BarcaaaGool
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja się wybieram :)
61
nie przekroczy !
dlaczego ? bo mając duża przewage punktowa i pewne mistrzostwo będziemy odpuszczać mecze kosztem półfinałów LM, i jakies starty punktowe napewno się trafią :)
0
Dobrze, na chłodno, po obejrzeniu meczu po raz drugi.
Jeżeli chodzi o samą grę to Arsenal postawił dość trudne warunki, szczególnie skrzydła wyglądały mocniej niż większość z nas przypuszczała, Sanchez z Bellerinem w I połowie wyglądali znacznie lepiej niz w Barcelonie.
W środku pola Rakitic słabo wszedł w mecz, kilka prostych strat, dlatego ten początek nie wyglądał zbyt obiecująco. Zauważylem tez problemy przy grze ciałem naszych obrońców ( tak wiem, warunki fizyczne, bla bla bla) , ale większośc pojedynków stykowych kończyło się piłką dla Arsenalu. Z pozytywów oczywiscie przejęcie pełnej kontroli w 30 min, Messi nieźle ( nie patrze tu na bramki), Iniesta w formie z Busquetsem jak wiadomo zdominowali środek, Neymar pozytywnie chociaz Bellerin postawił mu trudne warunki. Alves jak to Alves, w przodzie na plus , w defensywie "in minus".
Ter Stegen- kocur w bramce ! U Suareza martwią te nie wykorzystane sytuacje, i czasem mało racjonalne zagrania w sytuacjach gdzie mozna konczyc to MSN podaje między sobą..
Alba- oddzielny akapit. Wstyd,po prostu wstyd za tego zawodnika, ile razy musi się osmieszyc, zeby te symulki wyszły mu z głowy, na taki klub jak Barca takie zachowanie jest po prostu niedopuszczalne, nie wiem czy ludzie od wizerunku mu tego nie wytłumaczyli, czy po prostu Alba nie mysli w tej chwili, ale staje się to załosne.
Podsumowując, brawo Barca, awans w kieszeni, passa podtrzymana, chociaz wiadomo ze nic nie trwa wiecznie i ewentualną porażke chciałbym zobaczyc w najbliszym czasie , a nie decydujacych pojedynkach w kwietniu lub maju !