0

graba88 nie Cesares tylko Cacares

0

napewno jest ta transmisja na eurosporcie ?????????

0

Xavi wczoraj nie rozegrał 300 meczu w barwach FC Barcelony tylko mecz nr 300 w La Liga w barwach Barcy ogółem to on ma juz ok 450

0

Fani Barcelony wejdzcie sobie na stronke Primiera Division i zobaczcie komentarze REAL_ARSENAL FA cos takiego pod podobnym nickiem sa zalosne pisze tam ze my wszytko zawdzieczamy kontuzjom w Realu i dobrym sedziowaniem sedziów na nasza strone a jak my mielimy w tamtym sezonie zdziesiatkowany caly zespol to nie bylo takiej gatki z ich strony tylko aby mowili ze Real jestc w wielkiej formie

Guardiola poradzil sobie wczoraj znakomicie ach jaka piekna ta brama Messiego hmmm miodzik i ta eto`o tez spoko :)

0

Guardiola poprowadzil Barce dotychcas w 35 meczach ( mniej wiecej ) jak dotad ma wspaniala srednia :)

Wygranych: 28

Przegranych: 4

Remisów: 3

On ma potencjal na prawdziwego trenera podporzadkowal druzyne pod siebie za jakies spoznienia , wybryki odrazu sa kary finansowe , wspolne posilki , wiecej wspolnego czasu , rotacja w skladzie , rozmowy z piłkarzami itd.

0

MaRiuszz_xXx_93 od meczu z Getafe wiec 10

0

Pyrzo_Barca dzieki :]

Kub@18 - sam na ucz sie ortografi i Polskiego słownika.

Oby Messi wygral jest lepszy pzdr dla tych prawdziwych fanów FC Barcelony Pyrzo_Barca .

solidnie pracujesz na bana

mod

0

Bo taka jest prawda z ostatnimi drużynami z tabeli gra sie najgorzej Barcelonie , my lubimy przeciwnikow którzy graja otwarta pilke atakujac nasza bramke a nie broniac się wtedy Barca nie moze skonstruowac zadnej szybkiej akcji z klepki. Przykładów tu nie trzeba długo szukac np.mecz w tamtym sezonie Barcelona - ManU cały czas sie bronili 9 zawodnikami z przodu zostawał aby ronaldo chociaż i on często witał w swoim polu karnym , mecz z Numancia tez wygladal podobnie i dlatego nie moglismy stzrelic bramki. Barcelonie najlepiej sie gra z dobrymi drużynamii wyniki mówia same za siebie: z Realem 2:0 , z Valencia 4:0 , z Sevillą 3:0 , Atletico 6:1 , Villareal 2:1 bardzo trudny teren. No i z tymi oczywiscie słabszymi , z tymi którzy zagrali przeciwko nam nie broniąc sie: Malaga 4:1 ulewa , Valladolid 6:0 , Sporting 6:1 , Almeria 5:0 , Betis 3:2 bardzo dobrze zagrali , Recreativo 2:0 . W LM tez chciałem trafic na Arsenal lub Inter ale Lyon nie jest zly tez graja do przodu.

0

Pep ma rację przeciwko ostatnim drużynom z tabrli gra sie najgorzej a jutro właśnie z taką gramy.

0

Wlasnie zgadzam sie z tym w 100% Bojan to talent

0

Nom ja to dobrze znam slownik ortograaficzny tylko jak często uzywalem Caps Locka to mi zablokowali nie mogle dodawac komen... ja wole zebyronaldo wygral podnieci sie ta wygrana zobaczy na swoja polke z indywidualnymi nagrodami i powie tak mam prawie wszystko wiec moge sobie troszeczke odpoczac i bedzie wtedy po Ronaldo

0

A po Messiemu ta wygrana jak i tak jest lepszy w tym sezonie i to o klasę

0

looky nie obrazaj mnie wiem wiecej na temat barcelony niz ty oj napewno

0

jestem kibicem oczywiscie barcelony to nie wymaga zadnej wiekszej wypowiedzi ale znajac zycie wygra ronaldo gral caly rok dobrze wygral lige mistrzo , lige angielska , klubowe mistrzostwa swiata ma na koncie bardzo duzo a messi tez gral dobzre w ubieglym sezonie w tym gra wspaniale a znow ronaldo spadl na laurach ale jak wygra ronaldo to sie nic nie stanie messi bedzie mial wieksza motywacje a jak by wygrl to strach mowic ale moglby rowniez spaczac na laurach jak zza czaso ronaldinho

0

moim zdaniem od pierwszych minut nie zagra messi poniewaz osasuna zapowiadala ostra gre i wejdzie gdzies tak kolo 60 min gry.

moja 11:

valdes , alves , pique , puyol , abidal , toure , keita ,xavi , busquets, iniesta , eto`o

0

oj to bedzie bardzo ciezki dla nas mecz osasuna zagra agresywnie oby nie bylo kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?