Azi

0

Przed chwilą Suarez zagrał identycznie w środku pola i wolny już był. Bark w bark wygląda jednak trochę inaczej niż atak barkiem.

Azi

0

To było bark w bark? O.o

Azi

0

Coś mi się zdaje że Messi będzie maił wolne przed Mamelodi Sundowns. Zapewne zainkasowali trochę $ żeby zobaczyć Pchłę w akcji.

Azi

0

Dzięki. Mam nadzieję że na Rodos zobaczę mecz z Realem :)

Azi

25

Biorę ślub za 4h a ja siedzę na LR. To chyba jednak miłość ;)

Azi

1

Mnie bardziej zastanawia czy dostanie owacje wchodząc

Azi

1

Drużyny z naszej ligi nigdy nic nie grają więc nie zwalaj na końcówkę sezonu :P

Azi

2

I bardzo dobrze!

e: szkoda że Inter wczoraj nie dotrzymał do końca

Azi

7

Depor już spadło, my mamy majstra. Powinniśmy opykać ich na spokojnie.

Azi

0

Strzelił nawet dwa. Ale i tak przegrywa ;)

Azi

0

$$$

Azi

9

Real 0 - 4 Bayern
Roma 0 - 2 Liverpool

Azi

0

Najpewniej tak będzie. Raczej będą grali tylko dla podtrzymania rytmu meczowego, więc pewnie w systemie rotacyjnym.

Azi

0

Busi ma 1,89 i nikt nie ośmieli się powiedzieć że nie ma DNA Barcelony ;)
Wzrost nie jest decydujący. Tylko umiejętności i otwartość na niekonwencjonalne zagrania. No i odpowiednia psychika.

Azi

0

Przydałoby się parę słów o powołaniach - czy kadra znacząco odbiega od tej za Gerarda Lopeza.

Azi

20

Jestem pewien że Bojan też dodał jakąś formę pożegnania. Był taki czas, że mieli na siebie duży wpływ i warto byłoby dodać jego wypowiedź tutaj. Podobnie Xavi który zapewne również nie pozostał obojętny.
Ogólnie dobrze byłoby dodać reakcje byłych gwiazd Barcelony.

Azi

1

Co do 2 to zdecydowanie tak. W akademii obrodziło nam lewymi obrońcami. Zobaczymy czy któryś wyrośnie na dzika :)
Co do 1 to zdecyduje forma na MŚ. Kluby lubią dużo przepłacać za zawodników którzy pięknie wyglądają na mundialu bo trafią z formą. Nie ma pełności ze sprzedażą. A Francja gra inną piłkę niż my i jest szansa że się Lucas wypromuje bardziej.

Azi

18

Prawdopodobnie podstawowy lewy obrońca faworyta MŚ. Za 17 baniek. Wiek: 24/25 lat. Promocja jak zawsze.

Azi

0

Płakać z żalu? O.o

Azi

0

Och. Ach.

Azi

2

Czekam na taki mecz po którym Real będzie się skarżył że skrzywdził ich sędzia

Azi

0

Co to znaczy: "Niektórym obiecaliśmy presezon z Barçą B, ale się nie zgodzili"? To chyba taki słaby żart?

Myśląc logicznie: druga drużyna powinna być budowana na wychowankach. A tylko ewentualne braki powinniśmy uzupełniać potencjalnymi wzmocnieniami. Ilu zawodników już dojrzałych (18 lat i więcej) którzy przyszli do drugiej drużyny sprawdziło się w pierwszym składzie? Skupmy się na wprowadzaniu zawodników do szkółki a nie do rezerw.

Azi

1

Juve ma ciekawy terminarz: Napoli (2; Dom), Inter (5; W), Bologna (11; D), Roma (3; W) i na koniec Verona u siebie. W międzyczasie finał PW z Milanem w dodatku 3 dni przed meczem z Romą na wyjeździe.

Napoli też ma wymagających rywali ale jednak poziom niżej klasyfikowanych. Powinno być ciekawie :)

Azi

3

Świetna inicjatywa. Oby więcej takich! :)

Azi

3

Czyli 2 mecz. Na szczęście teraz gramy z samymi ogórkami :P

Azi

10

To byłby kolejny stopień frajerstwa.

Azi

5

Gdyby ktoś miał wątpliwości dlaczego Valverde gra 442 a nie 433/4231 i dlaczego Busi/Rakitic są tacy ważni i tyle grają, to wrzucam heatmapy z ostatnich 3 spotkań ligowych (od góry Celta, Valencia, Leganes).

https://zapodaj.net/images/24a02cba6d9a0.jpg

Na pierwszej od góry (chyba nie muszę tłumaczyć co jest nie tak?) wyróżnieni zostali: Paulinho, Gomes, Suarez, Dembele i Cou (nawet 5 zawodników)
Na drugiej: Busi, Paulinho, Ineista i Cou
Na trzeciej: Rakitic, Gomes, Cou i Debmele

Wnioski niech każdy wyciągnie sobie sam.

Azi

1

Całego meczu nie widziałem ale nie dziwi mnie że nie łapie się do kadry meczowej i rozglądają się za innymi rezerwowymi.
Dobrze gra 1 na 1, świetnie przecina wrzutki ale gubi krycie i nie czyta gry. Wczoraj S. Roberto musiał go asekurować i dostał czerwo.

Azi

0

Nie ma Busiego i Rakiety. Czuję że w środku zagra Gomes i S. Roberto

Azi

1

Patrząc na termin większość zawodników będzie jeszcze na wakacjach. Także mocno się nie zmęczą tym wyjazdem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?