0

no widzę że nad morzem też jakiś nożownik,co ci ludzie mają z głowami,nagle się pojawili jak grzyby po deszczu
Zaatakował kobietę biegającą wzdłuż wisły,na szczęście udało jej się wyrwać i uciec

0

hahah padłem xDDD

0

remis lub Lech :)

0

Cracovia XDDDDD
to było pewne hah grając przeciw 10 xD

0

może,ale wolę Liverpool i United :)

No na pewno z większą historią niż Beniaminek który od razu ma wicemistrza i gra w LM.

0

no tak ale właśnie chelsea i City nigdy nie lubiłem,tak samo jak PSG :) kto by u nich nie trenował,nie grał nie zmienie zdania ;)

Leicester z tego co słyszałem chińczycy mieli ;)

City przegrywało z Groclinem o puchary,grali w 2 lidze,,szejki akurat u nich dużo zmienili,fakt że teraz lepiej tą kasą zarządzają niż na początku


2

i znowu szejki zgarną mistrza.co za czasy

0

Ferguson wróc i ogarnij ten burdel bo już gorączki dostaje xd

0

nie United co wy robicie do cholery,Macie zdobyć Mistrza !

1

nie wierzę w to co widzę,Cracovia znów prowadzi,czyżby Probierz w końcu naoliwił tą maszynę :D

0

zrozumiał bym to gdyby powiedział to tak :

Lepiej zremisować 10 meczy,niż wygrać 5 z ogorkami a przegrać 5 z bezpośrednimi rywala do mistrza :D...no ale tak czy inaczej Poleciał :D

0

no byle nie w 1/2 patrzac na historie :)

0

Watford nie dał rady,to teraz liczę na Burnley :D ..choć tu są bardzo małe szanse na sensacje xd

1

ależ mi się podobają te trybuny w Anglii,od razu można po golu trenera nosić na rękach :D

0

the bus trafia...ale żal

1

każdy ma swój gust :D

1

no i oby tak dalej :)

2

jak w ręcznej XD,może Messi i Ronaldo nie będą musieli o mundial bić się do ostatniej kolejki xDD

0

Wisła,Lech remis,wygrana Napoli,Odra,Chojniczanka :)

0

oj nie wiem,ja to cisne w klasyka fm 08 z patchem na ten sezon xDD

0

wolę dawać że piłkarz strzeli,wczoraj trafiłem że Angulo i świerczok trafią,szkoda że montpellier nie zremisowało xD

0

pewnie gdzieś w połowie stycznia,jeszcze zanim się bedzie zgrywał oh,coś czuję że to i tak dla niego sezon stracony będzie

0

nie wiem czy dobrze patrze,ale taki Bordeux 90mln euro :)

1

a co kupujesz :D taką legię może za 30mln euro :D bo francji to chyba ciężko znaleść informacje xd

0

eh wszędzie ci nożownicy...co za czasy

1

ale ich tam Gerard na skrzydle rozbuja,oczywiście liczę na gole Leo i Own Gola :) może i Paulinho coś dołoży

1

albo tv6 o 18:15 :D

0

szczerze nie,napewno nie z taką grą kilku graczy i brakiem zmienników,ale może mnie mega zaskoczą

0

to co oni grają to jest dramat,żeby tylko nie spadli z taką grą

0

ależ gol Korony :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?