Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Powtórka przekrętu w canal + sport 2
1
Girona prowadzi 5:1 i ciągle pressing
0
@sevs no ciekawe co szejkowie z city zrobią czy będą inwestować w klub
0
Ale Girona się bawi
6
Co to za reklamy w trakcie meczu hah
0
@sevs a w Gironie nie mogą ? Mogą wygrać ligę , puchar króla a za rok pograć w LM/LE lepiej tu grać niż w jakimś żenującym Man united
2
@escarabajo wygrali LE i ciągle mają problemy finansowe tebas top
0
@bartekvisca ale żeby byli w takim samym składzie i trenerem
0
Mam nadzieję że nie rozkupia tej Girony po sezonie bo chciałbym ich zobaczyć w LM
0
Ten savino dobrze chodzi na lewej stronie przydałby się w Barcelonie
2
Ale kolejka w la lidze
8
Dovbyk liderem strzelców
1
1:1 Girona szykuje się kolejne meczycho
1
Ale kontra poszła
1
Pięknie to pograli 3-2 !!!!
2
Co jak co ale dobry mecz do oglądania
0
Xavi zdjął lewego co się dzieje
1
Jeszcze ten madryciak strzela jprdle
2
Były prawidłowe bo wygrali a tak to by był płacz
0
@Cule2013 to jest tylko pie.lenie madryciakow nic nie udowodniono a niedługo minie rok
3
Yamal co gra dziś luo
1
Gooooooool !.!!
0
Lepiej trochę to wygląda jest więcej ruchu
1
Ładnie Yamal poszedł
0
@Cule2013 real ma więcej za uszami tylko wszystko jest tuszowane ale kiedyś napewno to wyjdzie
0
W tym sezonie real ma wygrać ligę tak postanowione bylo przed sezonem
0
I zaraz zakończy mecz bo real strzelił
14
Brawo sędzia za zdobycie 3 pkt dla realu
0
Jeszcze przedłuży haha
0
@Encore A do Barcy Mbappe i gitara ;s