2

@kkbarca Czy to Dembele?

0

@Kaamilos87 Niestety te jaja są przepiórcze.

0

@Rhaan Ale Ty tego używasz jako argument decydujący. Nie było w Twojej wypowiedzi żadnej większej analizy. Statystyka w kombinacji z bardziej rozbudowaną tezą może mieć sens.

0

Messi by się przydał, żeby wziąć piłkę i przez środek wjechać, przez całe boisko do bramki.

1

@Rhaan Statystyki, to nie wszystko. Na flashscorze oglądasz mecze?

0

Ja u nas nie widzę w ogóle takiej myśli przewodniej. Gdzie piłka będzie, tam będzie, ale nic nie robimy konkretnie. Nikt nawet nie weźmie piłki, żeby dać impuls i ruszyć jakoś z nią.

1

2

Raphinha do wyjebania niestety.

1

Nie ma w ogóle miejsca w środku pola dzisiaj. Może być nieprzyjemnie, jeśli nie trafimy jakiegoś babola.

1

Dembele nie jest po prostu zbyt inteligentny. Raz mu wyszło i aplikuje to do każdej sytuacji rozpoczynając drybling w bezsensownych i ryzykownych miejscach.

1

Dembele razi prądem.

0

Czyli Lewy będzie wchodził w 70. minucie ratować tyłek, a nie, zapomniałem.

1

Nie wiem skąd taka podjarka skokami. Ich zamysł determinuje patologiczne przebiegi zawodów.

0

@Faro Faktycznie najlepsze miejsce do wypoczynku. Każdy trener wygląda jakby miał zaraz umrzeć po swojej kadencji u nas.

0

@Dominx Przyjechał na skład drewna odwiedzić Ronaldo.

0

@HypeR dodatkowe, bo przechodzi przez kieszeń Jordana.

0

Ja bym sprawdził czy tej Sabalence nie wystaje nic spod spódnicy.

1

@michal26 Przegranie tak długiego seta jest przede wszystkim kluczowe. Musiała się wymęczyć przez "grubą".

1

Za mocna Białorusinka, chociaż nie podoba mi się taka dość statyczna gra.

1

@Roobo Nie zauważyłem błędu, chodziło mi o to, że to nie dziennikarstwo xd

0

@Roobo Co sportowe?

1

@Witekk10 Nie, pojutrze.

2

Dobrze, że Kessie strzelał, bo Raphinha by nie trafił w piłkę.

1

Xavi testuje chyba swój skład na paraolimpiadę.

0

Raphinha by się w B klasie odnalazł.

0

Brakuje mi schodzenia Lewego po piłkę. Na początku u nas miał do tego wiele chęci i się to opłacało.

0

Messie wchodzi zamknąć mecz.

0

Najpierw Messi, teraz Gavi ustala skład. Tyrania zawodników w Barcelonie nadal trwa.

0

Kiedy Gavi zrobił kurs trenerski? Coś mnie ominęło?

1

Dembele gra dobrze i to nawet dość stabilnie, czyli kontuzja wkrótce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?