Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo Czyli zostaje na kolejny sezon :D
0
@bialagora Karny? XD Prędzej nakładka.
0
To jest Barca!! Vamos!!
0
Jak w fifie Ty atakujesz, a rywal dostaje karnego...
1
@BartqRKO Fernando Torres
1
@adi7adi8 I pomyśleć, że kiedyś przeciwko niemu grałem, gdy jeszcze chodził do szkoły :D
1
@Mario96w Do tego wybił Dziki gon :D
1
@msmsms Myślę że dzięki mutacjom, jak i samej magii Geralt mógłby go zniszczyć.
0
@ParlesCuyol5 A Madryt z nimi przegrał ;)
0
Tu chyba niektórzy narzekają dla zasady..
0
@budel17 Drużyna Tottenhamu, ma bardziej kompletny skład na ten moment;)
3
@Sulimo Tylko on jeszcze stawiał opór..
0
@Kamiloza91 Czuję dokładnie to samo...
0
@Senyer Tylko jest mały problem, że rewanż gramy u nich.
0
Może po tym meczu, przyśpieszą wybory :D
0
@norbercik2006visca Niestety Bartek zrobił z Nas to pośmiewisko i ludzie odpowiedzialni za transfery.
36
Puig cały mecz rozegrał. Trzeba to odnotować :D
1
0
@rocky5 Czy to nie jest właśnie dziwne, że taki klub jak Barca nie ma pieniędzy na czarną godzinę..
0
@Lucassito Choćby tego Depya, z pewnością dałby więcej niż Nasz Duńczyk. To jest przykre, że nasza 9 nawet nie jest gwarancją bramek, o ile 9 można go nazwać..
2
A no co komu transfery, a na co komu 9.. Lepiej się modlić by kolejny piłkarz nie dostał kontuzji.
1
Czy co mecz musimy odrabiać wynik...
0
@KmN Perezowi chyba coś się nie spodobało w tym meczu :D
0
Dobra robota! 3 punkty Nasze. VeB!
1
Ahhh ten Busquets, ileż można..
0
@Bisz Messi z małej litery... Popraw to szybko :D
8
@Maciux7 Zamiast się cieszyć tym, że Antek gra coraz lepiej, to nie lepiej ponarzekać...
1
@Katalonbar Recepta- myślę, że między innymi strzały z daleka, albo Madryckie wrzutki. A często bywa tak, jak właśnie napisałeś.
0
@stone80 Nie bierz, moich słów aż tak dosłownie. Miałem na myśli głównie to, że przy bramce na 2-1 oraz 2-2 ,okazały się kluczowe podania Leo.
9
@Granto Gdyby nie Messi, to dogrywki by nie było.