0

@FcPortoFan1999 widze znasz temat ale metoda na tu i teraz zazwyczaj nie wytrzymuje 4 lat i potem szok bo ciężko wrócić do ekstraklapy ale zresztą po co co gadać o tej lidze słowacko-słoweńskiej xd

0

@Coutinho007 pisze zupelnie o innych meczach i nie pamiętam meczów z 14 roku , jedynie 0-3 u siebie i 1-0 rewanz jako wyniki i np Lallane chodzilo mi o ostatnie mecze w 18 r , 21, 22 , 23

1

@Adran360 on che sie do usa przedostac jako nielegal

0

@Eto'o9 R10 oni udają że o złym sędziowaniu na ich korześć nie mają pojęcia , starają się utrzymywać że tego nigdy nie było taka zbiorowa ściema w myśl zasady może coś społeczeństwu wmówimy a w swoich szeregach o wałkach nikt się nie wychyla żeby nie siać fermentu xd to niemal sekta

0

@kanver_ jak jest w cyklu treningowym to nic dziwnego xd

0

@Azazel_Pazuzu oktagonie ? W jakim sensie

0

@Coutinho007 bez kitu xd ale skoro pokazywał coś w Ajaxie moze odpalić w Betisie

0

W ostatnich 11 meczach w lidze zdobyliśmy 15 pkt

0

@FcPortoFan1999 chcialbym zeby takie kluby graly Polakami a na odwrót

0

@Coutinho007 to jeden mecz pechowy ok a reszta ?

0

@Encore ja myśle ze Ci trenerzy warci są tych pilkarzy

0

A Solskjera pogonili bo mialo byc lepiej np dziękj cyrkowcy z Portugali

0

@Coutinho007 ja nienawidze Liverpoolu za to że Realowi sie tak dawal , dwa razy w finale i dwa razy w fazie pucharowej plus nasze arcydzieło 0-4

0

@FcPortoFan1999 kibic Radomia ?

0

Amorim 0-2 czy co portugalskie jest przereklamowane ?

0

@FcPortoFan1999 tez tam bym przypuszczal

0

@tadzik447 tez ich nigdy jakos nie lubilem ale troche szkoda

0

@FcPortoFan1999 Radomiak niech leci po co taka drużyna w ekstraklasie

0

@michal26 a moze atakują bez rozmyslu stąd taka obrona

0

Które miejsce zajmie na koniec United ?

1

@Kapitan hawk czasem i jasnowidz cos przewidzi.Zazdro chwaliposta xd

2

Takie 1-0 przy 0-1 Realu to ja lubie

0

@Pedri16Future za co lubisz City i nienawidzisz MU ?

0

@UriBoyka to bylo Alaves :)) ja nic nie rozumiem amiętam poza paroma akcjami i pytanjem jak gra "te" Alves. , tak Alves :) coś jak Atlanta I Atalanta

0

@Tigermaus mi kupon nie wszedl ale na Real nie postawilem chociaz na pierwsz mysl bralem ich na pewniak ale cos mi pyklo ze z Valladolidem grali juz jakos sennie to nie zagralem xd

0

@Aragorn33 jestesmy w takim momencie ze nawet przeciwnikom Realu jak nalezy sie czerwo to i tak mowimy ze nie zeby bylo choc troche sprawiedliwie bo tyle razy los sprzyjal Realowi , no ile to sam los

0

@escarabajo po Polsku to piątek xd

0

Kto pamięta Javiego Moreno w Alaves kontra Liverpool w finale pucharu uefa 2001 i wynik 5-4 ?

0

Jeżeli farcisz jeden sezon , farcisz dwa sezony , farcisz siedem sezonów aż Twój styl wreszcie obróci się przeciwko Tobie

1

Ćwiąkała smutny w głosie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?