BogZwami
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A teraz powiedz ile asyst ma Pique a ile Suarez?
4
Nie każdy śledzi każdy komentarz jak Ty...
0
On nawet w top50 nie jest na swojej pozycji.
3
Czyli idąc Twoim rozumowaniem jak Messi by się nie cofał to zostałby wypożyczony?
0
Nikt nie kazał Ci tego meczu oglądać.
50
Bo jest słaby i tyle. Tylko przez tą stronę kreowany na drugiego Ronaldo.
1
Nie śmieszne...
1
Zobacz co masz na swoim podwórku... Tu kibice nie są lepsi...
1
O to ze najwidoczniej nie znasz stylu gry swojej drużyny.
0
A znasz cos takiego jak odpowiedz na komentarz? Czy lepiej sie popisać?
0
Wiem, że sie nie spijasz to było tak ogólnie napisane:) Real dostał lanie co nie zmienia faktu, że cała drużyna zagrała wielkie zero nie tylko obrona.
2
No tak samolub... Drugi asystent ligi...
0
Musisz brać to z przymrużeniem oka. Bo sam Carlo jak i Nacho wiedzą dobrze, że nie jest on nawet w gronie 30 najlepszych obrońców na świecie. Chwali co swoje i tyle. Nie ma o co sie spinać.
0
I co w tym dziwnego? Każdy trener wychwala swoich piłkarzy. Jaką motywacją byłoby dla nich gdyby mówił im, że są inni piłkarze którzy są dużo lepsi?
0
Dzisiaj rano był już taki news...
0
Dzieciaki oddał mu karnego bo zapewne chciał aby został królem strzelców w pucharze.
1
W powietrzu wisi sprzedaż Neymara po tym meczu.
1
Prawko tyle ile kosztuje pierwsze. Dowód za darmo sie wyrabia.
0
A Ty piszesz tu nie większe głupoty niż oni.
1
Aktualnie patrząc jeżeli chodzi o ilość goli do ilości meczy to liczba imponuje. Ale nie zdoła już pobić rekordu.
13
No to przegra..
0
Mecz rozgrywany o 16. Zdążył?
0
A Ty przyszedłeś się tu tym pochwalić?
13
Zaczyna się stękanie, biadolenie itp...
0
Każdy chce tylko na odpowiednich warunkach. Jeżeli jest przywiązany do klubu tak jak deklaruje to sam powinien zaproponować obniżeniu zarobków.
0
Wygrała jak coś :P
0
Nawet on nie jest w stanie.
0
0
0