Bartula
Dołączył/a: lipiec 2021
Wrocław
3 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kkbarca Czy to Dembele?
0
@Kaamilos87 Niestety te jaja są przepiórcze.
0
@Rhaan Ale Ty tego używasz jako argument decydujący. Nie było w Twojej wypowiedzi żadnej większej analizy. Statystyka w kombinacji z bardziej rozbudowaną tezą może mieć sens.
0
Messi by się przydał, żeby wziąć piłkę i przez środek wjechać, przez całe boisko do bramki.
1
@Rhaan Statystyki, to nie wszystko. Na flashscorze oglądasz mecze?
0
Ja u nas nie widzę w ogóle takiej myśli przewodniej. Gdzie piłka będzie, tam będzie, ale nic nie robimy konkretnie. Nikt nawet nie weźmie piłki, żeby dać impuls i ruszyć jakoś z nią.
1
No cóż, wybaczcie.
https://zapodaj.net/1cd0d85980531.png.html
2
Raphinha do wyjebania niestety.
1
Nie ma w ogóle miejsca w środku pola dzisiaj. Może być nieprzyjemnie, jeśli nie trafimy jakiegoś babola.
1
Dembele nie jest po prostu zbyt inteligentny. Raz mu wyszło i aplikuje to do każdej sytuacji rozpoczynając drybling w bezsensownych i ryzykownych miejscach.
1
Dembele razi prądem.
0
Czyli Lewy będzie wchodził w 70. minucie ratować tyłek, a nie, zapomniałem.
1
Nie wiem skąd taka podjarka skokami. Ich zamysł determinuje patologiczne przebiegi zawodów.
0
@Faro Faktycznie najlepsze miejsce do wypoczynku. Każdy trener wygląda jakby miał zaraz umrzeć po swojej kadencji u nas.
0
@Dominx Przyjechał na skład drewna odwiedzić Ronaldo.
0
@HypeR dodatkowe, bo przechodzi przez kieszeń Jordana.
0
Ja bym sprawdził czy tej Sabalence nie wystaje nic spod spódnicy.
1
@michal26 Przegranie tak długiego seta jest przede wszystkim kluczowe. Musiała się wymęczyć przez "grubą".
1
Za mocna Białorusinka, chociaż nie podoba mi się taka dość statyczna gra.
1
@Roobo Nie zauważyłem błędu, chodziło mi o to, że to nie dziennikarstwo xd
0
@Roobo Co sportowe?
1
@Witekk10 Nie, pojutrze.
2
Dobrze, że Kessie strzelał, bo Raphinha by nie trafił w piłkę.
1
Xavi testuje chyba swój skład na paraolimpiadę.
0
Raphinha by się w B klasie odnalazł.
0
Brakuje mi schodzenia Lewego po piłkę. Na początku u nas miał do tego wiele chęci i się to opłacało.
0
Messie wchodzi zamknąć mecz.
0
Najpierw Messi, teraz Gavi ustala skład. Tyrania zawodników w Barcelonie nadal trwa.
0
Kiedy Gavi zrobił kurs trenerski? Coś mnie ominęło?
1
Dembele gra dobrze i to nawet dość stabilnie, czyli kontuzja wkrótce.