0

Vamos Barca po zwycięstwo!!

0

Przykro :(

1

A umiesz czytać?

0

No to jak jubileusz to trzeba go uczcić :)

1

No to już dwie :D

1

Neymar bo poprostu lepszy :)

0

No to Andy mamy coś wspólnego! :D

1

Jak ja nie lubię ojca Neymara...

15

E tam zmiana Suareza była dobra, facet nir może grać w każdym meczu po 90 minut zwłaszcza przy takim kalendarzu, a Neymar ostatnio odpoczywał

0

Poprostu najlepszy! Życze mu kolejnych 400 bramek :))

2

Haha Napisałam w którymś z komentarzy że będzie 3:1 z PSG i 2:0 z Valencią :D Wróżbitka Maciejka normalnie

0

Messi irytuje..

0

Leo coś ostatnio nie może strzelić..

0

GOOOLLLLL SUAREZ!!

0

Pique z Sashą i Milanem ))

0

Ciekawy skład mam nadzieje że to zmysł i geniusz Lucho :D

0

Niech najlepiej wszystkich sprzedadzą, nasz crack Douglas przecież nam wystarczy

0

Nie zgadzam się z niektórymi kwestiami..

0

Haha Lucho mistrz ciętej riposty :D

11

Fajnie że między naszym trio jest taka chemia aż sama mordka sie cieszy :)))

0

Dobrze że nic poważnego mu nie jest, od razu przypomniała mi się kontuzja Neymara z mundialu i mimo że może nie jest w wysokiej formie to potrzebujemy go na najważniejszą część sezonu.

1

Pierwszy mem wygrał internety :D

0

Jezu jak pięknie :)))

4

Haha genialne :D

0

Jeszcze tylko godzina i troche, wytrzymamy :D

0

Haha ty tak na serio?

0

Geniusz i tyle :))

15

Mascherano w składzie jak Mathieu jest w życiowej formie i Iniesta grający chyba za nazwisko i zasługi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?