smieszkowal, że napastnikami byli Braithwaite, Ferran, Depay i ktoś tam jeszcze. Hue hue śmieszne.

0

@Dzieniu Super sprawa. Gatusso brakowało napadziora. Oby kontuzje go omijały, życzę jak najlepiej nietoperzom:)

0

@catalanian09 Spokojnie, to był Real Valladolid. Nie ma co jeszcze wyciągać takich wniosków .

2

@Kamiloza91 Gran Derbi to derby Sevilli.

0

@fenix1983 Na szczęście wczoraj Gavi wyglądał dobrze :)

0

@Kiko W sumie jeszcze pewności nie ma kto będzie na prawej. Może Araujo w środku i Kounde po prawej? Zobaczymy. Choć pewnie Araujo bliżej prawej. Obu Urus robił jakiś progres w rozgrywaniu bo wygląda cienko w tym elemencie.

1

@JarekS Dokładnie. Ansu powinien wchodzić w drugiej połowie. Tym bardziej, że potrafi doskonale wykorzystywać taką liczbę minut jaka dostaje. Ciekaw jestem jak spisze się trójka obrońców z Kounde na czele. Mimo wszystko widziałbym Ferrana na lewej, Raphinhe na prawej i Dembele w drugiej połowie. Każdy dostanie szansę, a w takich meczach Ferran może otworzyłby worek z bramkami i się odblokował.

6

Jedyne co budzi moje wątpliwości to Gavi w pierwszym składzie. Bardzo go lubię, ale jest bez formy. W obu kolejkach niewidoczny, wyłączony z gry. Ma dopiero 18 lat, nie musi grać wszystkiego od deski do deski.

1

@tomek8756 Kosiniak z brodą wygląda jak Wawrzyniak. To bardzo istotne w tej dyskusji więc musiałem o tym wspomnieć.

0

@Darkin Araujo ogólnie jest kiepski w rozgrywaniu. Zobaczymy też jak będą się prezentować bez zawodnika typu Pique w linii.

0

@Magicc89PL Odniosłem się do konkretnego fragmentu komentarza. Odnośnie wygrania walki o Desta z Bayernem. Wiec nie wiem po co w konkretny wątek piszesz coś nie na temat. Pozdro

0

@Azi No skoro obrona nie jest najważniejsza tylko wyprowadzanie, to co jest złego w moim przykładzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?