0

@RozowaPantera dobry dziennikarz to bezstronny dziennikarz … pani Schepf niestety wg mnie nie spełnia tego kryterium

1

@PeRRy Laskowski nie jest zły ale ten jego pomagier faktycznie często jest za a nawet przeciw

2

@kubix05 takiej nie …ale …przez jeden dzień miałem odznakę wzorowy przedszkolak
Pani zabrała dzień po ponieważ podczas leżakowania dwa razy przyłapała mnie jak grasowałem pod leżakami dziewczynek

16

@gumaz Turcy pokazali co się w takich sytuacjach robi ..

0

My zachowaliśmy prawa do PV ?

0

@tomek8756 to jest video i bez pomarańczy

4

@Juan007 wszedł do bagna z którego wydawało się wyjść nie można …
Nie jest cudotwórcą ,ale … dużo mu nie brakuje .
Inni a przynajmniej ci którzy z nim startowali położyli by ten klub na łopatki

0

@Faro mój dziadek by powiedział a ….j…g….job

0

@skubi99 to mało jeszcze kolego słyszałeś

1

@John_Doe jedno nie wyklucza drugiego

8

@Comentateiro niech się spełni …

1

@Roobo ci od Macia wydali 81 000 000 PLN więc ta komisja to mleczaki

0

@Frimpong żeby nie te koło to byłaby spoko …ale to niestety koło ratunkowe …

10

Trener to ma opaskę zawsze :)

1

@Kapitan hawk dla mnie też jedna z jego najlepszych płyt solowych

3

@ZuczekFCB1899 kotku se poradzi

0

@Filipem Olmo pięknie ale … każdy ma sercu swój klub i jeżeli zrobił to dla Basków to należy to uszanować …

3

@kubix05 kingsajz

0

@Michu94 źródło ?

0

@DamianPSV wydaje się że te 60mln to adekwatna cena …Torres został niestety kupiony po staremu …czyli po prostu przepłacony

1

@PatrychoO świetna płyta

19

Tamten zdrajca bo idzie po większe pieniądze …ten zdrajca bo idzie po mniejsze …
Wszytko jest względne jak mawiał pewien znany fizjolog …

1

A jak Janek mówił że pan Dembele jest lepszy od żółwia to cała La Bamba …pokładała się ze śmiechu …ja pewnie też

2

@Tarnowitz oczywiście ,że nie wejdzie bo drugi raz już się nie wchodzi do tej samej rzeki

0

@Marcels dzięki, myślałem że znacznie niższy … przy takim wzroście jego zwinność jest imponująca

0

Jaki on ma wzrost ?

1

@Eto'o9 R10 To chyba każdy z nas inny mecz oglądał …

0

@karol130197 piszesz o barwach drużyny której kibicujesz

1

@michal26 mam to , to trochę zachowanie atawistyczne …dające poczucie takiej nieskrępowanej wolności -możesz teraz w tej chwili wszystko -…kiedyś koń i jazda na step dziś auto i jazda po mieście

2

@don'T.R.I.P.e tak to jasnikiniowiec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?