0

Zegnaj Alexis... zawsze bedzie moim ulubiencem wsród innych piłkarzy Barcy :( Duzo sukcesów !

3

Alexis dlaczego Ty :( ja prd ... :/

0

No to mamy coś nowego :) zobaczymy jak sobie poradzi :)

2

Argentynaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!

4

Cytuje kogoś z przed chwili : Romero jest cienki jak dupa węza ....
Chyba Ty co napisałes ten komentarz

0

hahahaha

0

Leo :)

0

Romero !

1

no to mamy loterie

0

No to powodzenia w nowym klubie ;)

0

Ale zeby nigdzie nie odchodzil na sezon nawet...

9

Xavi , prosze zostań jeszcze sezon choć.. Ty musisz karierę zakonczyc w Barcelonie , tutaj jest Twoje miejsce !

0

Co z tego ze bedzie kasa , jak zdrowie najwazniejsze..

2

Dani Lepiej bedzie jak odejdziesz , dla Ciebie i dla dobra klubu

0

Temu Panu podziękujęmy.

0

Sporo tych zmian , oby wszystkie na dobre

0

Nie mozemy szastac kasa na prawo i lewo . Trzeba robić wszystko z głowa

1

Alexis jest wart więcej niz 38 mln .

7

Co za głupota :/ Alexis dopiero się rozkręcił .. mógł pokazac wszystko co najlepsze w Barcelonie ...

0

Mam nadzieję że Argentyna poradzi sobie z Holandią a pozniej w finale z Niemcami

0

No co by nie mówić baty dostali od Niemców i tyle..

2

Oby Messi wygrał w końcu MŚ :)

0

Alexis ale mi Cie szkoda ze musisz odejsc.. wolałbym Ciebie zebyś został zamiast Suareza.. no ale cóz nie ja kieruje klubem.

0

8 bramek w takim meczu i na tym etapie .. :D

0

honorowa jest...

0

o ja prd tosz to szok ! hahah

0

hahaha ale beka

0

No zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie z nim . Co by nie mówić , transfer Hummelsa byłby konkretnym wzmocnieniem jesli chodzi o obronę.

1

Wypowiedz Bartomeu z kiedyś :
Alexis: „Otrzymaliśmy propozycje, by Alexis zmienił drużynę. Jest wiele zainteresowanych klubów. To zawodnik, który znajduje się na rynku, ludzie go obserwują, ale my na niego liczymy. ( szczegolne zdanie ) -- """ Zagrał świetny sezon i mamy go w planach na kolejny """", jednak prawdą jest też, że wiele zespołów dzwoni do nas w sprawie jego transferu".

Tak więc Bartomeu , idz Pan w Ch*** z takimi wypowiedziami... :/

2

Ja prd... ale ten zarząd jest głupi, sprzedac takiego zawodnika .. świat piłkarski i jego polityka schodzi na psy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?