3

Niestety Flixbus nie dojechał.
Żal, że mając 3:2 na kilka minut przed finałem nie potrafimy postawić autobusu i narażamy się na kontry wiedząc jak Inter gra.
Szkoda, ale brawo za charakter po dwóch ciosach.

0

@Fake69 To jak jak z "facofcami" od budowy domów.
W poniedziałek murują fundamenty a za tydzień stawiają mury.
Później płacz, że ściany po roku popękały.

1

Przecież te ciołki nie wygrają z Celtą.
Borja im to udowodni.

1

Nie mogę patrzeć na ten niemiecki czołg.
Nic tylko faule

13

Bandyckie przescieradła, bandyckie komitety sędziów.
Żalosne, oby Arsenal jutro popsuł im humory.

0

@PJ777 i wyleciał ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?