3

Zdecydowanie go sprzedać! Gość nie daje za sobą argumentu żeby tu zostawać, nawet jakby renegocjowali kontrakt. Niby dobrze wygląda w rozegraniu ale popełnia masę błędów, gubi pozycje.... przez niego tracimy ogromną ilość bramek bo nawet do obrony się nie chce wracać a o pressingu nie wspomnę.
A jak ktoś napisze że 100mln... ludzie on jest warty maks 80mln. Ale jak ktoś zaoferuje 70mln+zmienne to trzeba go odrazu zapakować. Dla nas to mega interes

0

@mightyanaldevastator ale za Martineza nikt by nie zapłacił 70mln i nie czekał na nas dwa lata

0

@mightyanaldevastator na resztę mi się nie chce odpisywać bo byśmy się do rana kłucili (:
Dostał podwyżkę ale najpewniej w lato odejdzie i klub mimo wszystko na nim zarobi.

0

@mightyanaldevastator co z tego jak Nico dostał premie za podpis jeśli klub zarobi na nim 50mln z klauzuli?

0

@mightyanaldevastator życie ale nie porównujmy zmiany pracy do zmiany klubu z kontraktem wartym miliony (:
To byłoby bardzo brzydkie zachowanie z jego strony i nie zyskałby fanów tym zachowaniem i żaden klub mu nie zaoferuje kontraktu jaki ma u nas, w takim City nie grałby nawet w pierwszym składzie ale oni nawet się nim nie interesują.

0

@mightyanaldevastator może odejść ale gadanie farmazonów o byciu wielkim kibicem a potem przeczekanie i odejście za darmo nie jest w porządku. Nico Willimas przedłużył kontrakt żeby klub dostał za niego kasę i w ten sposób pokazał że jest im wdzięczny. Jeśli De Jong nie che przedłużać kontraktu to niech nie gada głupot i da się sprzedać

1

@mightyanaldevastator albo renegocjacja kontraktu albo sprzedaż. Jeśli mówi że jest takim kibicem Barcy to odejście za darmo i nie odpowiadanie na nowy kontrakt temu przeczy

1

Trzeba renegocjować jego kontrakt albo sprzedać. Wiadome jest że zarabia zbyt dużo i trzeba to załatwić a jeśli tego nie zrobimy to będzie trzeba sprzedać kogoś z Araujo/Pedri/Gavi. Osobiście jestem za jego sprzedażą ale wątpię że to się stanie jak co chwilę gada że chce zostać

0

@Rabona_1 chyba co rundę jest losowanie ale pewny nie jestem

0

@JarekS też uważam że jeszcze powinien się przygotować ale jeśli bierzemy Flicka to Marquez może stwierdzić że nie chce już trenować młodzieżówki i odejdzie a z ewentualnym odzyskaniem go może być problem. Jestem całkowicie przeciwny wzięciu Flicka i dlatego wolę Marqueza. Zatrudnienie Niemca to będą ogromne koszty bo będzie drogi w utrzymaniu razem ze sztabem, będzie chciał transfery gotowych zawodników za spora kasę i ciężko widzę jego wprowadzanie młodych.

1

@Rabona_1 to zależy od dalszych losowań ale najpierw trzeba przejść Napoli

0

@krol211 dziennikarze na tyle podłapali temat że jest tylu kandydatów.... okaże się za jakiś czas ale liczę na De Zerbiego. Wybranie Flicka to strzał w kolano, wolę wziąć Marqueza ze szkółki bo ma potencjał na mega trenera i on w przeciwieństwie do Flicka rozwija zespół

0

@JarekS ja nic do Flicka nie mam ale robienie z niego trenera światowej klasy to na ten moment to przesada. Trzeba dopasować trenera do kadry, w następnym sezonie mamy bardzo młodą kadrę jeśli dokonamy sprzedaży, wrócą wypożyczenia i wejdzie ktoś ze szkółki więc zatrudnienie trenera wynikowego to absurd, trzeba pójść na maksa po De Zerbiego a jak się nie uda to wolę dać szansę Marquezowi

0

@MateuszGotowka99 z taką grą my będziemy się męczyć na potęgę o 2 miejsce

0

@JarekS jedyny argument ekspertów z La Bambli to jego rok w Bayernie

9

@JarekS pokonanie Napoli to powinien być obowiązek, mają gorszy okres od nas i zmieniają trenera dwa dni przed meczem

0

@dariooo ogólnie taki typ klubu z czasem nie będzie mógł mieć miejsca, kiedyś to nastąpi. Real się dobrze trzyma bo mają dobre źródła dochodu, nie wydają dużo na pensję a mają mega graczy i nie robią tyle głupich transferów, są bardzo dobrze zarządzani ale kiedyś też będą musieli przejść w ten tryb jeśli nie dojdzie do poważnych finansowych reform.

2

@Fake69 Alonso i Roberto najpewniej odchodzą po sezonie

0

@R_da_Souza_Faria to tak nie działa. Dzisiaj futbol jest zbyt taktyczny i zawodnicy sami się nie rozwiną

0

@slayer do sprzedania najpewniej Raphinha i De Jong, jeszcze mogą polecieć Kounde albo Christensen

0

@hooligun chłopie myśl. W małych klubach każdy trener się przygotowuje objąć większy

0

@JarekS u nas drabinka płacowa jest tak zachwiana że we wszystko można wierzyć.
Real jest tak dobrze zarządzany że jeśli w zarządzie naszego klubu coś się nie zmieni to mogą nam z biegiem lat odskoczyć jeszcze bardziej.
Jeszcze pozostało kilka kontraktów po Bartomeu do postrzątania....

4

@KondiCules talentem jest równy. Trzeba zatrudnić trenera który go rozwinie i będziemy mieli topowego LO. Davies jakby tu przyszedł i grał pod Xavim to też byłby plackiem

1

Tyle to mógłby chcieć gdyby przyszedł za darmo. Mamy Balde i nie ma sensu wywalać tu kasy jak są inne pozycje do wzmocnienia

7

@Rupert_Haubica co ty masz z tym fawelarzem? Vinicius i Rodrygo ile czasu byli rezerwowymi po przyjściu z ligi brazylijskiej? Strzelił już dwa gole, przez te pół roku nie należy od niego nic oczekiwać bo musi się przystosować. Jak strzeli 5 goli to będzie bardzo dobrze.

5

@Rarenzio jaki zbyt cienki? To topowy napastnik ale ma 36lat więc wiadomo że nie będzie grał tak jak kiedyś. Napastnik żyje z tego co da mu drużyna więc sam meczu nie wygra

0

@626 najlepiej wygląda jak jest ustawiony na swojej pozycji czyli prawy pomocnik/prawe wahadło. To nie jest skrzydłowy

0

@Richelieu sędzia nie ma podstawy anulować mu karnego bo Robert doskonale wie na ile może sobie pozwolić. Zatrzymuje się w rozbiegu a nie przy strzale, robi to wręcz na granicy, nie każdy tak potrafi

0

@mightyanaldevastator wygrana to obowiązek ale na ładna grę nawet nie liczę. W tym meczu boję się o zdrowie Yamala bo LM to szczytowy poziom intensywności a gracze Napoli grają ostatnio mega agresywnie a nasz wuefista pewnie da mu minimum 80min

0

@mightyanaldevastator Xavi wszystko potrafi zepsuć.
Napoli jest w jeszcze większych problemach niż my i na dwa dni przed meczem zmienia trenera... jeśli nie wygramy tego meczu to Xavi tego samego dnia powienien odejść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?