10

Jeszcze tego potrzeba i to w grudniu.

0

AS jak miło o Leo :D

0

Brawa dla naszych, świetnie na to zapracowali :)

0

Pamiętam jaki najazd ciągle był na Ter Stegena, zawsze go broniłem i będę nadal, do Bravo też nigdy nic nie miałem, ale jak widać Chilijczyk też popełnia karygodne błędy.

0

Szkoda Claudio, ale cóż sam sobie na ta kartę zapracował, wiedział chyba czym takie zagranie grozi.

0

City na pewno pod wodzą Pepa jeszcze się wzmocni.

0

Iniesta jest niesamowity, wczoraj jak zagrał przy linii bocznej i podał do Neymara to aż mnie ciarki przeszły.

0

Oby Busi odzyskał formę z poprzedniego sezonu, brakuje go w takiej formie.

0

Najwidoczniej kibice mają powód by tak robić, nigdy nie byłem na Camp Nou, ale pojadę, lecz bez powodu na pewno tego nie robią.

0

Oni są zajebiści! :)

0

Oby szybko wrócili są potrzebni drużynie.

14

Umtiti nieźle blokował.

6

To już wiadome od bardzo dawna :)

12

Żeby tak zawsze było dużo heh ;)

9

Mats dziś bronił fenomenalnie, oby tak częściej!

1

Pisałem po południu by strzelił gola i się udało :D

0

Dwóch kluczowych zawodników, źle się stało :/

0

Mathieu wygrał internety.

0

Coś pięknego! :) Drugi mecz na czysto z tyłu :) VeB!

0

Neymar się wkurzył :D

0

Neymar jakie wykonanie ja prd....

0

Dawać Mascherano! :D

0

Karny :D

0

Umtiti dziś wszystko zatrzymuje.

0

Rudy czerwonaaa ;/

7

Mats co dziś robi brawo!!!!!

2

Leooooooo hat-trick !!!!!!!!!!!!!

1

Brawo dla kibiców za wsparcie dla Matsa!

2

Ter Stegen mistrz :)

0

Taaaaaaaak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?