2

@BARCA1899Messi a teraz po ponad miesiącu jednak twierdzą, że są słabi, żeby liga się już kończyła i, że w ogóle żebyśmy zabierali te mistrzostwo, klasyk XD

3

@blakkudium nie gra ani minuty to chociaż w takim aspekcie chciał byc trochę ważny dla drużyny brazylijski talencior.

22

Lechu z Labogą pójdą do hotelu to sobie razem wzajemnie poprawią humorek, jednostronni hipokryci.

6

No i ch*j, biali znowu swoje najcięższe działa wytoczą w nas w postaci przynajmniej tygodniowego pier*olenia o "Lidze Negreiry", bo sędzia w ich meczu nie osrał przed nimi majtek XD

8

Ale ten łysy Lechu Olłowski to idiota i to i tak łagodna forma do tego co on pier*oli, dupa pękła pięknie tam.

6

Pięknie, Olłowski twierdzi, że przerasta mecz sędziego, no wiadomo jak dwie czerwone kartki prześcieradła dostają i do tego w pi*de no to nagle przerasta, jakby jakiegoś karnego z kapelusza wyciągnął dla białych to inna mowa byłaby XD

3

Znowu doświadczamy cykl Ferrana Torresa.

1

@LukaszFan lubię odklejki Flicka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@AmigoBlancos no widzisz jakich masz upośledzonych kolegów.

3

@Rafalloxfcb Eric.

4

Ferran już nie pierwszy raz pokazał, że on jest dobry w roli JOKERA, a nie od pierwszej minuty.

3

Raphinha ma bardzo dużą skuteczność w rzutach karnych, nie rozumiem czemu nie ma zmiany w hierarchii strzelających...

10

Ale, że Cesc Fabregas znowu na fałszywej 9, ja pier*ole.

8

Nie ma to jak oglądac meczyk swojej drużyny i tylko czekać jak się noga powinie, któremuś Z NASZYCH graczy i szybko napierd*lać smutki i żale na La Rambli.

6

A to jak Bernal nie grał to nie było płaczu, że Flick go tylko na 5/10 minut wpuszcza? A jak dostaje szansę od pierwszej minuty i popełnia błąd to już wyje*any do bazy, to jest małolat po jednej z najcięższych kontuzji jaka może się przytrafić.

5

Wszystko wszystkim, ale niektórzy tutaj to gorsi hipokryci niż prześcieradła.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale Ferran zaciera rączki aby jakiegoś babolka na pustą z Alaves zapier*olić światowej klasy napadzior.

1

@mekston spokojnie i oni nie będą mieli problemu, aby wjeżdżać na pełnej ku*wie w naszą defensywę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Z taką obroną to my możemy męczyć co najwyżej bułe w barażach z jakimś Karabachem, żenada w ch*j, po odejściu Inigo z meczu na mecz w defensywie grają coraz gorzej, żadnej poprawy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Typowy Araujo, zesrał się w majtki w meczu o stawkę, z Mallorcą czy Realem Oviedo może udawać lidera defensywy, ale z takimi rywalami ława i się dziwię, że Flick dał się na niego dzisiaj nabrać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ktos ku*wa zdziwiony, ten urugwajski łeb nadaje się na jakieś Oviedo, nigdy się nie zmieni w meczach o stawkę, nigdy.

9

Ja tylko przypomnę, że wróciliśmy na swój stadion, nasi czołowi zawodnicy wracają do gry po kontuzjach, hipokryci z Madrytu już czują nasz oddech, obracamy karty.

Dobrej nocy Culés!

3

Niesprawiedliwy wynik, w 99 minucie powinien być jeszcze karny dla Realu z kapelusza, wtedy byłoby sprawiedliwie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?