Barca1110
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vamos Barca po zwycięstwo!!
0
Przykro :(
1
A umiesz czytać?
0
No to jak jubileusz to trzeba go uczcić :)
1
No to już dwie :D
1
Neymar bo poprostu lepszy :)
0
No to Andy mamy coś wspólnego! :D
1
Jak ja nie lubię ojca Neymara...
15
E tam zmiana Suareza była dobra, facet nir może grać w każdym meczu po 90 minut zwłaszcza przy takim kalendarzu, a Neymar ostatnio odpoczywał
0
Poprostu najlepszy! Życze mu kolejnych 400 bramek :))
2
Haha Napisałam w którymś z komentarzy że będzie 3:1 z PSG i 2:0 z Valencią :D Wróżbitka Maciejka normalnie
0
Messi irytuje..
0
Leo coś ostatnio nie może strzelić..
0
GOOOLLLLL SUAREZ!!
0
Pique z Sashą i Milanem ))
2
http://fangol.pl/view/95475/szalony-pisk-luisa-suareza
0
Ciekawy skład mam nadzieje że to zmysł i geniusz Lucho :D
0
Niech najlepiej wszystkich sprzedadzą, nasz crack Douglas przecież nam wystarczy
0
Nie zgadzam się z niektórymi kwestiami..
0
Haha Lucho mistrz ciętej riposty :D
11
Fajnie że między naszym trio jest taka chemia aż sama mordka sie cieszy :)))
0
Dobrze że nic poważnego mu nie jest, od razu przypomniała mi się kontuzja Neymara z mundialu i mimo że może nie jest w wysokiej formie to potrzebujemy go na najważniejszą część sezonu.
0
http://m.fangol.pl/view/95173/kolejny-klub-chce-douglasa
1
Pierwszy mem wygrał internety :D
0
Jezu jak pięknie :)))
4
Haha genialne :D
0
Jeszcze tylko godzina i troche, wytrzymamy :D
0
Haha ty tak na serio?
0
Geniusz i tyle :))
15
Mascherano w składzie jak Mathieu jest w życiowej formie i Iniesta grający chyba za nazwisko i zasługi..