Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zegnaj Alexis... zawsze bedzie moim ulubiencem wsród innych piłkarzy Barcy :( Duzo sukcesów !
3
Alexis dlaczego Ty :( ja prd ... :/
0
No to mamy coś nowego :) zobaczymy jak sobie poradzi :)
2
Argentynaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!
4
Cytuje kogoś z przed chwili : Romero jest cienki jak dupa węza ....
Chyba Ty co napisałes ten komentarz
0
hahahaha
0
Leo :)
0
Romero !
1
no to mamy loterie
0
No to powodzenia w nowym klubie ;)
0
Ale zeby nigdzie nie odchodzil na sezon nawet...
9
Xavi , prosze zostań jeszcze sezon choć.. Ty musisz karierę zakonczyc w Barcelonie , tutaj jest Twoje miejsce !
0
Co z tego ze bedzie kasa , jak zdrowie najwazniejsze..
2
Dani Lepiej bedzie jak odejdziesz , dla Ciebie i dla dobra klubu
0
Temu Panu podziękujęmy.
0
Sporo tych zmian , oby wszystkie na dobre
0
Nie mozemy szastac kasa na prawo i lewo . Trzeba robić wszystko z głowa
1
Alexis jest wart więcej niz 38 mln .
7
Co za głupota :/ Alexis dopiero się rozkręcił .. mógł pokazac wszystko co najlepsze w Barcelonie ...
0
Mam nadzieję że Argentyna poradzi sobie z Holandią a pozniej w finale z Niemcami
0
No co by nie mówić baty dostali od Niemców i tyle..
2
Oby Messi wygrał w końcu MŚ :)
0
Alexis ale mi Cie szkoda ze musisz odejsc.. wolałbym Ciebie zebyś został zamiast Suareza.. no ale cóz nie ja kieruje klubem.
0
8 bramek w takim meczu i na tym etapie .. :D
0
honorowa jest...
0
o ja prd tosz to szok ! hahah
0
hahaha ale beka
0
No zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie z nim . Co by nie mówić , transfer Hummelsa byłby konkretnym wzmocnieniem jesli chodzi o obronę.
1
Wypowiedz Bartomeu z kiedyś :
Alexis: „Otrzymaliśmy propozycje, by Alexis zmienił drużynę. Jest wiele zainteresowanych klubów. To zawodnik, który znajduje się na rynku, ludzie go obserwują, ale my na niego liczymy. ( szczegolne zdanie ) -- """ Zagrał świetny sezon i mamy go w planach na kolejny """", jednak prawdą jest też, że wiele zespołów dzwoni do nas w sprawie jego transferu".
Tak więc Bartomeu , idz Pan w Ch*** z takimi wypowiedziami... :/
2
Ja prd... ale ten zarząd jest głupi, sprzedac takiego zawodnika .. świat piłkarski i jego polityka schodzi na psy .