BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
To już mocno sugeruje wypchnięcie Christensena i przesunięcie Erica spowrotem do środka. Ale poczekałbym na mocniejsze źródło bo jakoś mi się nie chce wierzyć że na tyle transferów nas stać tym bardziej że prawdopodobnie dwa będą przez wpłatę klauzuli
0
@ViscaelBarca2007 chcą mu jeszcze 10mln netto zaproponować podobno xd, za przedłużenie i podniesienie klauzuli
4
,,Po pierwsze dlatego, że Barça Hansiego Flicka jest młodą ekipą, złożoną z piłkarzy, którzy w większości nie osiągnęli jeszcze wiele w piłce. Kolumbijczyk ma 28 lat, jest w bardzo dobrym wieku dla zawodnika, ale mówimy tu o piłkarzu z Ameryki Południowej, a pochodzący stamtąd gracze nie słyną z długich karier, a raczej z szybkiego wspinania się na wysoki poziom i równie szybkich upadków"
Trochę sobie zaprzeczyłeś bo to że mamy młody zespół daje argument żeby ściągać bardziej doświadczonych piłkarzy. Diaz też trafił do top5 w wieku 25 lat a do Europy w wieku 22 lat, nie jest mocno wyeksploatowany i nie ma z nim problemów pozasportowych więc nie widzę sensu wrzucać go ze wszystkimi do jednego worka.
,,Klauzula Nico Williamsa wynosząca niecałe 60 milionów jest bardzo niska jak za gracza tej klasy; głównym problemem jest brak chęci Athletiku na jakiekolwiek negocjacje, a więc konieczność zapłaty całości, bez amortyzacji kosztów na przyszłe lata. Jeżeli to jest argument przeciwko Hiszpanowi, to jak mamy patrzeć na sytuację gracza Liverpoolu? The Reds również nie zamierzają z nikim negocjować i stawiają zaporową cenę w wysokości 80 milionów euro. Nawet jeżeli odliczymy od tego kilka milionów, które wynegocjowałaby Barca, to musimy pamiętać o wysokim wynagrodzeniu dla samego zawodnika"
Nikt nie da 80mln, maks ok. 65 mln i to rozbite w ratach czego nie da się zrobić u Nico, jeśli Liverpool się nie zgodzi to koniec negocjacji i idziemy po Rashforda. Diaz zarabia też dużo mniej niż Nico, około 3mln brutto więc nawet jeśli dostanie x2 u nas to będzie to połowa tego co Nico (jeśli plotki o 12mln brutto to prawda a nie 20mln brutto jak wołał od Bayernu, Chelsea i Arsenalu).
Tak tylko zaznacze że trochę mi już obojętne kogo wezmą ze względu na to że Nico obniżył podobno swoje chore wymagania ale ja bym preferował Diaza ze względu na większe doświadczenie, gwarancję jakości i to że mimo wszystko bardziej pasuje do Barcy Flicka.
@RoberDzik
1
Zero zdziwienia, nigdy takich rzeczy nie negocjują. Będą dążyć do przedłużenia umowy
0
@Cule1797 postawił sprawę jasno że JEŚLI gdzieś odejdzie to by jesteśmy priorytetem, nigdzie nie ma że napewno się zdecydował na odejście i na tą informację czeka Bilbao. Czy nas stać to się okaże, na rejestrację raczej tak jeśli będziemy w 1:1, gorzej z wpłata klauzuli
0
@Messibestplayerintheworld napewno tyle za niego nie damy, maks 65 obstawiam. Jak Liverpool się nie zgodzi to poprostu pójdziemy po Rashforda
0
Przydałoby by się, albo nas stać albo nie. Chyba nikt nie na ochoty na sagę jak rok temu, jak nas stać to kupujemy a jak nie to idziemy to tańsze opcje jak Diaz (chyba nie muszę znowu wyjaśniać prawda?) albo jeszcze tańszy Rashford. Tebas poluzował FFP przez co nie powinno być problemu z rejestracją, gorzej z wpłata klauzuli. Nico powinien jasno postawić sprawę jeśli chce tu trafić
10
@Terapuls przestańcie wierzyć we wszystko co te hieny piszą bo xd
0
I ludzie w to wierzą xd, wszystko łykacie
2
@blakkudium zapomniałem o tym, powinno załatwić to sprawę jeśli uda się zapłacić klauzulę
0
@Borneo zobaczymy, nie wykluczam takiego rozwiązania ale wątpię że Cubarsiego posadzą
0
@ProMILs marnowałby się
0
Zakładając transfer Nico (zresztą tak samo Diaza/Rashforda) i stopniowe zmniejszanie roli Lewego to tak może często wyglądać nasze ustawienie jeśli Olmo będzie zdrowy, Guille mógłby zapewnić mu rotacje. Taki wariant może być stosowny naprzemiennie z typowa ,,9" w postaci Lewego/Ferrana.
https://zapodaj.net/plik-8QOR3uyESs
Tylko na bramce Garcia ale mi się zmieniać już nie chce
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
1
Jacy oni są żałośni xd
3
@doc @ViscaelBarca2007 ah shit, here we go again
1
A to dobre dziennikarz wie o czym chłopaki rozmawiają :D
0
@Guillegavira nie nie chce xd, to jego pierwsza i chyba już jedyna szansa żeby zaistnieć w tej kadrze
0
@Encore bo jest trzeci w hierarchii i nie pojedzie przez to na MŚ2026
2
@blakkudium coraz ciekawiej
8
No trochę bez przesady, po pierwsze Mats się też odpowiednio nie zachowuje. Po drugie mamy go pytać o zdanie na temat transferu nowego bramkarza? Może też spytajmy Raphinhi co myśli o transferze LS albo Balde czy wystarczy mu Martin do rywalizacji? Jak klub widzi potrzebę wzmocnienia pozycji to to robi. Przyjdzie czas na rozmowę z Flickiem na temat jego przyszłości
0
@maikeru on wszędzie wbiega i wykorzystuje wolne przestrzenie, gra na fałszywej ,,9" na tym nie polega
0
@maikeru Olmo bardzo dobrze się odnajduje w roli fałszywej ,,9", Raphinha by się tam dusił, w Brazylii chyba ani razu tam nie zagrał
0
@Guillegavira a on musi grać bo inaczej nie zagra na MŚ2026
0
@Litman bramkarze dłużej wchodzą na topowy poziom ale za to później kończą kariery. To normalne
0
@bady48 będą kwasy ale finalnie odejdzie
0
@bady48 oczywista sprawa ale wiadomo jakie będą konsekwencje
1
Mhm
1
@bady48 ta trzech bramkarzy będziemy utrzymywać xd, poleci na trybuny i nie zagra przez to na MŚ2026
21
Poprostu gra na lepsze warunki odejścia, bo chyba nie jest taki głupi że nie rozumie sytuacji w jakiej się znalazł. Fakty są takie że to my mamy lepsza pozycję do negocjacji przez MŚ2026 i bardzo mocna obstawę bramki w postaci Garcii i Wojtka. Mam nadzieję że się znowu nie sfrajerzymy
1
@Lanosss już wcześniej pisali że chcą te 26mln co teraz ma dostawać rozbić na dwa lata po ok 13mln. Dobre rozwiązanie, weteran też się w szatni przyda i będzie teraz stopniowo schodził do roli rezerwowego