Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@REM123 Są to piłkarze z drugiej drużyny albo młodzi, którzy nie byli dla klubu obciążeniem finansowym.
Myślę, że tylko w przypadku Firpo można mówić o tym, że "szrot" odszedł. No i może przy Matheusie, chociaż nie wiem czy rozwiązanie kontraktu to wielki sukces :) W przypadku tego gościa nie było dobrego rozwiązania.
0
@Explode Oczywiście, że zmaleje, ponieważ Coutinho będzie formalnie nadal zawodnikiem Barcelony, więc będzie można robić od jego transferu odpisy amortyzacyjne.
3
@jedrek7000 Wszystko fajnie, ale z tego "szrotu" nikt na dobrą sprawę nie odszedł :)
Firpo jest pierwszy.
3
@Mathoue Też go nie rozumiem, ale jego wynagrodzenie jest bardzo niskie, chłop nie robi problemów pozaboiskowych. Taka maskotka w szatni. Jak mu pasuje, to niech zostaje. To będzie ze szkodą dla niego, ale nie dla klubu.
2
@domin1515 Sprzedaż go za 20-30 milionów uniemożliwi uwzględnienie go w odpisach amortyzacyjnych, a zostało jeszcze około 50 milionów. Oznacza to dla klubu stratę rzędu 20-30 milionów euro.
Najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie do angielskiego klubu pokroju Evertonu/Wolverhampton. No i pozostaje liczyć, że tam się sprawdzi. Przez ten rok odpiszemy kilkanaście milionów euro i sprzedamy go za niezłe pieniądze za rok. Jednocześnie nie będziemy musieli płacić Liverpoolowi 20 milionów.
7
@AntekGriezmann Czyli nie chcesz sprzedać Griezmanna, bo jest niewypałem, ale nie aż takim jak inni?
Jeśli jest niewypałem, to powinien odejść.
2
@JohnnyBarca Farmazony. Zaraz powie, że świetnie czuje się w Barcelonie. Dla angielskich klubów nie będzie łakomym kąskiem. Zobaczymy, ale jestem sceptyczny co do jego odejścia.
Manchester United nie - dopiero kupili Sancho, Griezmann jest im niepotrzebny. Liverpool ma Salaha i Shakqiriego. Chelsea ma Havertza i Zyiecha. Mówię oczywiście o podobnych zawodnikach. Lewa noga, dusza dziesiątki. Wszyscy ci czterej piłkarze są podobni do Griezmanna. City również na pozycję Griezmanna ma kilku zawodników. No chyba, że Pep będzie chciał z niego lepić dziewiątkę, ale ciężko mi to sobie wyobrazić. No a do reszty klubów to zakładam, że Griezmann sam nie chciałby odejść.
Zainteresowanie z Premier League to wydmuszka, Włosi są centusiami i w ogóle ten kierunek można z miejsca odrzucić, bo żadnego zainteresowania nie będzie, a jak już to jakieś śmieszne oferty. Pozostaje PSG, ale Griezmann nie będzie chciał tam odejść. No i jest problem.
6
@Pilka_jest_okragla A Griezmann jako LS jest na poziomie sportowym Barcelony? Na pewno nie. On nie jest ostatnim do odejścia, ale pierwszym, bo musimy gwałtownie obniżyć pensje, a on ze wszystkich pobiera największą. No i na nim da się jakoś zarobić.
On i tak raczej nie odejdzie, bo to niby zainteresowanie spełznie na niczym, ale na pewno powinien odejść, jeśli tylko pojawi się w miarę dobra oferta.
No i warto nadmienić, że Griezmann to kolejny piłkarz z mentalnością darmozjada właśnie. Zaraz powie, że świetnie czuje się w Barcelonie i nie chce odchodzić. Na tym się skończy.
24
@icccc Gościu uważaj, bo zaraz po Ciebie przyjdą.
13
Jestem przekonany, że gdyby Bartek rządził jeszcze rok dłużej, to te problemy by go po prostu przerosły i mielibyśmy katastrofę. Jak człowiek, który całą kadencję podwyższał wynagrodzenia miałby je teraz obniżyć. Jedyne co byłby w stanie zrobić, to sprowadzić z Brazylii jakiegoś nowego Douglasa, żeby robił atmosferę. Laporta przybył w ostatniej chwili.
0
@aleksandrowielki Oczywiście. I jakimś dziwnym trafem go wtedy nie zaprezentowała, tylko Tusk to wspomina po 6 latach.
Kiedy PiS ogłosiło 500+, to Ewka najpierw to skrytykowała, a potem stwierdziła, że PO wypłaci pieniądze także za pierwsze dziecko (wtedy program zakładał płatność za drugie, trzecie itd.).
Nie ma tutaj najmniejszego powodu ani przesłanki, żeby wierzyć Donaldowi.
