0

@FcPortoFan1999 Być może. Chociaż wątpię, że Flick by takie coś tolerował.

0

Gdyby Vinicius grał dla Barcy, to myślicie, że dalej by miał takie zachowanie? ;)

1

@mekston To swoją drogą, gdyby Barca była zarządzana w inny sposób za czasów Leo, to myślę, że na spokojnie miałby ich 10 :)

1

@Romario87 To jakbyś wszedł do psychiatryka i szukał ludzi "normalnych", ciężka misja :D

2

@Comfortable_ Cóż zazwyczaj tak bywa, że jak Leo coś wygrywa, to oczywiście musi być niezasłużenie :D

1

@mekston W końcu też chciał dać szansę innym :D

1

@Klejnot_Nilu A w Copa America rozumiem Dibu nic nie pokazał?

0

@saviol54 To, że Barca miała problem z tworzeniem akcji, nie oznacza, że Nas gnietli xdd Takie słowo co najwyżej można użyć na temat Barcy co zrobiła z Realem w 2 połowie :)

0

@saviol54 Gnietli? W którym momencie, no chyba, że miałeś na myśli w ilości spalonych :)

0

@ojWojtek To powiedz mi czemu Vinicius nie dostał kartki za protesty w stronę sędziego? Czemu Bellingham nie dostał żółtej? Czy nawet Vasquez za faul, gdzie piłkarze Barcy jednak dostawali :)

0

@damian16161212 To znaczy, że jesteś Cules :) Nie tzw sezonowka ;)

3

Pieprzona hipokryzja tego klubu, nowe nie znałem xdd

1

Mam wrażenie, że Flick wiedział jak szybcy są Vinicius czy Mbappe i uznał, że łapanie ich na spalonych będzie dobrym ruchem i wyszło wręcz idealne :D

0

@ojWojtek Popatrz ile kartek darował piłkarzom Realu ;) Barca dobrą robotę zrobiła w obronie, że Real co jedynie mógł to palić swoje akcje :)

3

A tak ludzie się śmiali z Xaviego i jego śmiesznych wymówek.

0

@ojWojtek Ale wiesz, że gdyby sędzia miał większe "jaja" to Vinicius choćby nie dokończył tego meczu przez swoje zachowanie, nie mówiąc już o innych zawodnikach Realu, więc po co te śmieszne gdybanie xdd

1

Jednak Real nie taki straszny jak go malowano na początku sezonu, że Barca przez długi czas z nimi nic nie ugra :)

0

A tu bez kartki xddd

0

Pena dziś szacun ogromny.

1

Teraz już rozumiem czemu Bayern Flicka wszystko zgarnął.

0

Ja rozumiem, że rasizm nie pozwala na czerwoną kartkę.

0

@Piotr,1985 Generalnie, nie są ;)

0

@Luciferrrro Widać jak mecz oglądasz ;)

0

@Traba727 Yamal też powinien w sumie .

0

@Piotr,1985 Pod względem spalonych to na pewno.

2

@Adran360 W końcu należycie przygotowane boisko treningowe Barcy :D

3

Miał być tryb pierwszoosobowy Gota, a jest trzecioosobowy :D

3

To dziś będzie można wcielić się w Leo dzięki kamerce?

29

9 pieprzonych lat na to czekałem, coś pięknego. Vamos Barca

0

@JohnnySilverhand A ja ufam trenerowi i Flick najwidoczniej uważa, że przyjdzie czas na Wojtka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?