2

@ikar34 tylko zobacz ile ten Arsenal wydaje co okienko a ile my, tam z kaprysu pójdzie 100mln w okienko

1

@blakkudium Raphinha wróci na dobre to będzie lepiej w obronie bo nie będzie tyle piłek przechodzić przez słaby pressing z przodu.
Dalej mam nadzieję że przyjdzie tych dwóch ŚO latem np. Schlotterbeck i Guehi (ten drugi luźny przykład) żebyśmy mieli tych czterech obrońców (Araujo nie ma jak sie pozbyć to niech chociaż konkurencja jest mocna). Do tego wykup Rashforda i tyle musi starczyć, no nawet i tak byłoby to okienko 10/10 w naszej sytuacji.
Imo powinien zacząć grac więcej Casado i Bernal żeby łapać rytmu bo De Jong w sytuacji bez Pedriego albo kiedy mecz nie idzie po naszej myśli jest poprostu beznadziejny

1

@JimMorrisonFCB ważne że strzela i wnosi doświadczenie, kot w worku nic nie gwarantuje a kosztuje

1

@blakkudium 30mln będzie, na ten moment spuścił z tonu, może też znowu sie podnieść ale musiałoby to być znaczące.
Jakbyśmy byli w sytuacji jak kluby z PL to byśmy go kupili i wypożyczyli ale trudno, trzeba kalkulować

1

@blakkudium realne opcje jakie zostają to koty w worku (Eyong, Asllani) albo Lewy na jeszcze rok. Wolę zostawić Lewego na rok i zrobic dwa transfery do obrony osobiście i za rok zobaczyć jaki będzie rynek ,,9"

0

2

Jak nie idzie to nie idzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@blakkudium akurat jego to Deco do samego końca chciał wypchnąć i teraz wyszło że miał rację

3

@blakkudium Schlotterbeck potrzebny na wczoraj

0

@PatrykBarca odniosłem się do sytuacji PSG z poprzedniego sezonu a nie z tego

0

@Seledynowy tylko Balde z obrony wczoraj na plus, reszta bez komentarza

3

@Messibestplayerintheworld co sezon im pomagają to już trzeba to wkleić w kalkulację, mogę też napisać że przy lepszej skuteczności byśmy ich ograli ale trudno.
Baraże nam mocno utrudnia i tu Flick musi sie ogarnac i częściej rotowac, co się np. taki Bardghij zaczął rozkręcać to wogóle prawie nie gra a Yamal gra wszystko bez względu na wynik

10

Ja tak tylko przypomnę że PSG było w bardzo podobnej sytuacji co my teraz rok temu i ledwo sie na baraże załapali a resztę historii znamy. Walka o trofea dopiero sie zacznie i dalej możemy wrócić do formy, w lidze tylko punkt straty biorąc pod uwagę nasza gre to dobry rezultat na ten moment.
Flick ma wnioski do wyciągnięcia a dyrekcja niech już planuje letnie okienko bo trzeba uzupełnić niektóre pozycje

1

@FcPortoFan1999 no Laporta lepszy nie jest pod tym względem ale beton robi swoje

1

@Faro i ten Christensen co dopiero wszedł, nie miał siły xd. De Jong to już norma

0

@FcPortoFan1999 Ciria podobnie jak Termes jest bez szans ale ma normalnie startować. Beton wybierze między Laportą a Fontem ale bedzie dużym zaskoczeniem jeśli Laporta to przegra, nawet Font powiedział że najpewniej tego nie wygra

2

@SkN baraże to raczej tak czy siak będą, ich brak to musiałaby sie stać katastrofa ale dwa mecze wiecej nam utrudnia zmagania

1

@ali3gator nie stac nas

21

Każdy poważniejszy mecz w tym sezonie przewaliliśmy, jedynie z Newcastle nas indywidualnie Rashford wyratował i gdyby nie to to teraz mielibyśmy mocno nieciekawą sytuacje w LM. Staram sie myśleć optymistycznie bo tak naprawdę dopiero niedługo sie zacznie maraton o trofea i z niczego nie odpadliśmy. Ale na ten moment dobrze to poprostu nie wygląda. Flick też ma sporo do przemyślenia bo bez winy tu nie jest

2

Brak słów poprostu

0

Ciekawi mnie reakcja Flicka bo tu nie bedzie co zbierać jak nic nie zmienimy

3

@blakkudium i to jeszcze z takiej głupoty bo jedna kartka za dyskusje

1

Jeden spartolił setkę, drugi wali samobója a trzeci czerwo... no ludzie

2

@blakkudium dobrze, jeszcze tylko Eric na PO

53

Biedny


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Adran360

1

@blakkudium na Rashfordzie sie skończy bo na więcej nas nie stać. Nomoko najwyżej przetestują.
Lewy to dobra opcja budżetowa, wciąż dużo strzela i weteran w szatni potrzebny, zacheci też Wojtka do zostania na kolejny rok

0

@blakkudium no to zostają koty w worku albo Lewy na jeszcze rok jeśli Kane nie zmieni zdania. Dobrze że nas na Alvareza nie stać

3

@Gall sie nie dziwię, wszędzie go zrobili bez mydła a takiego sezonu już raczej nie powtórzy

0

@Arden
Poza przebłyskami zwykły przeciętniak
https://x.com/krol_endrick/status/1992928462311751731

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?