Bambus222
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Bytom
4 obserwujących
17 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no widzę że nad morzem też jakiś nożownik,co ci ludzie mają z głowami,nagle się pojawili jak grzyby po deszczu
Zaatakował kobietę biegającą wzdłuż wisły,na szczęście udało jej się wyrwać i uciec
0
hahah padłem xDDD
0
remis lub Lech :)
0
Cracovia XDDDDD
to było pewne hah grając przeciw 10 xD
0
może,ale wolę Liverpool i United :)
No na pewno z większą historią niż Beniaminek który od razu ma wicemistrza i gra w LM.
0
no tak ale właśnie chelsea i City nigdy nie lubiłem,tak samo jak PSG :) kto by u nich nie trenował,nie grał nie zmienie zdania ;)
Leicester z tego co słyszałem chińczycy mieli ;)
City przegrywało z Groclinem o puchary,grali w 2 lidze,,szejki akurat u nich dużo zmienili,fakt że teraz lepiej tą kasą zarządzają niż na początku
2
i znowu szejki zgarną mistrza.co za czasy
0
Ferguson wróc i ogarnij ten burdel bo już gorączki dostaje xd
0
nie United co wy robicie do cholery,Macie zdobyć Mistrza !
1
nie wierzę w to co widzę,Cracovia znów prowadzi,czyżby Probierz w końcu naoliwił tą maszynę :D
0
zrozumiał bym to gdyby powiedział to tak :
Lepiej zremisować 10 meczy,niż wygrać 5 z ogorkami a przegrać 5 z bezpośrednimi rywala do mistrza :D...no ale tak czy inaczej Poleciał :D
0
no byle nie w 1/2 patrzac na historie :)
0
Watford nie dał rady,to teraz liczę na Burnley :D ..choć tu są bardzo małe szanse na sensacje xd
1
ależ mi się podobają te trybuny w Anglii,od razu można po golu trenera nosić na rękach :D
0
the bus trafia...ale żal
1
każdy ma swój gust :D
1
no i oby tak dalej :)
2
jak w ręcznej XD,może Messi i Ronaldo nie będą musieli o mundial bić się do ostatniej kolejki xDD
0
Wisła,Lech remis,wygrana Napoli,Odra,Chojniczanka :)
0
oj nie wiem,ja to cisne w klasyka fm 08 z patchem na ten sezon xDD
0
wolę dawać że piłkarz strzeli,wczoraj trafiłem że Angulo i świerczok trafią,szkoda że montpellier nie zremisowało xD
0
pewnie gdzieś w połowie stycznia,jeszcze zanim się bedzie zgrywał oh,coś czuję że to i tak dla niego sezon stracony będzie
0
nie wiem czy dobrze patrze,ale taki Bordeux 90mln euro :)
1
a co kupujesz :D taką legię może za 30mln euro :D bo francji to chyba ciężko znaleść informacje xd
0
eh wszędzie ci nożownicy...co za czasy
1
ale ich tam Gerard na skrzydle rozbuja,oczywiście liczę na gole Leo i Own Gola :) może i Paulinho coś dołoży
1
albo tv6 o 18:15 :D
0
szczerze nie,napewno nie z taką grą kilku graczy i brakiem zmienników,ale może mnie mega zaskoczą
0
to co oni grają to jest dramat,żeby tylko nie spadli z taką grą
0
ależ gol Korony :D