0

A teraz powiedz ile asyst ma Pique a ile Suarez?

4

Nie każdy śledzi każdy komentarz jak Ty...

0

On nawet w top50 nie jest na swojej pozycji.

3

Czyli idąc Twoim rozumowaniem jak Messi by się nie cofał to zostałby wypożyczony?

0

Nikt nie kazał Ci tego meczu oglądać.

50

Bo jest słaby i tyle. Tylko przez tą stronę kreowany na drugiego Ronaldo.

1

Nie śmieszne...

1

Zobacz co masz na swoim podwórku... Tu kibice nie są lepsi...

1

O to ze najwidoczniej nie znasz stylu gry swojej drużyny.

0

A znasz cos takiego jak odpowiedz na komentarz? Czy lepiej sie popisać?

0

Wiem, że sie nie spijasz to było tak ogólnie napisane:) Real dostał lanie co nie zmienia faktu, że cała drużyna zagrała wielkie zero nie tylko obrona.

2

No tak samolub... Drugi asystent ligi...

0

Musisz brać to z przymrużeniem oka. Bo sam Carlo jak i Nacho wiedzą dobrze, że nie jest on nawet w gronie 30 najlepszych obrońców na świecie. Chwali co swoje i tyle. Nie ma o co sie spinać.

0

I co w tym dziwnego? Każdy trener wychwala swoich piłkarzy. Jaką motywacją byłoby dla nich gdyby mówił im, że są inni piłkarze którzy są dużo lepsi?

0

Dzisiaj rano był już taki news...

0

Dzieciaki oddał mu karnego bo zapewne chciał aby został królem strzelców w pucharze.

1

W powietrzu wisi sprzedaż Neymara po tym meczu.

1

Prawko tyle ile kosztuje pierwsze. Dowód za darmo sie wyrabia.

0

A Ty piszesz tu nie większe głupoty niż oni.

1

Aktualnie patrząc jeżeli chodzi o ilość goli do ilości meczy to liczba imponuje. Ale nie zdoła już pobić rekordu.

13

No to przegra..

0

Mecz rozgrywany o 16. Zdążył?

0

A Ty przyszedłeś się tu tym pochwalić?

13

Zaczyna się stękanie, biadolenie itp...

0

Każdy chce tylko na odpowiednich warunkach. Jeżeli jest przywiązany do klubu tak jak deklaruje to sam powinien zaproponować obniżeniu zarobków.

0

Wygrała jak coś :P

0

Nawet on nie jest w stanie.

0

0

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?