Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Być może. Chociaż wątpię, że Flick by takie coś tolerował.
0
Gdyby Vinicius grał dla Barcy, to myślicie, że dalej by miał takie zachowanie? ;)
1
@mekston To swoją drogą, gdyby Barca była zarządzana w inny sposób za czasów Leo, to myślę, że na spokojnie miałby ich 10 :)
1
@Romario87 To jakbyś wszedł do psychiatryka i szukał ludzi "normalnych", ciężka misja :D
2
@Comfortable_ Cóż zazwyczaj tak bywa, że jak Leo coś wygrywa, to oczywiście musi być niezasłużenie :D
1
@mekston W końcu też chciał dać szansę innym :D
1
@Klejnot_Nilu A w Copa America rozumiem Dibu nic nie pokazał?
0
@saviol54 To, że Barca miała problem z tworzeniem akcji, nie oznacza, że Nas gnietli xdd Takie słowo co najwyżej można użyć na temat Barcy co zrobiła z Realem w 2 połowie :)
0
@saviol54 Gnietli? W którym momencie, no chyba, że miałeś na myśli w ilości spalonych :)
0
@ojWojtek To powiedz mi czemu Vinicius nie dostał kartki za protesty w stronę sędziego? Czemu Bellingham nie dostał żółtej? Czy nawet Vasquez za faul, gdzie piłkarze Barcy jednak dostawali :)
0
@damian16161212 To znaczy, że jesteś Cules :) Nie tzw sezonowka ;)
3
Pieprzona hipokryzja tego klubu, nowe nie znałem xdd
1
Mam wrażenie, że Flick wiedział jak szybcy są Vinicius czy Mbappe i uznał, że łapanie ich na spalonych będzie dobrym ruchem i wyszło wręcz idealne :D
0
@ojWojtek Popatrz ile kartek darował piłkarzom Realu ;) Barca dobrą robotę zrobiła w obronie, że Real co jedynie mógł to palić swoje akcje :)
3
A tak ludzie się śmiali z Xaviego i jego śmiesznych wymówek.
0
@ojWojtek Ale wiesz, że gdyby sędzia miał większe "jaja" to Vinicius choćby nie dokończył tego meczu przez swoje zachowanie, nie mówiąc już o innych zawodnikach Realu, więc po co te śmieszne gdybanie xdd
1
Jednak Real nie taki straszny jak go malowano na początku sezonu, że Barca przez długi czas z nimi nic nie ugra :)
0
A tu bez kartki xddd
0
Pena dziś szacun ogromny.
1
Teraz już rozumiem czemu Bayern Flicka wszystko zgarnął.
0
Ja rozumiem, że rasizm nie pozwala na czerwoną kartkę.
0
@Piotr,1985 Generalnie, nie są ;)
0
@Luciferrrro Widać jak mecz oglądasz ;)
0
@Traba727 Yamal też powinien w sumie .
0
@Piotr,1985 Pod względem spalonych to na pewno.
2
@Adran360 W końcu należycie przygotowane boisko treningowe Barcy :D
3
Miał być tryb pierwszoosobowy Gota, a jest trzecioosobowy :D
3
To dziś będzie można wcielić się w Leo dzięki kamerce?
29
9 pieprzonych lat na to czekałem, coś pięknego. Vamos Barca
0
@JohnnySilverhand A ja ufam trenerowi i Flick najwidoczniej uważa, że przyjdzie czas na Wojtka.