1
@Cochise Oczywiście, że tak. Nie wiem czemu jest takie oburzenie w stosunku do Brazylijczyka.
Przeraża mnie tylko klika wygodnickich, jaka wytworzyła się w szatni. Przecież on mógł odejść na jakieś wypożyczenie, nawet do bardzo słabego klubu. Nie wierzę, że kompletnie nikt by go nie chciał. Jeśli umowa została rozwiązana, to Laporta widział, że Matheus zabiera się do odejścia niemrawo lub wcale. To pokazuje, że samemu piłkarzowi pasowała ta sytuacja. Tak samo kilku innych ananasów, np. Umtiti. Wolą siedzieć na dupie i pobierać ładną pensyjkę w Barcelonie, niż grać i odbudować swoją karierę i pokazać się z dobrej strony. Zero ambicji.
15
@FC1899Barca Fani Tuska i tak powiedzą, że zaorał.
7
@Bogan Piszesz, że mamy potężny problem z pensjami, a jednocześnie chcesz "mimo wszystko" zostawić Griezmanna z największą pensją w zespole na poziomie 36 milionów euro. Tak się niestety nie da. Jeśli wynagrodzenia mają pójść w dół, to on powinien odejść w pierwszej kolejności.
0
@FafitFCB
0
@PatriBarca Niesprzedanie go to o wiele większe ryzyko.
14
@doc Żadna okazja. Kasztan jakich mało.
1
@don'T.R.I.P.e Jasne, klub zerwie z nimi kontrakty, bo Laporta zobaczy jakieś śmichy chichy z Azjatów sprzed 2 lat nagrywane kalkulatorem.
2
@doc Już widzę, jak City sprowadza Griezmanna, kiedy ma kilku piłkarzy podobnych do niego profilowo. Potrzebują bramkostrzelnej dziewiątki, którą Griezmann nie jest.
0
@IbrahimAfellay Nieprawda, z ostatnich lat to Messi był najlepszy w sezonie 18/19.
3
@Gh0st Nie przejmuj się, skoro prosty chłopak z Białegostoku w końcu zdał, to Ty też masz szansę.
12
@Barcakolcz Paweł Kozioł
0
@koziar Których dziennikarzy zaliczymy do dobrych w takim razie?
1
@AmigoBlancos Nie wiem czy warto czy nie warto, ale w kwestii Messiego pieprzy bzdury.
Miłość Messiego do Barcelony jest niepodważalna. Po prostu nie jest aż tak silna, jak Tottiego do Romy czy Maldiniego do Milanu. Jednakże silny związek pomiędzy Messim i Barcą jest oczywisty. Kto tego nie rozumie ten jest durniem. Nie wiem o co mu chodzi, on by chciał, żeby Messi został, nie pobierając żadnej pensji? Leo zgodził się obniżyć zarobki o 50 procent. Biorąc pod uwagę jego wartość piłkarską, to chyba całkiem sporo.
Druga sprawa. Często jest tak, że ktoś silnie upatrzy sobie omawianie jakiegoś jednego aspekty i często drąży dany temat. Z footrollem nie jest inaczej. On np. bardzo często mówi o tym, że piłkarze nie grają dla klubów z miłości, to po prostu pracownicy, którzy pójdą tam, gdzie dostaną lepsze warunki. No i że dzieciaki sobie myślą, że zawodnicy kochają kluby, a im chodzi głównie o pieniądze blablabla. I tak i nie. Osobiście uważam, że w futbolu nie ma aż tylu najemników. Samo zjawisko zostało już przez niego omówione tyle razy, że nie wiem po co do tego wraca.
No i trzecia sprawa. Footroll to gość, który kompletnie nie zna się na plotkach transferowych. Nie zna się na dziennikarzach i nie potrafi rozróżnić dobrych od złych. Wrzuca wszystkie plotki do jednego worka i twierdzi, że dopóki nie zobaczy oficjalki to nie uwierzy.
Osoba, która dobrze zna dziennikarzy i gazety doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że opierając się na najlepszych źródłach Messi zostanie w Barcelonie. Na 100%, w najgorszym wypadku na 90%. Jego stosunek 65-35 jest abstrakcyjny. O nowym kontrakcie Messiego pisał najlepiej zorientowany w temacie Barcelony dziennikarz Achraf Ben Ayad oraz najlepszy ze wszystkich dziennikarzy, Fabrizio Romano.
2
@Jon_Snow Miecz przeznaczenia i Chrzest ognia
3
@doc Interesting XDD
0
@Tomo1989 Alba
Chociaż w sumie nie, bo Alba bez Messiego bardzo traci.
Ciężko powiedzieć.
2
@donleo12 Ciekawe jaka będzie twoja jak przedłuży, a przedłuży na 200%.
0
@Homeopata8989 Całe szczęście, tragiczny trener.
0
@Mixtape @Rewolucja123